Česká gymnastická federace

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

19.10.2019 SGM

SGM Memoriál V. Somolíka

19.10.2019 SGZ

SGZ Vítkovice Cup 2019

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 OS

ŠPL Písecký Šplhavec

19.10.2019 TG

TG Pohár města Příbrami

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

Reklama

SGŽ Ostravský čertík

sportovní gymnastika žen
 24.3.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
 adresa: Čs. Legií 16, Moravská Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 17.3.2018

Seznam přihlášek

Mimi 1 (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Kokošková Klára 2012 GK Vítkovice Prutkayová
3 Libišová Dominika 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Rozehnalová Eliška 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Stromšíková Nela 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Mamčařová
9 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Mamčařová
10 Paraska Lucie 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
11 Raditschová Amanda 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
12 Roučková Veronika 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová
13 Kostková Michaela 2012 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
14 Horáková Nela 2013 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
15 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
17 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
18 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Šustalová
20 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Šustalová
21 Koptíková Lucie 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková, Čubová
22 Burýšková Vendula 2012 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová B.
23 Kalická Markéta 2012 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová B.
24 Štefíková Amálie 2012 TJ Sokol Kopřivnice Jeličová B.
25 Malíková Klára 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková,Čubová
26 Žáčková Ema 2012 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková,Čubová
27 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec
28 Lipa Natálie 2012 TJ TŽ Třinec

Mimi 2 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
2 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová
3 Jakobová Amálie 2011 GK Vítkovice Mamčařová
4 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová
5 Cichá Karolína 2011 GK Vítkovice Mamčařová
6 Lyčková Viktorie 2011 GK Vítkovice Mamčařová
7 Žídková Sofie Mia 2011 GK Vítkovice Mamčařová
8 Chytková Gabriela 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová, Urbanová
9 Jakimeczková Gabriela 2011 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
10 Kavačová Sára 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
11 Kotulanová Aneta 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
12 Pešatová Olivie 2011 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
13 Blechová Dominika 2011 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková, Čubová
14 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec
15 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec
16 Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Kategorie 1 B (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Janošcová Anna 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Mamčařová
10 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
11 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
12 Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
13 Paarová Kateřina 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
14 Najdekrová Julie 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
15 Hanzlová Alice 2010 SK UP Olomouc Jana Truksová
16 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
17 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
18 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
19 Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
20 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
21 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
22 Mazochová Vanessa 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
23 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
24 Blažková Michaela 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Šustalová
25 Ermisová Nela 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
26 Kovářová Klára 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Šustalová
27 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Šustalová
28 Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
29 Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
30 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
31 Hlaváčová Jůlie 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
32 Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
33 Groušlová Tereza 2010 TJ TŽ Třinec
34 Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec
35 Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec
36 Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
37 Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
38 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
39 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
40 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Kategorie 2 B (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
2 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
3 Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová
4 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
5 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
6 Fialová Ema 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
7 Hájková Veronika 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
8 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
9 Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin Procházková
10 Machová Eliška 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin
11 Bartošovská Iva 2009 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
12 Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
13 Moravec Melanie 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
14 Nepevná Michaela 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
15 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
17 Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
18 Rolková Veronika 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
19 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
20 Maršálková Michaela 2009 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
21 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
22 Danemarková Ellen 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
23 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová
24 Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
28 Branná Sára 2008 TJ TŽ Třinec
29 Poloková Sylvie 2008 TJ TŽ Třinec
30 Roiková Alena 2008 TJ TŽ Třinec
31 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
32 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
33 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Kategorie 3 B (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
3 Machytková Julie 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá
4 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
5 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
6 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
7 Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
8 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
9 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
10 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
11 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
12 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
13 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
14 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
15 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
16 Maršálková Kateřina 2006 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
17 Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
18 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
19 Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Kategorie 4 B (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Uhrová
2 Pumanová Klára 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
3 Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová
4 Orságová Kateřina 2000 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
5 Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
6 Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
7 Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
10 Vana Nikki 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Novotná Nela 2005 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
12 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
13 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
14 Lašinská Michaela 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

Kategorie 5 A (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

Kategorie 6 A (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
2 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

Kategorie 7 A (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
3 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá
4 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá
6 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
7 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
9 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
10 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
11 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
12 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

Kategorie 8 A (2005 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
2 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
3 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři