Česká gymnastická federace
Ostatní

Menu

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

Udělení divokých karet pro II. Ligu do Černošic 8.-9.12.2018

Na základě rozhodnutí TKž a dle výsledků z jednotlivých krajských přeborů byly uděleny následující divoké karty oddílům:

Publikováno: 4.12.2018

Dle postupového klíče a na základě rozhodnutí TKž a dle výsledků z jednotlivých krajských přeborů, se II. ligy účastní tato družstva:

 

1 T.J. Sokol Brno I A - JM JM na základě klíče
2 Gymnastický klub Šumperk, z.s.  - OL OL na základě klíče
3 T.J. Sokol Brno I B -JM JM na základě klíče
4 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 - MSZ MS na základě klíče
5 TJ Loko Pardubice z.s.  -PAR PAR na základě klíče
6 TJ Sokol Chrudim  - PAR PAR na základě klíče
7 SG TJ Jičín -HK HK na základě klíče
8 T.J. Sokol Domažlice - PLZ PLZ na základě klíče
9 TJ Prostějov - OL OL na základě klíče
10 TJ Slovan Praha - PHA PHA na základě klíče
11 TJ Sokol Kampa - PHA PHA na základě klíče
12 Merkur České Budějovice - JČ na základě klíče
13 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. - UST UST na základě klíče
14 SG Liberec - LIB LIB na základě klíče
15 KSG Znojmo  - JM JM udělena DK
16 GK Vítkovice - MSZ MS udělena DK
17 KSG Rosice  - JM JM udělena DK
18 T.J. Sokol Příbram - STČ STČ udělena DK
19 TJ Sokol Kolín - STŘ STČ udělena DK
20 TJ Sokol Zlín - ZL ZL udělena DK
  T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B - MSZ MS neudělena DK
  Gymnastický klub Šumperk, z.s. B  - OL OL neudělena DK
  TJ Doksy  -LIB LIB neudělena DK
  TJ Spartak MAS Sezimovo  -Ústí JČ neudělena DK
  TJ Spartak Vrchlabí - KH KH neudělena DK
  TJ Sokol Hradec Králové - KH KH neudělena DK
Článek vložil: Zuzana Vojáčková
SGZ_bez.png

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři