Česká gymnastická federace

Akce

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

Reklama

SGŽ Mimi pohár

sportovní gymnastika žen
 3.3.2018
 pořadatel: KSG Moravská Slavia Brno
 adresa: Vídeňská 9, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 27.2.2018

Volný dvojboj Kategorie I - žákyně narozené 2011 a mladší Kategore II - žákyně narozené 2009 a mladší

Seznam přihlášek

Kategorie I (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Sabová Kamila 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Jahůdková Nela 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
6 Kavačová Sára 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
7 Kotulanová Aneta 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
8 Gorolová Vanesa 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
9 Horáková Nela 2013 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
10 Kostková Michaela 2012 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
11 Zdráhalová Hana 2012 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
12 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
13 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
14 Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
16 Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
17 Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
18 Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
19 Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
20 Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
21 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
22 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
24 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dodová, El-Khairy
25 Čejková Kristýna 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
26 Punčochářová Sabina 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
27 Sobolová Natálie 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
28 Sochorová Barbora 2011 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
29 Smíšovská Adéla 2012 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová

Kategorie II (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin, Vlková
2 Petrčková Nikola 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin,Procházková
3 Richterová Natali 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin,Procházková
4 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Syková Tamara 2009 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
11 Najdekrová Julie 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
12 Bartošovská Iva 2009 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
13 Paarová Kateřina 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
14 Pazderová Madlen 2010 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol.
15 Götzová Lucie 2010 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
16 Tučková Lucie 2010 KSG Moravská Slavia Brno Raková a kol.
17 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
18 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
21 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 Pírová Tea Sofia 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Vlková
23 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
24 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
25 Dubská Natálie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová
26 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
27 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová
28 Zajíčková Sára 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
29 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
30 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
31 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
32 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
33 Chmelíčková Nela 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
34 Smíšovská Tereza 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.
35 Sobolová Laura 2009 TJ Sokol Moravský Krumlov Doubková, Sochorová
36 Šedrlová Lenka 2010 TJ Sokol Moravský Krumlov Benešová a kol.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři