Česká gymnastická federace
O nás

Menu

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

Home » O nás » msgs

IX. LODM Dětí a mládeže 2019 MSGS

Ve dnech 23. 6. až 28. 6. 2019 proběhne v Libereckém kraji IX. LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE –LODM 2019.

Publikováno: 22.5. (upraveno 4.7.)

Ve dnech 23. 6. až 28. 6. 2019 proběhne v Libereckém  kraji IX. LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE  –LODM 2019.  Bylo třeba vybrat celkem 8 sportovních gymnastů a gymnastek, kteří budou náš Moravskoslezský kraj reprezentovat. 

To bylo cílem tří kvalifikačních závodů. 18. 4. a 8. 5. 2019-proběhly dvě povinné kvalifikace pro dívky narozené 2004 až 2008, dne 1. 5. 2019 proběhl kvalifikační závod chlapců v Třinci.

Na LODM se kvalifikovali tito gymnasté:

Dívky:

1. Nela Štěpandová
GK Vítkovice

 

 

 

 

 

 

2. Barbora Hájková
TJ Sokol Moravská Ostrava 1

 

 

 

 

 

 

3. Alice Vlková
Sokol Brno 1

 

 

 

 

 

 

4. Eliška Pisková
TJ Sokol Moravská Ostrava 1

 

 

 

 

 

 

Náhradníce jsou:

5. Kristina Civelová
TJ Sokol Moravská Ostrava

 

 

 

 

 

 

6. Klára Jaklová
TJ Sokol Moravská Ostrava

 

 

 

 

 

 

Chlapci:

1. Jáchym Turoň
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

2. Matouš Cieslar
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

3. Alex Adamčík
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

4. Michael Kylar
SGT. Havířov

 

 

 

 

 

 

Náhradník je:

5. Jan Leikep
SK Vítkovice

 

 

 

 

 

 

Gymnasty budou doprovázet závodem: Monika Prutkayová, Erich Szlauer a Blanka Jurčová.

Je třeba poděkovat také všem ostatním trenérům, kteří připravovali závodníky pro jednotlivé kvalifikace, vytvořili příjemné ovzduší a zdravou konkurenci.

Radku Sližovi, Jirku Tabákovi, Jirku Kopcovi, Daně Rýparové, Světlaně Grmelové, Petře Drtílkové, Klárce Kalmusové, Mirce Fialové, Samiře El- Khairy, Mirce Dudové a Draze Špičkové.

Poděkování patří také hlavním rozhodčím Janě Všetečkové a Vilému Kociánovi.

 

- D. Špičková -

Článek vložil: George Sarichev

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři