Česká gymnastická federace
Ostatní

Menu

Akce

19.10.2017 - 22.10.2017

AKR Mistrovství Evropy

21.10.2017

SGŽ Vítkovice Cup

21.10.2017

SGM Memoriál V. Somolíka

21.10.2017

TG Pohár města Příbrami

21.10.2017

Přebor JMK kluci

22.10.2017

SGM Memoriál K. Hartiga

22.10.2017

SGŽ O cenu Chodska

22.10.2017

SGŽ Baby Gym Cup

22.10.2017

SGŽ Přebor ČOS Morava

27.10.2017 - 28.10.2017

SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

27.10.2017 - 29.10.2017

AER Hungarian Aerobic Open

28.10.2017

TRA Alpen Cup

28.10.2017 - 29.10.2017

SG Školení rozhodčích III. třídy

31.10.2017 - 2.11.2017

SGM VT juniorů

2.11.2017 - 4.11.2017

SG Závod OH nadějí

4.11.2017

SGŽ Mikulášský pohár

4.11.2017

TRA Mistrovství ČR žactva (J+SY+DR)

4.11.2017

SG Mikulášský pohár

4.11.2017

SGŽ Pohár studentstva

4.11.2017

TG Plzeňský pohár

4.11.2017

TG Baby TeamGym

5.11.2017

SG Chebská bradla

5.11.2017

přebor JMK děvčata

5.11.2017

Workshop - dopomoc a průpravy ve sportovní gymnastice

6.11.2017 - 13.11.2017

TRA Mistrovství světa

11.11.2017

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

11.11.2017

SGŽ Memoriál V. Medové

11.11.2017 - 12.11.2017

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

11.11.2017

SGM Přebor Zlínského kraje

11.11.2017

SGŽ Jindřichohradecká liga

11.11.2017

Pohár ČASPV

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

11.11.2017

OŠ Memoriál L. Váchy

11.11.2017

SGŽ Ještědský pohár

12.11.2017

SGŽ Přebor ČOS - finále

12.11.2017

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

12.11.2017

SGŽ Přebor města Ostravy

16.11.2017 - 19.11.2017

TRA WAGC

17.11.2017

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Plzeňského kraje

17.11.2017

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

17.11.2017 - 18.11.2017

AER Pohár Federací - 4. kolo

17.11.2017

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.11.2017 - 19.11.2017

SG Memoriál J. Gajdoše

18.11.2017

SG Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.11.2017

SGM Veteraniáda

18.11.2017

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

19.11.2017

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

Reklama

OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE ZAČÍNÁ DNES V 17.30 HOD NA BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI

Po několikaleté odmlce je součástí Olympiády dětí a mládeže také sportovní gymnastika. Ve dnech 25.-26.7. bude v hale T.J. Sokol Brno I rozdáno celkem 14 sad medailí. Ve středu 28.6. bude gymnastika k vidění také na ČT Sport (12.05 hod)

Publikováno: 23.6. (upraveno 23.6.)

Letošní Olympiáda dětí a mládeže, kterou pořádá Jihomoravský kraj, oficiálně začíná dnes v podvečer na brněnském výstavišti v Pavilonu F od 17.30 hodin slavnostním zahajovacím ceremoniálem.

Po několikaleté odmlce je součástí olympiády dětí a mládeže opětovně sportovní gymnastika dívek a chlapců. V brněnské hale T.J. Sokol Brno I bude rozdáno celkem 14 sad medailí: soutěž družstev, soutěž jednotlivců a jednotlivkyň ve víceboji a finále na jednotlivých nářadích.

Soutěže ve sportovní gymnastice budou probíhat od neděle 25. června do úterý 27. června ve sportovní hale T.J. Sokol Brno I:

neděle 25.7.  14:15-17:30   dívky - soutěž družstev a jednotlivkyň

pondělí 26.7. 14:15-17:00  chlapci - soutěž družstev a jednolivců

úterý 27.7. 16:00-18:45     finále na nářadích dívek a chlapců 

ČASOVÝ PROGRAM

ROZLOSOVÁNÍ

 

Sportovní gymnastika se objeví také v České televizi. Záznam z finále na jednotlivých nářadích bude vysílán v premiéře na kanále ČT Sport ve středu 28. června od 12.05 hodin.

Článek vložil: Roman Slavík
ODM2017_logo_1B.jpg ODM2017_banner_480x300_3B.jpg gymnastika B.jpg min.jpg lodm zahájení.jpg

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ
VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI
V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE 
>>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ 
KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU 
NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři