Česká gymnastická federace

Akce

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

Reklama

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

sportovní gymnastika žen
 21.10.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.10.2018

Seznam přihlášek

mladší žákyně I (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková, Pánková
2 T.J. Sokol Brno I Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
3 T.J. Sokol Brno I Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
4 T.J. Sokol Brno I B Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
5 T.J. Sokol Brno I B Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
6 T.J. Sokol Brno I B Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
7 T.J. Sokol Brno I B Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 T.J. Sokol Brno I C Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
9 T.J. Sokol Brno I C Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková, Vlková
10 T.J. Sokol Brno I C Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
11 T.J. Sokol Brno I C Varmužková Lucie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
13 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
14 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
15 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
21 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
22 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
23 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
24 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
25 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
26 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
27 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
28 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 E Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
29 TJ Sokol Hodonín Čechovská Emma Augustina 2009 TJ Sokol Hodonín Kudrnová Lucie
30 TJ Sokol Kopřivnice Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
31 TJ Sokol Vsetín Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
32 TJ Sokol Vsetín Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
33 TJ Sokol Vsetín Hlaváčová Jůlie 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
34 TJ Sokol Vsetín Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda

mladší žákyně II (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
2 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková
3 Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
4 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová
5 Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
6 Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
7 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
8 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
9 Ballon-mierná Liliana 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
10 Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
11 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
12 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
13 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
14 Veselá Johana 2010 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 Blinková Markéta 2010 TJ Sokol Hodonín
16 Kocmánková Adéla 2010 TJ Sokol Hodonín
17 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.

starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
2 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík, Procházková
3 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
4 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
5 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová Kostrbík
6 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
11 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková,Lužová, Kostrbík
12 Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková, Vlková
14 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
15 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková, Lužová
16 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
17 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
18 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
19 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
20 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
21 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
22 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
24 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
25 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
26 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
27 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
28 Stávková Adéla 2008 TJ Sokol Hodonín
29 Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
30 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Valová
31 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Jana Baranová
32 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
33 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
34 Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
35 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
36 Slezáková Zuzana 2007 TJ Sokol Zlín Kateřina Valová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři