Česká gymnastická federace
Sportovní gymnastika ženy

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

Reklama

ME Szczecin 2019 SGž a SGm - 10. - 14.4.2019

Dne 6.4.2019 odjela naše výprava na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice, které se letos koná v polském Štětíně.

Publikováno: 8.4. (upraveno 9.4.)

Dne 6.4.2019 odjela naše výprava na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice, které se letos koná v polském Štětíně.


Ženy budou reprezentovat: 
Aneta Holasová (TJ Bohemians Praha)
Lucie Jiříková (TJ Sokol Brno I)
Dominika Ponížilová (TJ Prostějov)
 
Zastoupení mužů je:
František Černý (TJ Sokol Brno I)
Radomír Sliž (TŽ Třinec).
 
První seznámení se se závodním prostředím v podobě podiových tréninků absolvují muži v pondělí 8.4. a ženy o den později 9.4.2019 
 
Ke kvalifikačnímu závodu nastoupí muži ve středu 10.4. ve třetím sledu -plánovaný start od 17.00 hod na koni našíř.
 
Ženy nastoupí na kvalifikaci o den později rozděleně ve čtvrtek 11.4. od 14.30 - 1 žena ve druhém sledu - začíná na kladině a další dvě ve třetím sledu plánovaný start od 16.00 na prostných.
 
 
ROZPIS:

Wednesday 10 April       Men’s qualification

10:00 – 12:40                  Subdivision 1

14:00 – 16:40                  Subdivision 2

17:00 – 19:40                  Subdivision 3

 

Thursday 11 April            Women’s qualification

10:00 – 12:00                   Subdivision 1

13:30 – 15:30                   Subdivision 2

16:00 – 18:00                   Subdivision 3

18:30 – 20:30                   Subdivision 4

 

Friday 12 April               FINAL

13:00 – 15:45                   Men’s all-around final

17:30 – 19:30                   Women’s all-around final

 

Saturday 13 April            FINAL

13:30 – 16:00                   Event finals part 1

Men: floor, pommel horse and rings

Women: vault and uneven bars

 

Sunday 14 April               FINAL

13:30 – 16:00                   Event finals part 2

Men: vault, parallel bars and high bar

Women: beam and floor

 

Článek vložil: George Sarichev
a04511fc5224cfca299e76a79be9d428.jpg

Ke stažení:

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři