Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ Memoriál V. Medové

sportovní gymnastika žen
 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Tělocvična TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 4.11.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Kategorie I (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Tichá Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Spinová Teodora 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
5 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
6 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
7 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
9 Jusková Anita 2012 individuální členové Konečná, Milerská
10 Fialová Veronika 2012 individuální členové Konečná, Milerská
11 Motlíková Marta 2012 individuální členové Konečná, Milerská
12 Brejchová Kamila 2012 individuální členové Konečná, Milerská
13 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
14 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
15 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
16 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
17 Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.
18 Veselá Sofie 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová V.
19 Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
20 Štaidlová Edita 2012 TJ Sokol Kampa
21 Bondarenko Alena 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
22 Burešová Karolína 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
23 Jíchová Kristýna 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
24 Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
25 Křížová Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
26 Ondrušková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
27 Tomšíková Aneta 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
28 Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
29 Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová
30 Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
31 Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
32 Veselá Zuzana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
33 Horynová Johana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
34 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
35 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
36 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
37 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Kategorie II (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
2 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
5 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
7 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
10 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
13 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
14 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
15 Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
16 Dvořáková Klára Maria 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
17 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
18 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
19 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
20 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová Tereza
21 Beránková Eliška 2010 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková
22 Olivová Adéla 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková
23 Pálková Anička 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková
24 Volhejnová Tereza 2011 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková
25 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Salátová
26 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
27 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
28 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
29 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
30 Martínková Sára 2010 T.J. Sokol Domažlice
31 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
32 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
33 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
34 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
35 Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
36 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
37 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
38 Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
39 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
40 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
41 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
42 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
43 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
44 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
45 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
46 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
47 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
48 Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
49 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
50 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
51 Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
52 Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
53 Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
54 Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
55 Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
56 Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
57 Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
58 Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
59 Jurčíková Veronika 2011 TJ Sokol Kampa Libichová
60 Mašková Anna 2011 TJ Sokol Kampa Libichová
61 Paulíčková Daniela 2011 TJ Sokol Kampa Libichová
62 Kalátová Nicol Crystal 2011 TJ Sokol Kampa Libichová
63 Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová
64 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová
65 Krečová Thea 2011 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová
66 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
67 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
68 Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
69 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
70 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
71 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
72 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
73 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
74 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

Kategorie III (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
4 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
5 Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
6 Jelínková Anna Valentýna 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
7 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Klabíková, Halounková
8 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
9 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
10 Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Petra Fialová/Gabriela Štefánková
11 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
16 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
17 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová, N.Štíchová
18 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
23 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
24 Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová
25 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
26 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
28 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
30 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kubínová, Víchová
31 Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
32 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
33 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
34 Vlková Anna 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
35 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
36 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
37 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři