Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

Reklama

SGM Memoriál V. Somolíka

sportovní gymnastika mužů
 20.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
 adresa: Sportovní 1, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.10.2018

Žáci bez ohledu na datum narození, kteří se zúčastnili MČR mladších žáků, nemohou startovat v kategorii začátečníků. Mohou startovat v kategorii mladší žáci

Seznam přihlášek

Začátečníci (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
5 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
6 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
7 Smith Richard 2011 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
8 Bechyňák Vojtěch 2012 TJ Sokol Horní Počernice Stronová
9 Križek Lukaš 2010 TJ Sokol Horní Počernice Stronová
10 Kratochvíl Jan 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
11 Skočdopole Matěj 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
12 Srnec Filip 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
13 Švojgr František 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Šteffl
14 Krejča Michael 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
15 Syrový Štěpán 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
16 Poddaný Patrik 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Šteffl
17 Murín Michal 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
18 Hruška Matyáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
19 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Michaela
20 Karpíšek David 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
21 Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
23 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
24 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
25 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
26 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
27 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

Mladší žáci (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartovã
3 Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
4 Kuckir Maxim 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
5 Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
6 Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
7 Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
8 Šturm Jaromír 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková, Podpěra
9 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
11 Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
12 Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
13 Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
14 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
15 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
16 Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
17 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
19 Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
20 Šrámek Adam 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
21 Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
22 Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
23 Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
24 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
25 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
26 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
27 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
28 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
29 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři