krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

ME Glasgow 2018 - Muži a Junioři - Info + aktuality

Po prvním týdnu na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice, kde nás reprezentovaly ženy a juniorky, se do Glasgow sjeli i reprezentace mužů a juniorů.

Publikováno: 7.8.2018 (upraveno 14.8.2018)

Naše reprezentace mužů a juniorů bude od 7.8. bojovat na ME 2018 ve skotském Glasgow o co nejlepší výsledek. Kluci jsou natěšení a připravení podat nejlepší výkony.

Trenéři: Jaromír Labonek, Petr Hedbávný

Aktuální informace o dění kolem naších reprezentantů naleznete na našich sociálních sítích:
Facebook - @CeskaGymnastickaFederace - sledovat
Instagram - @czechgymnasticsfederation - sledovat

ČASOVÁ OSA ME 2018 GLASGOW:
(aktuální fotky, online přenosy a další informace hledejte na FB a IG)

------------------------------------------------------------------------

12.8. (14:00) - Skvělé! Dnes jsme měli mezi juniory ve finále na jednotlivých nářadích 2 naše kluky. Dan Ponížil a Ondra Kalný bojovali o evropské medaile. Nakonec to těsně nevyšlo. Dan si proti kvalifikaci polepšil o jedno místo a skončil celkově 7 a Ondra jen těsně 4. Oba borci předvedli to nejlepší co mohli a i když to necinklo, tak i tak to byl velký zážitek a moc jim oboum gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. Díky hoši! Zítra nás čeká už jen návrat do ČR a zasloužené volno :)

11.8. (22:00) - Dnes naši borci měli volný den, tak jsme se celá výprava byli podívat na finále týmů seniorů. To byla podívaná! :)

10.8. (22:00) - Bomba!! Naši junioři se na Mistrovství Evropy předvedli velmi dobře a potěšili všechny co jim věřili. Družstvo skončilo na krásném 15. místě z 31. Máme 2x finálovou účast na přeskoku: Ondra Kalný @ondra_gym157 a Daniel Ponížil @daniel_ponizil , kteří se představí v neděli ve finále a budou bojovat o evropské medaile na přeskoku. A k tomu všemu skončil Dan Ponížil celkově 18. ve víceboji. gratulujeme

10.8. (10:00) - Junioři nastupují na svojí kvalifikaci hned v prvním sledu. Rozcvičení proběhlo v pořádku a všichni jsou na 100% připravení.

9.8. (20:00) - Senioři mají za sebou kvalifikaci. Bohužel se jim moc nezadařilo a obsadili celkově 25. místo, i když se snažili ze sebe vydat maximum.

8.8. (20:00) - Junioři mají svůj pódiový trénink za sebou. Osahali si závodní halu a moc si to tady v Glasgow pochvalují. Trénink se jim povedl a už se těší na kvalifikaci

7.8. (19:00) - Dnes měli Junioři volný trénink v tréninkové hale a Senioři si zkusili pódiový trénink v závodní hale, ve které je čeká i kvalifikace. Hala je krásná a hlediště obrovské. Doufejme, že naším borcům bude fandit hodně lidi.

6.8. (23:00) - Naše juniorská i seniorská reprezentace se odpoledne sešla na letišti v Praze a odcestovala do skotského Glasgow, do místa konání letošního Mistrovství Evropy 2018. Všichni v pořádku dorazili na hotel a šli si odpočinout. Zítra je čekají hned od rána tréninky.

Článek vložil: George Sarichev