Česká gymnastická federace

Akce

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

Reklama

Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A)

sportovní gymnastika žen
 19.5.2018
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
 adresa: Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.5.2018
 elektronické výsledky
Letošní 30. ročník byl tradičně také kvalifikačním závodem pro Mistrovství ČR - letos v kategoriích VS2A, VS3A a VS4A (kadetky). DĚKUJEME VŠEM TRENÉRŮM, RODIČŮM A FANOUŠKŮM ZA POMOC PŘI ORGANIZACI ZÁVODU. DÁLE VELKÉ DÍKY I VŠEM ROZHODČÍM ZA PRACOVNÍ SOBOTU STRÁVENOU VE SLOVENSKÉ! BOHEMÁCI

Seznam přihlášek

VS2A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Kopáčová, Dvořáková
2 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
7 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
8 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
9 Směšná Natálie 2008 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
10 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
11 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
12 Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková
13 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
14 Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
15 Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
16 Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
17 Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
18 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Vlková Hajdin
19 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
20 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
21 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
22 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
23 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
24 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
25 Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
26 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
27 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
28 Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská
29 Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská
30 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská
31 Ratajová Kateřina 2010 SK Hradčany Miškovic
32 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
33 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
34 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
35 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
36 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
37 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
38 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
39 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
40 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
41 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
42 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
43 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
44 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
45 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
46 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová, Janoušková
47 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
48 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
49 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
50 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
51 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
52 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
53 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
54 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
55 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
56 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
57 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
58 Dorušková Amálie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
59 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
60 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
61 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
62 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
63 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
64 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
65 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
66 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
67 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
68 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
69 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
70 Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
71 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková,Pavlíková
72 Špatenková Tina 2008 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
73 Vaňátková Nela 2009 TJ Sokol Hradec Králové Staňková, Machková, Konášová
74 Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
75 Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová
76 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
77 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
78 Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
79 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
80 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
81 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
82 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
83 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
84 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
2 Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
3 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
4 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
5 Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic
6 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
9 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
13 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
14 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
15 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
17 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
18 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
19 Prokop Claudia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
20 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
21 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková
23 Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
24 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
25 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
26 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
27 Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
28 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
29 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
30 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
31 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
32 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS4A (kadetky) (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
4 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
5 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
6 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
7 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
8 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
9 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I vyzinovi
10 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
11 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
12 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
13 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
14 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
15 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
17 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
18 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
19 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
20 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
21 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová

Juniorky (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
3 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
4 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
5 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Janečková
6 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
7 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Jelínková Kateřina 2001 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
13 Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
14 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
15 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
16 Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
17 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
18 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
19 Kűhnová Marie 2000 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
20 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
21 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Ženy

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři