Česká gymnastická federace

Akce

12.12.2018

Valná hromada MSGS

15.12.2018

SG Vánoční závod

15.12.2018

SGŽ Memoriál Petra Kouby

15.12.2018

SGŽ Vánoční závod BRNO

15.12.2018

OŠ Mistrovství ČR ve šplhu na laně

16.12.2018

SGŽ Memoriál J. Šplíchala

16.12.2018

SGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové

31.12.2018

TRA 0. Pohárový závod

11.1.2019 - 13.1.2019

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

11.1.2019 - 13.1.2019

SGŽ Školení rozhodčích I. a II. třídy - 1.část

11.1.2019 - 13.1.2019

VG Gymnastický kemp - žáci

11.1.2019 - 13.1.2019

VG Gymnastický kemp - žákyně

12.1.2019

TRA Valná hromada TRA

13.1.2019

SGŽ Seminář k pravidlům SGŽ

Reklama

Kalendář akcí

15.6.-15.12.2018

 
15.12.2018SGM, SGZSG Vánoční závod
15.12.2018SGZSGŽ Memoriál Petra Kouby
15.12.2018SGZSGŽ Vánoční závod BRNO
8.12.-9.12.2018SGZSGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev
2.12.2018SGZSG Krumlovský zvoneček
1.12.2018SGZSGŽ Mikulášský dvojboj
1.12.2018SGZSGŽ Předvánoční pohár
29.11.-1.12.2018SGM, SGZSG Závod OH nadějí
25.11.2018SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy
25.11.2018SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje
25.11.2018SGZSGZ Přebor Olomouckého kraje
24.11.-25.11.2018SGZSGŽ Top Gym
24.11.2018SGM, SGZSG Sokol Grand Prix de Gymnastique
24.11.2018SGZSGŽ Pohár starostky Frýdlantu n.O.
24.11.2018SGZSGŽ Klokánkova kapsa
24.11.2018SGZSGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje
24.11.2018SGZSGŽ Přebor Zlínského kraje
24.11.2018SGZSGŽ Přebor Moravskoslezského kraje
23.11.2018SGM, SGZSG Tournoi International de ymnastique Daniel D´Amato
17.11.-18.11.2018SGM, SGZSG Memoriál J. Gajdoše
17.11.2018SGZSGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
17.11.2018SGZSGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje
17.11.2018SGZSGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje
17.11.2018SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
17.11.2018SGM, SGZSG Zlínský sněhulák
17.11.2018SGM, SGZSG Poberounský dvojboj
16.11.2018SGZSGŽ Přebor města Znojma
11.11.2018SGZSGŽ přebor ČOS - Finále
10.11.2018SGZSGŽ Jindřichohradecká liga
10.11.2018SGZSGŽ Memoriál V. Medové
10.11.2018SGZSGŽ Ještědský pohár
10.11.2018SGZSGŽ Nominační závod na OHC
10.11.2018SGZSGŽ Závod mini žákyň Brno
10.11.2018SGZSGŽ Malá cena Brna
3.11.2018SGM, SGZSG Chebská bradla
3.11.2018SGZSGŽ Pohár Studentstva
3.11.2018SGZSGŽ Přebor města Ostravy
26.10.-27.10.2018SGZSGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C
25.10.-3.11.2018SGM, SGZSG MISTROVSTVÍ SVĚTA
21.10.2018SGZSGŽ Oblastní přebor ČOS Morava
21.10.2018SGZSGZ Baby Gym Cup
20.10.2018SGZSGZ Vítkovice Cup
20.10.2018SGZSGŽ Přebor ČOS Čechy
14.10.2018SGZSGŽ Přebor hl.m. Prahy
14.10.2018SGZSGŽ Závod gymnastických nadějí
13.10.2018SGZSGŽ Kik Cup - O cenu Chodska
13.10.2018SGZSGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda
13.10.2018SGM, SGZSG Závod přípravek
6.10.2018SGM, SGZSGŽ, SGM Dráček
1.10.-12.10.2018SGM, SGZYOG
29.9.-30.9.2018SGM, SGZSG Závod SP
22.9.2018SGZSGŽ Nominační závod MS
21.9.-23.9.2018SGM, SGZSG Swietelsky World Challenge Cup
2.8.-5.8.2018SGZSGŽ MISTROVSTVÍ EVROPY
9.7.-19.7.2018SGZSGŽ Tréninkový kemp UEG
7.7.2018SGZSGŽ Mezistátní utkání HUN-AUT-CZE-SVK
23.6.-24.6.2018SGZSGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B)
23.6.2018SGZSGŽ Čerti s andělem
23.6.2018SGM, SGZKvalifikační závod YOG
18.6.2018SGZSGŽ Přebor města Brna
16.6.2018SGZSGŽ Frýdlantské sportovní hry
16.6.2018SGZSGŽ Přebor Jihomoravského kraje
16.6.2018SGZSGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři