Česká gymnastická federace

Akce

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

Reklama

SGM Přebor hl. m. Prahy

sportovní gymnastika mužů
 9.6.2018
 pořadatel: SK Hradčany
 adresa: SK Hradčany Praha, Dlabačov 1, Praha 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.6.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

nejmladší žáci družstva (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA Flek Benjamin 2010 GYMPRA
2 GYMPRA Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný, Kopáčková
3 GYMPRA Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konečný
4 GYMPRA Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 SK Hradčany Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
6 SK Hradčany Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek
7 SK Hradčany Neumann Josef 2009 SK Hradčany Otava
8 SK Hradčany Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
9 SK Hradčany B Čuda Vilém 2009 SK Hradčany Matvei Petrov
10 SK Hradčany B Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Jirka Bomer
11 SK Hradčany B Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov
12 SK Hradčany B Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany
13 TJ Sokol Praha Vršovice Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
14 TJ Sokol Praha Vršovice Kožíšek Josef 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
15 TJ Sokol Praha Vršovice Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
16 TJ Sokol Praha Vršovice Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
17 TJ Sokol Praha Vršovice B Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
18 TJ Sokol Praha Vršovice B Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
19 TJ Sokol Praha Vršovice B Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
20 TJ Sokol Praha Vršovice B Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
21 TJ Sokol Praha Vršovice C Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
22 TJ Sokol Praha Vršovice C Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
23 TJ Sokol Praha Vršovice C Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
24 TJ Sokol Praha Vršovice C Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový

nejmladší žáci jednotlivci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Flek Benjamin 2010 GYMPRA
2 Kopáček David 2009 GYMPRA Konečný, Kopáčková
3 Slavičínský Adam 2009 GYMPRA Konečný, Kopáčková
4 Varna Viggo 2010 GYMPRA Konečný, Kopáčková
5 Krejčík Leon 2009 SK Hradčany bomer
6 Chramosta David 2009 SK Hradčany Jiří Bomer
7 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový

mladší žáci družstva (2011 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný
2 GYMPRA Jann Filip 2007 GYMPRA Konečný, Kopáčková
3 GYMPRA Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný
4 GYMPRA Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný
5 SK Hradčany Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
6 SK Hradčany Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
7 SK Hradčany Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava
8 SK Hradčany Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
9 SK Hradčany B Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava
10 SK Hradčany B Krejčí Jakub 2007 SK Hradčany Bomer
11 SK Hradčany B Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer
12 SK Hradčany B Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer
13 SK Hradčany C Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák
14 SK Hradčany C Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer
15 SK Hradčany C Voplatek Petr 2008 SK Hradčany Bomer
16 TJ Sokol Praha Vršovice Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
17 TJ Sokol Praha Vršovice Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
18 TJ Sokol Praha Vršovice Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
19 TJ Sokol Praha Vršovice Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar

mladší žáci jednotlivci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bureš Tomáš 2007 GYMPRA Konečný
2 Jann Filip 2007 GYMPRA Konečný
3 Schlensinger David 2008 GYMPRA Konečný
4 Straka Jan 2008 GYMPRA Konečný

starší žáci družstva (2011 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
2 TJ Sokol Praha Vršovice Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
3 TJ Sokol Praha Vršovice Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
4 TJ Sokol Praha Vršovice Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
5 TJ Sokol Praha Vršovice B Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
6 TJ Sokol Praha Vršovice B Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
7 TJ Sokol Praha Vršovice B Zítko Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

starší žáci jednotlivci (2011 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Franěk Viktor 2006 GYMPRA Konečný, Kopáčková
2 Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer

kadeti (2011 - 2003)

dorostenci (2003 - 2000)

junioři (2011 - 2000)

muži (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vopelka Michal 1985 TJ Sokol Praha Vršovice

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři