Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

20.10.2018

SGZ Vítkovice Cup

20.10.2018

SGŽ Přebor ČOS Čechy

21.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

21.10.2018

SGZ Baby Gym Cup

25.10.2018 - 3.11.2018

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

26.10.2018 - 27.10.2018

SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

3.11.2018

SG Chebská bradla

3.11.2018

SGž Pohár Studentstva

3.11.2018

SGŽ Přebor města Ostravy

10.11.2018

SGŽ Jindřichohradecká liga

10.11.2018

SGŽ Memoriál V. Medové

10.11.2018

SGŽ Ještědský pohár

10.11.2018

SGŽ Nominační závod na OHC

10.11.2018

Závod mini žákyň Brno

10.11.2018

SGŽ Malá cena Brna

11.11.2018

SGŽ přebor ČOS - Finále

17.11.2018 - 18.11.2018

SG Memoriál J. Gajdoše

17.11.2018

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2018

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2018

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

17.11.2018

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2018

SG Zlínský sněhulák

17.11.2018

SG Poberounský dvojboj

Reklama

Reprezentace SGŽ

PLÁNY PŘÍPRAVY REPREZENTAČNÍCH VÝBĚRŮ ČR NA ROK 2017

Publikováno: 2014 (upraveno 2017)

ŽENY DRUŽSTVO A 

1. HOLASOVÁ Aneta 2001 TJ Bohemians Praha (tr.: Žifčák, Nazarenko, Tcholakova)
MEDAILONEK

2. MĚRKOVÁ Adéla 2001 TJ Bohemians Praha (tr.: Žifčák, Nazarenko, Tcholakova)
MEDAILONEK

3. JIŘÍKOVÁ Lucie 2001 TJ Sokol Brno I (tr.: manželé Vyzinovi)
MEDAILONEK

4. MĚRKOVÁ Vendula 2001 TJ Bohemians Praha (tr.: Žifčák, Nazarenko, Tcholakova)
MEDAILONEK

5. CENKOVÁ Veronika 1999 TJ Sokol Mor. Ostrava I (tr.: Drtílková)
MEDAILONEK

6. KÁNYAI Anna Maria 1998 TJ Sokol Brno I (tr.: Janečková)
MEDAILONEK

ZDROJ Medailonků: www.svetgymnastiky.cz Hana Koutná

ŽENY DRUŽSTVO B

1. NEVRKLOVÁ Marie 2000 TJ Sokol Brno I (tr.: Janečková)
MEDAILONEK

2. MÍČKOVÁ Eva 1999 TJ Prostějov (tr.: Lukášová)
MEDAILONEK

3. WEISSEROVÁ Jana 1998 TJ Sokol Brno I (tr.: Janečková)
MEDAILONEK

4. MAJERECHOVÁ Romana 1999 AC Sparta Praha (tr.: Dvořáková)
MEDAILONEK

5. JELÍNKOVÁ Kateřina 2001 TJ Sokol Brno I (tr.: Janečková)
MEDAILONEK

ZDROJ Medailonků: www.svetgymnastiky.cz Hana Koutná

 

JUNIORKY DRUŽSTVO A 

1. BRABCOVÁ Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha (tr.: Žifčák, Nazarenko, Tcholakova)
MEDAILONEK

2. PONÍŽILOVÁ Dominika 2002 TJ Prostějov (tr.: Lukášová)
MEDAILONEK

ZDROJ Medailonků: www.svetgymnastiky.cz Hana Koutná

JUNIORKY DRUŽSTVO B

1. TRÁVNIČKOVÁ Barbora 2003 TJ Sokol Brno I (tr.: Vlková, Janečková)
MEDAILONEK

2. KLAKOVÁ Natálie 2003 TJ Sokol Brno I (tr.: Vizinovi)
MEDAILONEK

3. KALAŠOVÁ Tamara 2004 TJ Sokol Brno I (tr.: Vlková, Janečková)
MEDAILONEK

4. HNILICOVÁ Jasmína 2003 TJ Sokol Brno I (tr.: Vizinovi)
MEDAILONEK

5. HÁLOVÁ Sabina 2002 TJ Sokol Kampa (tr.: Novotná)
MEDAILONEK

6. FIŘTOVÁ Eliška 2002 TJ Bohemians Praha (tr.: Fiřtovi)
MEDAILONEK

7. ČONDLOVÁ Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem (tr.: Petráček, Šturmová)
MEDAILONEK

ZDROJ Medailonků: www.svetgymnastiky.cz Hana Koutná

Článek vložil: George Sarichev

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři