Česká gymnastická federace

Menu

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

Reklama

Adresář oddílů

SKUP Olomouc, z.s.

U Sportovní haly 2, 779 00 Olomouc

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Tělocvičná jednota Sokol Libčice nad Vltavou

Nerudova 249, 252 66 Libčice nad Vltavou

Tělocvičná jednota Sokol Mladá Boleslav

Palackého 223, 293 01 Mladá Boleslav

Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 290 01 Poděbrady

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

Tělocvičná jednota Sokol Příbram

Gen. R. Tesaříka 162, 261 01 Příbram

Tělocvičná jednota Sokol Šternberk

Zahradní 23, 785 01 Šternberk

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

T.G Masaryka 342, 277 16 Všetaty

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři