Česká gymnastická federace

Akce

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

Reklama

SG Školení trenérů III. třídy

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 2.3.-4.3.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.2.2018

Školení je naplněno, prosím hlaste se na další školení ve Zlíně. Gustav Bago bago@pf.jcu.cz , nebo 724 379 527.

Seznam přihlášek

Školení trenérů III. třídy zaměření muži

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Tkáč Jaroslav 1965 Gymnastika Dobříš
2 Okoš David 1979 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
3 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
4 Műller Jakub 1976 T.J. Sokol Plzeň 1
5 Wanka Pavel 1976 T.J. Sokol Plzeň 1
6 Kučerová Jitka 1978 TJ Sokol Přibyslavice
7 Man František 1964 TJ Sokol Přibyslavice

Školení trenérů III. třídy zaměření ženy

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kopáčková Alena 1964 Gymnastika Dobříš
2 Nohelová Soňa 1989 Gymnastika Dobříš
3 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Bílková Karolína 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
5 Okoš David 1979 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
6 Vítoňová Helena 1979 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
7 Svoboda Petr 1974 SG Pelhřimov
8 Švecová Zdeňka 1974 SG Pelhřimov
9 Bureš Filip 1980 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
10 Rosecká Pavlína 1980 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
11 Stejskalová Adéla 1998 T.J. Sokol Milevsko
12 Feřstek Rudolf 1975 T.J. Sokol Plzeň 1
13 Wanková Vendula 1976 T.J. Sokol Plzeň 1
14 Blehová Anna 1998 T.J. Sokol Příbram
15 Štíchová Natálie 2001 T.J. Sokol Příbram
16 Svobodová Karolína 2000 T.J. Sokol Příbram
17 Trojanová Aneta 2001 T.J. Sokol Příbram
18 Brožová Ilona 1965 T.J. Sokol Žižkov II
19 Masopustová Zuzana 1991 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát
20 Petráčková-žitková Lenka 1976 T.J. Sokol Žižkov II
21 Ševčíková Eva 1977 T.J. Sokol Žižkov II
22 Kozlová Tereza 1983 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
23 Urbanová Michaela 1998 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
24 Paurová Michaela 1991 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
25 Kubaláková Hana 1978 TJ Nová Včelnice
26 Němcová Pavlína 1989 TJ Nová Včelnice
27 Matějková Ida 1969 TJ Nová Včelnice
28 Dvořák Libor 1987 TJ Nová Včelnice
29 Havelková Pavla 1977 TJ Slovan Jindřichův Hradec
30 Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan Jindřichův Hradec
31 Vybíralová Michaela 1981 TJ Slovan Jindřichův Hradec
32 Matějček Petr 1980 TJ Sokol Horní Počernice
33 Waraus Tomáš 1953 TJ Sokol Horní Počernice
34 Vohryzková Laura 1998 TJ Sokol Praha - Dejvice I
35 Svobodová Jolana 1993 TJ Sokol Přibyslavice
36 Jeřábková Hana 1985 TJ Sokol Přibyslavice
37 Šandová Nikola 1999 TJ Sokol Přibyslavice
38 Fialová Andrea 1979 TJ Sokol Přibyslavice
39 Fialová Hana 1960 TJ Sokol Přibyslavice
40 Kostková Jaroslava 1975 TJ Sokol Přibyslavice
41 Kraclová Lenka 1985 TJ Sokol Přibyslavice
42 Uhrová Marie 1955 TJ Sokol Přibyslavice
43 Smoleňová Kateřina 2001 TJ Spartak Trhové Sviny
44 Dvořáková Jana 1985 TJ Spartak Trhové Sviny
45 Mášlová Šárka 1985 TJ Spartak Trhové Sviny
46 Vrábelová Kateřina 1998 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
47 Chalupná Kristýna 2000 TJ Šumavan Vimperk
48 Pumanová Klára 2000 TJ VOKD Ostrava-Poruba Drtílková, Jurčová, Kinclová

Doškolení ZP ČGF 2018

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Bílková Karolína 2000 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
3 Okoš David 1979 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
4 Vítoňová Helena 1979 Klub sportovní gymnastiky Znojmo
5 Svobodová Štěpánka 1979 SG Pelhřimov
6 Zourová Světlana 1964 SG Pelhřimov
7 Bureš Filip 1980 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
8 Rosecká Pavlína 1980 Sport pro děti - Gymnastika Teplice, z.s.
9 Hrychová Eva 1988 T.J. Sokol Milevsko III.
10 Jordanová Lucie 1979 T.J. Sokol Milevsko III.
11 Vondráčková Renáta 1979 T.J. Sokol Milevsko II.
12 Záhorová Lenka 1979 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
13 Kolář František 1939 TJ Nová Včelnice
14 Blechová Věra 1967 TJ Nová Včelnice
15 Hálová Michaela 1981 TJ Spartak Trhové Sviny
16 Hálová Naděžda 1960 TJ Spartak Trhové Sviny
17 Tisoňová Zdeňka 1978 TJ Spartak Trhové Sviny
18 Košnarová Hana 1986 TJ Šumavan Vimperk
19 Kotlíková Marie 1953 TJ Šumavan Vimperk
20 Uhříčková Pavla 1976 TJ Šumavan Vimperk
21 Vašurová Barbora 1997 TJ Šumavan Vimperk
22 Vozobulová Pavlína 1975 TJ Šumavan Vimperk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři