Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

Reklama

SG Jarní pohár

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 8.4.2018
 pořadatel: hala gymnázia P. de Coubertina v Táboře
 přihlášky prostřednictvím GISu do 3.4.2018
 elektronické výsledky
ženský závod čtyřboj, mužský závod čtyřboj - nářadí viz. rozpis závodu, kategorie dle platných ZP ČGF - viz. rozpis

Seznam přihlášek

VS0 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Černá Kateřina 2011 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Kulhanová Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
3 Nováková Veronika 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Poustková Nela 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Štěpková Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
7 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
8 Sekaninová Tereza 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
9 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
10 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
11 Krejčí Štěpánka 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
12 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
13 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková
14 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela

VS1 A (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová
2 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS2 A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
2 Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
3 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
6 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
7 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
8 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková,Pavlíková
9 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS0 B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Sedláková, Rajková
3 Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
4 Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
5 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
6 Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková
7 Felendová Tereza 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková, Tisoňová
8 Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
9 Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela

VS1 B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horáková Šárka 2009 GT Šestajovice Sýkorová
2 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
4 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
5 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Jirkovská Kristýna 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí
7 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
8 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
9 Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela

VS4 B (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
4 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Krajňaková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Balšánová,Dubová, Vybíralovi
6 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5+6 B (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
6 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS4 C (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová M+B
2 Taške Valérie 2007 GT Šestajovice Sýkorová
3 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Šupková Petra 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS5+6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
5 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová,Belšánová,Vybíralovi
6 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
8 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
9 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
10 Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
11 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

minižáci (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
2 Příhoda Jakub 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
3 Eder Jan 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
4 Karpíšek David 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
5 Laštovička Filip 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec Pavel
6 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec Pavel
7 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
8 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
9 Šonka Josef 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
10 Velenovský Jonáš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

začátečníci (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
2 Šesták Adam 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
3 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
4 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
5 Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Bierl Antonín 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
7 Pekarovič Jakub 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
3 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
4 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
5 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

mladší žáci (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
2 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
3 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
5 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
8 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša
10 Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša
11 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
12 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
13 Hnízdil David 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
14 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
15 Sycha Šimon Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
16 Černý Martin 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
17 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
18 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
19 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
20 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
21 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

starší žáci (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
5 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
6 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Erhart
7 Drábek Kristián 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Pištěková,Kašíková
8 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
9 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová
10 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři