Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

SGŽ Říčanské hvězdičky

sportovní gymnastika žen
 17.3.2018
 pořadatel: TJ Tourist - Centrum Na Fialce Říčany
 adresa: Mánesova 2530/3a, 251 01 Říčany
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.3.2018
 elektronické výsledky
Třetí ročník závodu Říčanské hvězdičky - opět ve sportovním centru Na Fialce v Říčanech (v místě restaurace a kavárna). Závod pro ročníky 2006 - 2011 rozdělený na A a B + vložený mimi závod pro roč. 2012, 2013 a ml.

Seznam přihlášek

A roč. 2006 (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Daniela 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
2 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
3 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
4 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
5 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková

A roč. 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
2 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
3 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
4 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
5 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
6 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

A roč. 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
2 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
3 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
4 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
5 Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
7 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
8 Stejskalová Hana 2008 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
9 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová
10 Burešová Natálie 2008 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
11 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
12 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
13 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
14 Pošíková Nikol 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
15 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
16 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
18 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

A roč. 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
2 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
3 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
4 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
5 Petráčková Dominika 2009 individuální členové Mohylčáková, Vlasáková
6 Kudrnová Viktorie 2009 individuální členové Mohylčáková, Vlasáková
7 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most
10 Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
11 Rakušan Elisa Sophia 2009 SK Hradčany Svobodová
12 Milcová Anna 2009 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
13 Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
14 Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
15 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
16 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

A roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
3 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová
4 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
5 Smíšková Iva 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
6 Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
7 Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
9 Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
12 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Kolektiv treneru
13 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
14 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
15 Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
16 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
18 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
19 Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
20 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
21 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
22 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
23 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
24 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
25 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

A roč. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
3 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
5 Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
6 Pilná Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
7 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
11 Olivová Adéla 2011 SK Hradčany Kolektiv treneru
12 Pálková Anička 2011 SK Hradčany Opočenská
13 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
14 Snížková Ella 2011 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
15 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
16 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
18 Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
19 Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
20 Lytvak Karolina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová
21 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějčka
22 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
23 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková, Šotolová
24 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
25 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
26 Baranová Anabela 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

B roč. 2006 - pro neregistrované (2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Doležalová Kamila 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
2 Johanisová Julie 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
3 Talian Kristýna 2006 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
4 Suchá Denisa 2006 individuální členové
5 Kopečná Marie 2006 SK Hradčany Svobodová
6 Rahbani Sofie 2006 SK Hradčany Svobodová
7 Štyksová Kristýna 2006 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
8 Lavičková Valentýna 2006 T.J. Sokol Všetaty
9 Šedivá Kateřina 2006 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.

B roč. 2007 - pro neregistrované (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Taške Valérie 2007 GT Šestajovice Sýkorová
2 Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Fujava, Bukovská
3 Johanisová Barbora 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
4 Kmoníčková Darina 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
5 Kvapilová Bára 2007 individuální členové
6 Cibulková Veronika 2007 individuální členové
7 Olivová Dominika 2007 SK Hradčany kolektiv treneru
8 Bzirská Valentina 2007 SK Hradčany Kolektiv treneru
9 Jebavá Eliška 2007 SK Hradčany Opočenská, Panský
10 Wendlerová Anika 2007 SK Hradčany Svobodová
11 Kopejsková Veronika 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
12 Opršalová Tereza 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková
13 Pučelíková Hana 2007 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
14 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
15 Krejbichová Eliška 2007 TJ Doksy Klimešová Linda
16 Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
17 Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
18 Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
19 Zavoralová Klára 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
20 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
21 Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
22 Koláčková Barbora 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová

B roč. 2008 - pro neregistrované (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plasová Karolína 2008 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
2 Štveráková Kateřina 2008 individuální členové
3 Hepnarová Jana 2008 individuální členové
4 Pacáková Adéla 2008 individuální členové
5 Škripko Agáta 2008 SK Hradčany Kolektiv treneru
6 Kubátová Agáta 2008 SK Hradčany Kolektiv treneru
7 Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová
8 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová
9 Semelková Eliška 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
10 Švarcová Nella 2008 T.J. Sokol Všetaty
11 Vondrašová Sofie 2008 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
12 Hartlová Linda 2008 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
13 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Davidová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
15 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
16 Csernyanszká Veronika 2008 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
17 Koudelková Magdaléna 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
18 Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová
19 Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová

B roč. 2009 - pro neregistrované (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová
2 Štefanová Julie 2009 GT Šestajovice Fujava, Bukovská
3 Hrdličková Barbora 2009 Gymnastika Dobříš Jitka Holcová
4 Voithová Anna 2009 individuální členové Novotná, Konečný
5 Závodná Tamara 2009 individuální členové
6 Netalová Izabela 2009 individuální členové
7 Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Kolektiv treneru
8 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová
9 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová
10 Kundrátová Lucie 2009 T.J. Sokol Všetaty
11 Šulcová Karolína 2009 T.J. Sokol Všetaty Semelková, Zoulová
12 Šťastná Sára 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
13 Tomaštíková Andrea 2009 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
14 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
15 Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá
16 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Mrázová Ema 2009 TJ Pedagog Modřany
18 Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
19 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová
20 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
21 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
22 Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
23 Jeništová Kristýna 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
24 Giňová Vanesa 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
25 Kuchařová Karolína 2009 TJ Tourist Říčany Cirkvová

B roč. 2010 - pro neregistrované (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gawlasová Nina Marianna 2010 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
2 Fujava Natálie 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Miševa Alexandra 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Pouchlá Kristýna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Bělinová Nela 2010 GT Šestajovice Fujava, Bukovská
6 Zerska Marta 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
7 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
8 Steinhausetová Julie 2010 individuální členové Novotná, Konečný
9 Dušičková Nela 2010 individuální členové Novotná, Konečný
10 Suchá Tereza 2010 individuální členové
11 Suslová Klára 2010 individuální členové
12 Nováková Sandra 2010 SK Hradčany Kolektiv treneru
13 Beránková Eliška 2010 SK Hradčany kolektiv treneru
14 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová
15 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová
16 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová
17 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová
18 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová
19 Králová Anežka 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
20 Semelková Denisa 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
21 Korbelová Adéla 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
22 Semelková Nikola 2010 T.J. Sokol Všetaty Zoulová
23 Rychtrmocová Amálka 2010 T.J. Sokol Všetaty
24 Smolíková Kateřina 2010 TEAMGYM Dolní Jirčany z.s.
25 Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
26 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
27 Dušková Darina 2010 TJ Pedagog Modřany
28 Gavlasová Kristýna 2010 TJ Pedagog Modřany
29 Dzjumová Natálie 2010 TJ Slovan Praha Bartáková
30 Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
31 Meklešová Karolína 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
32 Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
33 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
34 Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
35 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
36 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
37 Slobodová Kamila 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
38 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

B roč. 2011 - pro neregistrované (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Stankovičová Lucie 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 Černická Karolína 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Kovaříková Denisa 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
6 Kraidlová Ester 2011 individuální členové Mrázová
7 Berdárová Emily 2011 individuální členové Mrázová
8 Janků Ellen 2011 individuální členové Konečná a kolektiv
9 Weigert Nomin 2011 individuální členové Konečná a kolektiv
10 Maxianova Rebeka 2011 SK Hradčany Kolektiv treneru
11 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová
12 Čapková Anna 2011 SK Hradčany Lipšanová
13 Jelínková Lucie 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
14 Heilová Bea 2011 SK Hradčany Yegorová
15 Sucká Eliška 2011 T.J. Sokol Všetaty
16 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
17 Hlaváčková Sabina 2011 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská
18 Wolfová Jessica 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
19 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
20 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
21 Vojáčková Tereza 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějčka
22 Burdová Anna 2011 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
23 Šplíchalová Tereza 2011 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
24 Mensová Petra 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
25 Polcarová Sára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová
26 Švejdová Klára 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Mimi roč. 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gotthardt Nina 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
2 Petrtýlová Laura 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
3 Vedralová Johanka 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
4 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
5 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
6 Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
7 Šindlerová Laura 2012 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
9 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
10 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
11 Štaidlová Edita 2012 SK Hradčany Opočenská
12 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
13 Bennerová Nikol 2012 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
14 Husáková Lucie 2012 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
15 Sedláčková Anežka 2012 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
16 Dušková Diana 2012 TJ Pedagog Modřany
17 Mrázová Lucie 2012 TJ Pedagog Modřany
18 Lošťáková Lola Nikola 2012 TJ Pedagog Modřany
19 Davidová Ela 2012 TJ Pedagog Modřany
20 Šolcová Zuzana 2012 TJ Pedagog Modřany
21 Chumová Kristýna 2012 TJ Slovan Praha Luptáková, Jirků, Súkup, Bidrmanová
22 Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Kubíková
23 Štěrbová Emma 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská
24 Jindrová Magdalena 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská
25 Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Patrovská
26 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
27 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
28 Švestková Veronika 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
29 Váňová Lucie 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
30 Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
31 Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
32 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
33 Hrubá Nela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
34 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
35 Mančíková Adriana 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
36 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
37 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
38 Válková Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
39 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
40 Velebová Julie 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Mimi roč. 2013 a ml. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Měšťanová Marie Anna 2014 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
2 Proroková Karolína 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
3 Přikrylová Valentýna 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
4 Ježková Jaroslava 2013 GT Šestajovice Sýkorová, Měšťanová
5 Janků Nicolette 2014 individuální členové Konečná a kolektiv
6 Nováková Anna 2013 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s. Pavlína Rosecká
7 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
8 Matušíková Viktorie 2013 TJ Slovan Praha Matušíková
9 Bénová Nela 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
10 Loudová Viktorie 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
11 Endalová Barbora 2013 TJ Tourist Říčany Jechová
12 Chalupecká Michaela 2013 TJ Tourist Říčany Jechová
13 Rampulková Eva 2013 TJ Tourist Říčany Jechová
14 Tománková Gabriela 2013 TJ Tourist Říčany Jechová
15 Sosnová Adriana 2013 TJ Tourist Říčany Jechová
16 Schneiderová Adéla 2013 TJ Tourist Říčany Jechová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři