Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Mikulášský dvojboj

sportovní gymnastika žen
 1.12.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kopřivnice
 adresa: Masarykovo nám. 540
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.11.2018

Seznam přihlášek

1.mimina (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nevrklová Marcela 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
2 Paraska Lucie 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
3 Roučková Veronika 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
4 Řezníčková Karolína 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
5 Skalková Adéla 2013 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
6 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I
7 Kahánková Ema 2013 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová B.
8 Zeťková Kristýna 2013 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva

2.nejmladší žákyně (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
2 Křesinová Kristýna 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková
3 Langerová Eliška 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková
4 Svobodová Ivana 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková
5 Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
6 Šuráňová Ema 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
7 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
8 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
9 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
10 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
12 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
14 Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
15 Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová
16 Baláčová Barbora 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová
17 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
18 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová
19 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
20 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
21 Burýšková Vendula 2012 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
22 Koptíková Lucie 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
23 Malíková Klára 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
24 Měhýšová Zuzana 2011 TJ Sokol Kopřivnice Šenková
25 Žáčková Ema 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
26 Elšíková Aneta 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
27 Jarošová Leona 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
28 Šiková Klára 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Vydrová Daniela 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Czempkova Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
31 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
32 Lipa Natalie 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
33 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová

3.mladší žákyně (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
2 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová
5 Holásková Gabriela 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
6 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
8 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
10 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
14 Petrová Veronika 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
15 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
16 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
17 Kovářová Klára 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
18 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
19 Havlová Simona 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
20 Blinková Markéta 2010 TJ Sokol Hodonín Žembery Lucie
21 Nežádalová Michaela 2010 TJ Sokol Hodonín Žembery Lucie
22 Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
23 Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
24 Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
25 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
26 Čajánková Liliana 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
27 Petrlová Sofie 2010 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
28 Couffin-Mudříková Agáta 2009 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Prchlíková Nela 2009 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
30 Banotova Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Paszová
31 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Paszová
32 Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Paszová

4.starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bruštíková Amelie Anna 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá, Urbanová
2 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
3 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
4 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
5 Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
6 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
7 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
8 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
9 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
10 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
11 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
14 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
15 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
16 Čechovská Emma Augustina 2009 TJ Sokol Hodonín Žembery Lucie
17 Stávková Adéla 2008 TJ Sokol Hodonín Žembery Lucie
18 Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
19 Hanzelková Denisa 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
20 Holášková Magdaléna 2008 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
21 Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Kubínová Šárka 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Ollenderová Sofie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
24 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
25 Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
26 Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
27 Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
28 Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
29 Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
30 Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová, Daněk
31 Maršálková Michaela 2009 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
32 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
33 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
34 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
35 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

5.juniorky, ženy (2006 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá
2 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
4 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
5 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
6 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
7 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
10 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Novotná Nela 2005 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
13 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
14 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

6.domácí žákyně (2014 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gaubová Karolína 2009 TJ Sokol Kopřivnice Mazalová
2 Lustigová Daniela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
3 Malinovská Kristýna 2008 TJ Sokol Kopřivnice Mazalová
4 Nesvadbová Jana 2010 TJ Sokol Kopřivnice Mazalová
5 Skálová Klaudie 2011 TJ Sokol Kopřivnice Šenková
6 Cichoňová Michaela 2012 TJ Sokol Kopřivnice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři