Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor ČOS - finále

sportovní gymnastika žen
 12.11.2017
 pořadatel: TJ Sokol Žižkov II
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.11.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Mladší žákyně (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
2 T.J. Sokol Brno I Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
3 T.J. Sokol Brno I Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
4 T.J. Sokol Brno I Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
5 T.J. Sokol Brno I B Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
6 T.J. Sokol Brno I B Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková
7 T.J. Sokol Brno I B Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 T.J. Sokol Brno I B Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 T.J. Sokol Brno I C Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 T.J. Sokol Brno I C Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 T.J. Sokol Brno I C Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
12 T.J. Sokol Brno I C Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I
13 T.J. Sokol Brno I D Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
14 T.J. Sokol Brno I D Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
15 T.J. Sokol Brno I D Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 T.J. Sokol Brno I D Hajdinová Karolína 2009 T.J. Sokol Brno I
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
21 T.J. Sokol Plzeň 1 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
22 T.J. Sokol Plzeň 1 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
23 T.J. Sokol Plzeň 1 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
24 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
25 TJ Sokol Kampa Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
26 TJ Sokol Kampa Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 TJ Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
28 TJ Sokol Kampa Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 TJ Sokol Kampa B Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
30 TJ Sokol Kampa B Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
31 TJ Sokol Kampa B Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
32 TJ Sokol Kampa B Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

Mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
2 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
3 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
4 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
5 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
6 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
7 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
8 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
9 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
10 Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
11 Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková
12 Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
13 Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
14 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
15 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
16 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

Starší žákyně (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
2 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
3 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
4 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
6 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
7 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
10 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
12 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
13 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
14 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
15 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
16 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
17 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
18 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
20 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová
21 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
22 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
23 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
24 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
25 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
26 Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
27 Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
28 Hanousková Tereza 2005 TJ Sokol Bučovice Tichý
29 Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková
30 Kulhavá Sára 2005 TJ Sokol Chrudim Linková
31 Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
32 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
33 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
34 Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
35 Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
36 Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
37 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
38 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
39 Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková
40 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

Juniorky (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
2 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
3 Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Lešková Kateřina 2002 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
7 Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
8 Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
9 Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
10 Janečková Michaela 2003 T.J. Sokol Žižkov II Krásná, Bukovanová, Prát
11 Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát
12 Malinská Zuzana 2002 TJ Sokol Chrudim Linková
13 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná
14 Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová
15 Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
16 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
17 Jeličová Sabina 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
18 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
19 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
20 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Sochová Monika 2002 TJ Sokol Pardubice I Avramová

Ženy (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Masopustová Kateřina 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
2 Orságová Kateřina 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Kinclová, Jurčová
3 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
6 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
7 Kubešová Zuzana 2000 T.J. Sokol Žižkov II Seňková, Prát
8 Lenas Solène 1995 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát
9 Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa
10 Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři