Česká gymnastická federace

Akce

22.9.2018 - 23.9.2018

SGM Juniors Trophy

22.9.2018

Valná hromada ČGF

22.9.2018

SGŽ Nominační závod MS

22.9.2018

TG Memoriál H. Myšákové

29.9.2018 - 30.9.2018

SG Závod SP

29.9.2018 - 30.9.2018

TRA Výcvikový tábor 04

1.10.2018 - 12.10.2018

YOG

5.10.2018 - 6.10.2018

TRA Loulé Cup

5.10.2018 - 6.10.2018

TRA Závod Světového poháru POR

6.10.2018

SGM Moravská liga - 2. kolo

6.10.2018

TRA Podzvičínský skokánek

6.10.2018

SGŽ, SGM Dráček

12.10.2018 - 13.10.2018

TRA Mezinárodní závod Přátelství

12.10.2018 - 14.10.2018

SGM Grand Prix Jiřího Matuchy

13.10.2018

Kik cup - O cenu Chodska

13.10.2018 - 14.10.2018

AER Pohár Federací - 3. kolo

13.10.2018

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

13.10.2018

TG Baby TeamGym

13.10.2018

SG Závod přípravek

14.10.2018

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

14.10.2018

SGŽ Závod gymnastických nadějí

15.10.2018 - 21.10.2018

TG Mistrovství Evropy v TeamGymu

20.10.2018

TG Plzeňský pohár

20.10.2018

SGM Memoriál V. Somolíka

20.10.2018

TRA 5. Pohárový závod

20.10.2018

OS Písecký Šplhavec

20.10.2018

SGZ Vítkovice Cup

20.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

21.10.2018

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

21.10.2018

SGM Memoriál K.Hartiga

21.10.2018

SGZ Baby Gym Cup

Reklama

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 13.5.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.5.2018
 elektronické výsledky
PŘEBOR PRAHY jednotlivkyň: VS0A, VS0B, VS1B, VS2B VS3B, VS4C, VS5C, VS6C,
vložený závod VS0 mimi
OBLASTNÍ PŘEBOR jednotlivkyň a kvalifikace VS1A pro PŘEBOR hl. m. PRAHY,
ve sportovní gymnastice ženských složek pro rok 2018.
V případě zájmu bude vypsána i kategorie VS2A a VS3A

POZOR !!! Prostná se budou cvičit na páse !!

Časový pořad : NEDĚLE - 13.5.2018
VS1A, VS1B
prezentace 8.00 - 8.30
rozcvičení I. sledu 8.00 – 9.00 volné
porada 8.45
zahájení závodu 9.05 (závod probíhá bez rozcvičení)

VS0A+B, VS0mimi
prezentace do 11:00 hod
rozcvičení II. sledu 11.00 – 11.35 organizované
zahájení závodu 11.40 (závod probíhá bez rozcvičení)
rozcvičení III. sledu 12.40 – 13.20 organizované
zahájení závodu 13.20 (závod probíhá bez rozcvičení)

kat.C, VS2A+B, VS3A
prezentace do 14:00 hod
rozcvičení IV. sledu 14.40 – 15.40 organizované
zahájení závodu 15.40 (závod probíhá bez rozcvičení)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři