Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika mužů
 3.6.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
2 Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
3 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
4 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
5 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský
6 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
9 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
10 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
11 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
2 Merkur České Budějovice Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
3 Merkur České Budějovice Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
4 Merkur České Budějovice Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

mladší žáci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
5 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
10 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
11 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
12 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
13 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
14 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
15 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

mladší žáci (2011 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
5 Merkur České Budějovice B Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Merkur České Budějovice B Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Merkur České Budějovice B Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Merkur České Budějovice B Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

starší žáci (2011 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
5 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Erhart
6 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
7 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
8 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

starší žáci (2011 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart

dorostenci (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
2 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři