Česká gymnastická federace

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

SGŽ Přebor ČOS Morava

sportovní gymnastika žen
 22.10.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
 adresa: Čs. Legií 16, Moravská Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.10.2017

Seznam přihlášek

Mladší žákyně I (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
2 T.J. Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
3 T.J. Sokol Brno I Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
4 T.J. Sokol Brno I Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
5 T.J. Sokol Brno I B Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
6 T.J. Sokol Brno I B Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 T.J. Sokol Brno I B Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 T.J. Sokol Brno I B Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 T.J. Sokol Brno I C Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 T.J. Sokol Brno I C Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 T.J. Sokol Brno I C Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 T.J. Sokol Brno I C Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I
13 T.J. Sokol Brno I D Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 T.J. Sokol Brno I D Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 T.J. Sokol Brno I D Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 T.J. Sokol Brno I D Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
21 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
22 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
23 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
24 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
25 TJ Sokol Kopřivnice Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
26 TJ Sokol Moravský Krumlov Čejková Sára 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
27 TJ Sokol Moravský Krumlov Málková Ema 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
28 TJ Sokol Moravský Krumlov Mlčochová Gabriela 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
29 TJ Sokol Moravský Krumlov Štrosová Kateřina 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
30 TJ Sokol Vsetín Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
31 TJ Sokol Vsetín Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
32 TJ Sokol Zlín Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
33 TJ Sokol Zlín Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

Mladší žákyně II (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I
2 Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
3 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
4 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Kucková Amelia Sarah 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
6 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
7 Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
8 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Varmužková Lucie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Stratilová Eliška 2008 T.J. Sokol Brno I
12 Stratilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I
13 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
14 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
15 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
17 Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
19 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
20 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
21 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
22 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
23 Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
24 Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
25 Kubínová Šárka 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
26 Štecová Karolína 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
27 Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová Den.
28 Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
29 Holášková Magdaléna 2008 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
30 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
31 Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
32 Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
33 Ollenderová Sofie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová
34 Chmelíčková Jolana 2008 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
35 Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
36 Šedrlová Lenka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
37 Zemánková Amálie 2009 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
38 Zajíčková Eliška 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda

Starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
2 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
3 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
5 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
6 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
12 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
13 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
14 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
17 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
18 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
20 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
21 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
22 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
23 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
24 Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
25 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
26 Vu Nikola 2005 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
27 Molíková Simona 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
28 Blizňáková Barbora 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
29 Holbová Nela 2005 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
30 Sedlaříková Sára 2005 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
31 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
32 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
33 Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
34 Novotná Nela 2005 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři