Česká gymnastická federace

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

Reklama

Adresář oddílů

AG - FIT, z.s.

Dr. Janského 978/3, 571 01 Moravská Třebová

Association Club Sparta Praha z.s.

Kovanecká 2405, 197 00 Praha 9

GT Šestajovice, z.s.

K Berance 2781/14, 193 00 Praha 9

Gym Dobřichovice, z.s.

Jabloňová 946, 252 29 Dobřichovice

Gymnastický klub mládeže Olomouc, z. s.

Tř. 17. listopadu 1044/5, 779 00 Olomouc

Gymnastický klub Šumperk, z.s.

Sluneční 38, 787 01 Šumperk

Gymnastický klub Vítkovice, z.s.

29.dubna 33/259, 700 30 Ostrava - Výškovice

Gymnastika Dobříš, z.s.

Havlíčkova 617, 263 01 Dobříš

Gymnastika Liberec z.s.

Jeronýmova 570/22, 460 07 Liberec 7

Gymnastika Říčany, z.s.

Na Kavčí skále 1696/12, 251 01 Říčany

Gymnastika Zlín, z.s.

Kvítková 4191, 760 01 Zlín

GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s.

Zvolská 696/3, 142 00 Praha 4

HOP Dolní Jirčany z.s.

Gen. Peřiny 778, 252 44 Psáry - Dolní Jirčany

Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.

Jiráskova 413, 436 01 Litvínov 1

Klub sportovní gymnastiky Rosice

Máchova 435, 665 01 Rosice

Klub sportovní gymnastiky SK Přerov

Vinařská 26/57, 751 24 Přerov XI - Vinary

Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s.

Vídeňská 84, 669 02 Znojmo

KSG Most, z.s.

Budovatelů 112/7, 434 01 Most

Letní výcvikový tábor Soboňky, z.s.

Národní 2015/99, 695 01 Hodonín

Merkur České Budějovice, z.s.

Pražská třída 1255/19, 370 04 České Budějovice

SK Viktoria Tábor, z.s.

Zborovská 2696, 390 03 Tábor

SKUP Olomouc, z.s.

U Sportovní haly 38/2, 779 00 Olomouc

Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.

Modlany 13, 417 13 Modlany

Sportovní Gymnastika Liberec z.s.

U Slunečních lázní 1073, 460 14 Liberec 14

Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s.

F. B. Vaňka 1971, 393 01 Pelhřimov

Sportovní gymnastika T. Havířov o.s.

Žákovská 1/1006, 736 01 Havířov-Město

Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s.

Riegrova 1352/10, 405 02 Děčín II-Nové Město

Sportovní klub Hradčany, z.s.

Diskařská 294/1, 118 00 Praha 1

ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA

Ludvíka Podéště 1864/20, 708 00 Ostrava - Poruba

Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov

Sokolovská 122c, 586 01 Jihlava

Tělocvičná jednota Sokol Brno I

Kounicova 20/22, 602 00 Brno

Tělocvičná jednota Sokol Bučovice

Zámecká 550, 685 01 Bučovice

Tělocvičná jednota Sokol Domažlice

Benešova 281, 344 01 Domažlice

Tělocvičná jednota Sokol Hodonín

Velkomoravská 2202/2, 695 01 Hodonín

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové

Eliščino Nábřeží 777/5, 500 03 Hradec Králové

Tělocvičná jednota Sokol Chrudim

Tyršovo nám. 249/12, 537 01 Chrudim

Tělocvičná jednota Sokol Kampa

Újezd 450/40, 118 00 Praha

Tělocvičná jednota Sokol Kladno

T. G. Masaryka 1391, 272 01 Kladno

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Kmochova 14, 280 02 Kolín 2

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Masarykovo nám. 540, 742 21 Kopřivnice

Tělocvičná jednota Sokol Milevsko

Tyršovo nám. 616, 399 01 Milevsko

Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1

Čs. Legií 16, 702 00 Ostrava 1

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov

Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov

Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň 1

Štruncovy sady 493/1, 301 00 Plzeň

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Tyršova 26/9, 290 01 Poděbrady

Tělocvičná jednota Sokol Praha Dejvice I.

Bubenečská 181/4, 160 00 Praha 6

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Vršovické nám. 2, 101 00 Praha 10

Tělocvičná jednota Sokol Příbram

Gen. R. Tesaříka 162, 261 01 Příbram

Tělocvičná jednota Sokol Rokycany

Jiráskova 208, 337 01 Rokycany

Tělocvičná jednota Sokol Vsetín

Na Příkopě 814, 755 01 Vsetín

Tělocvičná jednota Sokol Všetaty

T.G Masaryka 342, 277 16 Všetaty

Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto

Tyršovo nám. 55/I, 566 01 Vysoké Mýto

Tělocvičná jednota Sokol Zlín

Sokolská 663, 760 01 Zlín

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Sokolská 12, 669 02 Znojmo

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II.

Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3

Tělovýchovná jednota Bohemians Praha

Izraelská 6, 100 00 Praha 10

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s.

Riegrova 1083/18, 350 02 Cheb

Tělovýchovná jednota Praděd Bruntál, z.s.

Smetanova 14, 792 01 Bruntál

Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.

Anenská 936/17, 796 01 Prostějov

Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s.

Tyršova 681, 464 01 Frýdlant

Tělovýchovná jednota Slovan Praha, z. s.

Chalupkova 1367/1, 149 00 Praha 4

Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek

Chvalkovická 2031/47, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s

Na Házené 696, 391 02 Sezimovo Ústí II

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.

Tyršova 738, 543 01 Vrchlabí

Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek

Žerotínova 736, 757 01 Valašské Meziříčí

Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s.

Skautská 6093, 708 00 Ostrava - Poruba

TJ Doksy, z.s.

Bezdězská 260, 472 01 Doksy

TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek

Martinská Čtvrť 1704, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

TJ Chropyně, z.s.

Moravská 552, 768 11 Chropyně

TJ Jičín z.s.

Revoluční 1061, 506 01 Jičín

TJ Jiskra Třeboň, z.s.

Jiráskova 444, 379 01 Třeboň

TJ Loko Pardubice z.s.

Terezy Novákové 503, 530 02 Pardubice

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.

Mánesova 1580, 470 01 Česká Lípa

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

Sokolská 651, 391 81 Veselí n. Luž.

TJ Nová Včelnice, z.s.

Školní 372, 378 42 Nová Včelnice

TJ Ostrožská Nová Ves, z.s.

Nádražní 970, 687 22 Ostrožská Nová Ves

TJ Pedagog Modřany, z.s.

Pertoldova 3314/9, 143 00 Praha 4 - Modřany

TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek

Sokolská 497, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

TJ Slovan J.Hradec, z.s.

Jarošovská 743, 377 01 Jindřichův Hradec

TJ Slovan Karlovy Vary, z.s.

Dr. Davida Bechera 1009/18, 360 01 Karlovy Vary

TJ Sokol Přibyslavice, z.s.

Pod Sady 222, 675 21 Přibyslav

TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

Budovatelská 913, 374 01 Trhové Sviny

TJ Stadion Ústí nad Labem z.s.

Kpt. Nálepky 11, 400 01 Ústí nad Labem

TJ Šumavan Vimperk z.s.

1. máje 321, 385 01 Vimperk

TJ Šumperk, z.s.

Žerotínova 55, 787 01 Šumperk

Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hra

Školní 400, 687 24 Uherský Ostroh

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři