Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

Reklama

SGM Prebor Zlínského kraje

sportovní gymnastika mužů
 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Zlín
 adresa: Sokolská 663, Zlín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 6.11.2018

Povinné sestavy VS1-4, závod jednotlivců.

Seznam přihlášek

přebor zlínského kraje,mužská složka

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimr Richard 2011 Gymnastika Zlín, z.s. David Vyoral
2 Vylímec Tomáš 2009 Gymnastika Zlín, z.s. David Vyoral
3 Polášek Tomáš 2010 Gymnastika Zlín, z.s. Vyoral David
4 Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Vyoral David
5 Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín, z.s. David Vyoral
6 Zicha Matyáš 2011 Gymnastika Zlín, z.s. David Vyoral
7 Ambrož Kryštof 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
8 Bednářík Šimon 2010 TJ Sokol Zlín Bezručko
9 Daněk Jonáš 2006 TJ Sokol Zlín Bezručko
10 Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
11 Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
12 Kopecký Michal 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
13 Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko
14 Marcoň Tomáš 2010 TJ Sokol Zlín Bezručko
15 Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko
16 Mikeš Václav 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko Jurij
17 Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko J.
18 Pluhař Ondřej 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko
19 Slezák David 2010 TJ Sokol Zlín Bezručko
20 Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři