Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Přebor ČOS Čechy

sportovní gymnastika mužů
 14.4.2018
 pořadatel: Kolín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.4.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

nejmladší žáci - družstva (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Plzeň 1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová,Müller
2 T.J. Sokol Plzeň 1 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
3 TJ Sokol Kladno Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
4 TJ Sokol Kladno Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
5 TJ Sokol Kladno Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
6 TJ Sokol Kladno B Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
7 TJ Sokol Kladno B Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
8 TJ Sokol Kladno B Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
9 TJ Sokol Kladno C Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
10 TJ Sokol Kladno C Pavlíček Štěpán 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
11 TJ Sokol Kladno C Šturm Jaromír 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
12 TJ Sokol Kladno D Skočdopole Matěj 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
13 TJ Sokol Kladno D Srnec Filip 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
14 TJ Sokol Kolín A Čermák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
15 TJ Sokol Kolín A Dvořák Prokop 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
16 TJ Sokol Kolín A Mach Ondřej 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
17 TJ Sokol Kolín B Javorský Václav 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
18 TJ Sokol Kolín B Podveský Drahoslav 2011 TJ Sokol Kolín Bareš
19 TJ Sokol Kolín B Sixta Radim 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
20 TJ Sokol Kolín C Čepelák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
21 TJ Sokol Kolín C Dolejš Jakub 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
22 TJ Sokol Praha Vršovice Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
23 TJ Sokol Praha Vršovice Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
24 TJ Sokol Praha Vršovice B Kožíšek Josef 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
25 TJ Sokol Praha Vršovice B Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
26 TJ Sokol Praha Vršovice B Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
27 TJ Sokol Praha Vršovice C Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
28 TJ Sokol Praha Vršovice C Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
29 TJ Sokol Praha Vršovice C Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
30 TJ Sokol Praha Vršovice D Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
31 TJ Sokol Praha Vršovice D Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
32 TJ Sokol Praha Vršovice D Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
33 TJ Sokol Praha Vršovice E Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
34 TJ Sokol Praha Vršovice E Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
35 TJ Sokol Praha Vršovice E Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový

nejmladší žáci - jednotlivci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
2 Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
3 Pavlíček Štěpán 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
4 Skočdopole Matěj 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
5 Srnec Filip 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
6 Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
7 Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
8 Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
9 Šturm Jaromír 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
10 Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
11 Čepelák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
12 Čermák Radek 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
13 Dolejš Jakub 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
14 Dvořák Prokop 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
15 Javorský Václav 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
16 Mach Ondřej 2009 TJ Sokol Kolín Bareš
17 Podveský Drahoslav 2011 TJ Sokol Kolín Bareš
18 Sixta Radim 2010 TJ Sokol Kolín Bareš
19 Toman Josef 2009 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
20 Knotner David 2009 TJ Sokol Poděbrady M. Szabóová
21 Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
22 Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
23 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
24 Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
25 Kožíšek Josef 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
26 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
27 Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
28 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
29 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
30 Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
31 Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
32 Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
33 Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
34 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový

mladší žáci - družstva (2007 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Plzeň 1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová,Müller
2 T.J. Sokol Plzeň 1 Kanta Samuel 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Reinwartová, Müller
3 T.J. Sokol Plzeň 1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
4 TJ Sokol Kladno Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
5 TJ Sokol Kladno Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
6 TJ Sokol Kladno Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
7 TJ Sokol Kolín Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
8 TJ Sokol Kolín Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
9 TJ Sokol Kolín Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
10 TJ Sokol Praha Vršovice Ďurana Eduard 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
11 TJ Sokol Praha Vršovice Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 TJ Sokol Praha Vršovice B Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 TJ Sokol Praha Vršovice B Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 TJ Sokol Praha Vršovice B Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar

mladší žáci - jednotlivci (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
2 Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
3 Kubíček Štěpán 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
4 Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
5 Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
6 Pecha Radek 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
7 Sauer Lukáš 2008 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
8 Trešl Matěj 2007 TJ Sokol Kolín Taftl Martin
9 Větrovský Matěj 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
10 Ďurana Eduard 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
11 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 Šimůnek Štěpán 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Hockaday Matthew 2007 TJ Sokol Šternberk Zbyněk Kryl

starší žáci - družstva (2004 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Plzeň 1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 T.J. Sokol Plzeň 1 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 T.J. Sokol Plzeň 1 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
4 TJ Sokol Kladno Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
5 TJ Sokol Kladno Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
6 TJ Sokol Kladno Lukeš Jan 2006 TJ Sokol Kolín Taftl M.
7 TJ Sokol Praha Vršovice Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
8 TJ Sokol Praha Vršovice Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
9 TJ Sokol Praha Vršovice Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
10 TJ Sokol Praha Vršovice B Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
11 TJ Sokol Praha Vršovice B Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 TJ Sokol Praha Vršovice B Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar

starší žáci - jednotlivci (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
2 Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
3 Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
4 Fárka Filip 2005 TJ Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal
5 Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
6 Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
7 Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
8 Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
9 Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
10 Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři