Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Kalendář akcí

26.12.2018 - 26.6.2019

 
23.6.-27.6.2019SGM, SGZSG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže
23.6.-27.6.2019TRTRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže
21.6.-30.6.2019AE, AG, TREVROPSKÉ HRY
21.6.-30.6.2019SGM, SGZEVROPSKÉ HRY
21.6.-23.6.2019SGZSGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)
16.6.2019PASpeedrun na Náplavce
15.6.-16.6.2019SGMSGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev
15.6.-16.6.2019AGAKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft
15.6.-16.6.2019AEAER Winti Cup International
15.6.-16.6.2019TGTG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň
15.6.2019SGZČerti s andělem
15.6.2019SGZSGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
9.6.2019SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje
9.6.2019TRTRA Mistrovství ČR
8.6.-9.6.2019TGTG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň
8.6.2019SGMSGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)
8.6.2019SGZSGŽ Frýdlantské sportovní hry
8.6.2019TRTRA Český závod věkových skupin
8.6.2019SGZKrajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje
8.6.2019SGZPřebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice žen
8.6.2019SGZPřebor Moravskoslezského kraje
2.6.2019SGMSGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
2.6.2019SGMPřebor Jihočeského kraje
2.6.2019SGM, SGZSG Mistrovství ČR MT - Finále
1.6.-2.6.2019SGZSGŽ Gym Festival
1.6.-2.6.2019SGZSGŽ Mistrovství ČR MT
1.6.-2.6.2019SGMSGM Mistrovství ČR MT
1.6.2019SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
1.6.2019SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
1.6.2019TRTRA 3. Pohárový závod
1.6.2019TGTG Brněnský pohár
30.5.-2.6.2019AGAKR Geneva Intl. Acro Cup
30.5.-2.6.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Koper
26.5.2019SGMSGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
26.5.2019SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
26.5.2019PAČeský pohár v parkouru - Zlín
26.5.2019SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě
25.5.-26.5.2019TRTRA Výcvikový tábor 03
25.5.-26.5.2019TGTG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň
25.5.2019SGZMemoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)
25.5.2019SGMSGM Pražská veteraniáda
25.5.2019SGZSGŽ Memoriál K. Parmy
25.5.2019OSŠPL Modřanský Tarzan
25.5.2019SGZDokská kladina
25.5.2019VGVG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN
25.5.2019SGZMimi pohár
25.5.2019SGMSGM Přebor hl. m. Prahy
23.5.-26.5.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Osijek
23.5.-25.5.2019AEAER Mistrovství Evropy
19.5.2019TRTRA Přebor Čech
19.5.2019SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy
19.5.2019SGZSGŽ Přebor Olomouckého Kraje
19.5.2019SGM, SGZPřebor města Ostravy
18.5.-19.5.2019AEAER Mistry s Mistry - finále
18.5.2019SGMSGM - Přebor ČOS
18.5.2019SGZSGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod
18.5.2019SGZSGŽ O Pohár Věry Čáslavské
18.5.2019TRTRA 2. Pohárový závod
18.5.2019SGMSGM -Přebor Jihomoravského kraje
18.5.2019SGMSGM Přebor Olomouckého kraje
16.5.-19.5.2019MGMistrovství Evropy v moderní gymnastice
12.5.2019SGMSGM Prebor Zlínského kraje
12.5.2019SGMPřebor Zlínského kraje
11.5.-12.5.2019AEAER Pohár Federací - 2. kolo
11.5.2019SGZSGŽ O pohár Českých Budějovic
11.5.2019SGZSGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF
11.5.2019TRTRA ČR - Hesensko
11.5.2019SGMSGM Májový pohár
10.5.-11.5.2019TGTG Mistrovství ČR
8.5.2019SGZNominační závod na ODM za MS kraj
5.5.2019SGMSGM Pohár města Rosice
4.5.-5.5.2019AEAER Mistry s Mistry
4.5.-5.5.2019AEAER Nord Cup
4.5.2019SGZSGŽ Brnkačka
4.5.2019TRTRA Zlatý Radegast
4.5.2019SGZSGŽ Rosická štika
3.5.-5.5.2019SGMSGM Memoriál Jozefa Pajora
1.5.2019SGM, SGZSG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj
28.4.2019SGZSGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy
28.4.2019TRTRA Litoměřický kalich
28.4.2019SGZSGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové
28.4.2019SGZMemoriál J. Junka
28.4.2019SGMO zlatou placku
27.4.2019AEAER O Velikonoční vajíčko
27.4.2019SGMSGM ČOS oblastní přebor - Čechy
27.4.2019SGMSGM - ČOS oblastní přebor - Morava
27.4.2019SGZSGŽ Bedřichovský ježek
27.4.2019SGMPřebor Středočeského kraje
27.4.2019TRTRA 1. Pohárový závod
27.4.2019SGZTrhovosvinenský pohár 2019
25.4.-28.4.2019AGAKR Acro Cup
23.4.-24.4.2019TGTG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část
22.4.-28.4.2019SGM, SGZTest Event před EH
20.4.-21.4.2019TRTRA Závod Světového poháru BLR
20.4.2019SGM, SGZZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka
19.4.-21.4.2019TRTRA Workshop žactvo
19.4.2019SGMSGM Liberecký pohár
18.4.2019SGZSGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj
13.4.-14.4.2019AEAER Mistry s Mistry
13.4.-14.4.2019TRTRA Školení trenérů III.tř - praktická část
13.4.2019SGZSGŽ Memoriál E. Bosákové
13.4.2019SGZSGŽ Memoriál Z. Hartlové
12.4.-14.4.2019AGAKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC
12.4.-14.4.2019SGMRheintalCup
10.4.-14.4.2019SGM, SGZSG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
7.4.2019SGMJarní pohár Plzeň
6.4.-7.4.2019AEAER Mistry s Mistry
6.4.-7.4.2019TRTRA Školení trenérů III.tř - teoretická část
6.4.-7.4.2019PAPK FIG World Cup Chengdu
6.4.-7.4.2019TGTG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň
6.4.2019SGZSGŽ Zelena Jama Open
6.4.2019SGMSGM Moravská liga 1. kolo
6.4.2019SGM, SGZSG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice
6.4.2019SGZSGŽ Veselský pohár
6.4.2019SGZJarní pohár Plzeň
6.4.2019TRTRA Přebor Moravy
6.4.2019SGZPohár Krkonoš
5.4.-7.4.2019AEAER Slovak Aerobic Open
4.4.-7.4.2019SGMSGM Junior Team Cup Berlin
31.3.2019TGTG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open
30.3.-31.3.2019TRTRA Výcvikový tábor 02
30.3.-31.3.2019SGZSGŽ Elek Matolay Memorial
30.3.2019TGTG Pohár města Třebíče
30.3.2019OSŠPL Šplh na laně v Olympii
29.3.-31.3.2019AEInternational Open Competition
27.3.2019AEAER SP Cantanhede
24.3.2019SGM, SGZSGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky
24.3.2019SGM, SGZSG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka
24.3.2019SGZGymnastická mimina
23.3.-24.3.2019AEAER Mistry s Mistry
23.3.-24.3.2019TRTRA Závod O libereckého skokana I.
23.3.2019SGM, SGZPoděbradská cvička 2019
23.3.2019SGZSGŽ Velká cena Hradce Králové
23.3.2019SGMSGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA
23.3.2019SGZSGŽ Ostravský čertík
23.3.2019SGZSGŽ Závod přípravek
22.3.-24.3.2019SGM, SGZSG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy
21.3.-22.3.2019OSAŠSK Republikové finále šplh 4,5
20.3.-23.3.2019SGM, SGZSGM, SGZ - SP Doha
19.3.2019OSŠPL Memoriál B. Šupčíka
17.3.2019TGTG Říčany TeamGym Cup
16.3.-17.3.2019AEAER Mistry s Mistry
16.3.-17.3.2019AEAER Pohár Federací - 1. kolo
16.3.2019TRTRA Aalsmeer Flower Cup
16.3.2019SGZSGŽ Říčanské hvězdičky
16.3.2019VGVG Festival pohybových skladieb
10.3.2019TGTGJ na Vyšehradě
9.3.2019SGZGymnastické naděje
9.3.2019AGAG Klokan Cup
9.3.2019SGMSGM Seminář rozhodčích
9.3.2019OSŠplh schodištěm
8.3.-10.3.2019AEAER Czech Aerobic Open
8.3.-10.3.2019AEAER Mistrovství ČR
8.3.-10.3.2019SGM, SGZSGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky
5.3.2019OSŠPL Přebor pražských škol
2.3.-3.3.2019SGZSGŽ Školení rozhodčích III.třídy
2.3.2019SGM, SGZSG Austrian Team Open
2.3.2019 I. Gymnastický ples
26.2.2019OSŠPL POPRASK Praha 12
23.2.-24.2.2019TRTRA Výcvikový tábor 01
23.2.-24.2.2019AEAER 10. Internationaler Aerobic-Wettkampf
23.2.2019SGMSGM Brněnské kolo
23.2.2019SGZSGŽ O Zlatý štít VOKD
16.2.-17.2.2019TRTRA Závod Světového poháru AZE
16.2.-17.2.2019TGTG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň
16.2.2019OSŠPL Velká cena Varnsdorfu
9.2.-10.2.2019AEAER Mistry s Mistry
8.2.-10.2.2019SGZSGŽ Školení rozhodčích I. a II. třídy - 2.část
8.2.-10.2.2019TGTG Školení rozhodčích I. a II. třídy 1. část
2.2.-3.2.2019SGZSGŽ Seminář pro rozhodčí
2.2.2019TGTG Jojo Cup
1.2.-3.2.2019SGZSGŽ Školení rozhodčích III.třídy
27.1.2019SGZSGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře
20.1.2019SGZSGŽ Duo Gym Cup
19.1.2019SGZSGŽ Memoriál Jana Palacha
13.1.2019SGZSGŽ Seminář k pravidlům SGŽ
12.1.2019TRTRA Valná hromada TRA
11.1.-13.1.2019SGZSGŽ Školení rozhodčích III. třídy
11.1.-13.1.2019SGZSGŽ Školení rozhodčích I. a II. třídy - 1.část
11.1.-13.1.2019VGVG Gymnastický kemp - žáci
11.1.-13.1.2019VGVG Gymnastický kemp - žákyně

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři