Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SG Chebská bradla

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 3.11.2018
 pořadatel: Sportovní hala Cheb
 adresa: U stadionu 1, Cheb
 přihlášky prostřednictvím GISu do 26.10.2018

Seznam přihlášek

nábor (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
3 Macho Vanessa 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
4 Matoušková Ella 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
5 Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
6 Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
7 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most, z.s.
8 Šindlerová Laura 2012 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková

Žákyně mladší (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
2 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková, Mrázová
4 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
5 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
6 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
7 Bartásková Michaela 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
8 Fialová Jana 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
9 Gýnová Adriana 2009 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Kohútová Pavla 2010 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová
12 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová
14 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová
15 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
16 Štejrová Dominika 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
17 Frťálová Martina 2009 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
18 Krausová Ema 2009 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
19 Matoušková Šarlota 2010 TJ Lokomotiva Cheb
20 Souralová Nela 2010 TJ Lokomotiva Cheb
21 Illichová Agátha 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Jiřina Sieglová
22 Nová Daniela 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
23 Váchová Vendula 2009 TJ Slovan Karlovy Vary Sieglová S., Andrejsová J.
24 Honzlová Marie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
25 Nociarová Sofie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith

Žákyně starší (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
2 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
3 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
4 Hofmanová Markéta 2006 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká
5 Chvojková Magdalena 2008 SK Hradčany Svobodová
6 Blažková Anna 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Bauerová Monika 2007 TJ Lokomotiva Cheb Jana Ferlingová
11 Bubancová Agáta 2007 TJ Lokomotiva Cheb Ferlingová
12 Šihovcová Veronika 2008 TJ Lokomotiva Cheb
13 Sopková Lenka 2008 TJ Lokomotiva Cheb
14 Zadražilová Lucie 2008 TJ Lokomotiva Cheb
15 Šeflová Julia 2008 TJ Lokomotiva Cheb
16 Porges Sidney 2007 TJ Lokomotiva Cheb
17 Štolfová Isabela 2008 TJ Slovan Karlovy Vary
18 Žáková Tereza 2006 TJ Slovan Karlovy Vary

Juniorky (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopecká Caitlin 2005 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká
2 Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
3 Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
4 Slavíková Klára 2005 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
5 Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling
6 Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Ferling
7 Vlčková Natálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb
8 Čtvrtečková Tereza 2004 TJ Lokomotiva Cheb
9 Beyrich Pia 2004 TJ Lokomotiva Cheb

Ženy (2002 - 1918)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nguyen Thi Khanh Linh 1999 TJ Lokomotiva Cheb Ferling, Šverdík
2 Wagnerová Marie 2001 TJ Lokomotiva Cheb
3 Porges Lisa 2000 TJ Lokomotiva Cheb

nábor (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
2 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
3 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv trenérů
4 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
5 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
6 Čáp Pavel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
7 Šturm Daniel 2010 TJ Lokomotiva Cheb Poláková
8 Smith Richard 2011 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith

Nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
2 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kuneš Jakub 2009 TJ Slovan Karlovy Vary
5 Prok Richard 2009 TJ Slovan Karlovy Vary

Mladší žáci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
3 Daňko Vojtěch 2007 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
4 Doubek František 2008 TJ Slovan Karlovy Vary Chmelík Radek

Starší žáci (2011 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
3 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Poláková
5 Vajc Václav 2004 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
6 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith

Dorostenci (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
2 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Jan
3 Ferling Jan 2003 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
4 Ferling Pavel 2000 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
5 Jandák Adam 2003 TJ Lokomotiva Cheb Poláková, Šverdík

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři