Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ O Zlatý štít VOKD

sportovní gymnastika žen
 24.2.2018
 pořadatel: tělocvična GK Vítkovice
 adresa: 29.DUBNA 33, Ostrava – Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.2.2018
 elektronické výsledky
43.ročník závodu o ZLATÝ ŠTÍT TJ VOKD VIII.ročník MEMORIÁL MIROSLAVA BERNATÍKA

Seznam přihlášek

I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Petrová
2 Lofflerova Kristyna 2010 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
3 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
7 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
8 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
9 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
10 Philipp Sarah 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. Spičková K+D
11 Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. spickova
12 Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova K+D
13 Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
14 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová
15 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Dufková,Barešová
16 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
17 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
18 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
19 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
20 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
21 Schneider Valérie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
22 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
23 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
24 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
25 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
26 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
27 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
28 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
29 Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
30 Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
31 Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
32 Hlaváčová Jůlie 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
33 Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
34 Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
35 Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
36 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
37 Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
38 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
39 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

II. Mladší žákyně – ročníky 2008– 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
6 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
7 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
8 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
9 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
10 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
11 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová
12 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
13 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
14 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
15 Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Petrová
16 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová
17 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová,Urbanová
18 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
19 Směšná Natálie 2008 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
20 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Hajdin, Vlková
21 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
22 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
23 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
24 Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková
25 Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková
26 Foltysová Tereza 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopišová
27 Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopisová
28 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
29 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková
30 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
32 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
33 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
34 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
35 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
36 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
37 Křištofová Lucie 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
38 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
39 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
40 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
41 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
42 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
43 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
44 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
45 Vávrová Monika 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
46 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
47 Matúšová Michaela 2009 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
48 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
49 Fabiánová Marie 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
50 Šérová Jana 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
51 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
52 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho
53 Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
54 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
55 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
56 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
57 Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
58 Danemarková Ellen 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
59 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
5 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
6 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Veselá
7 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
9 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
11 Slezáková Zuzana 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
12 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
13 Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
14 Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
15 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
16 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
17 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
18 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
19 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
20 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
21 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
22 Ondrová Viktorie 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
23 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
24 Stuchlíková Michaela 2006 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
25 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
26 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
27 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
28 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
29 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

IV. Starší žákyně B – ročníky 2005 – 2007 (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Nováková, Stahalíková
2 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
3 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
4 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Uhrová, Hynek
5 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
6 Bruštíková Amelie Anna 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá
7 Kubíčková Eliška 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá
8 Machytková Julie 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Veselá
9 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
10 Zemanová Jolana 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
11 Pokorná Monika 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
12 Šupková Petra 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
13 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
14 Černínová Anna 2007 SGD Špičková-Opava, z.s. Spicková
15 Stuchlíková Amálie 2006 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
16 Janíková Veronika 2007 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
17 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
18 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
19 Žižková Natálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
20 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
21 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
22 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
23 Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
24 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová, Válková
25 Neklová Anna 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
26 Zemanová Amálie 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
27 Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
28 Mikešová Karolina 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Šimková Klára 2006 TJ Šumperk Dalibor Gacho
30 Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Dalibor Gacho
31 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
32 Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
33 Hoffmannová Juliana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
34 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

V. Juniorky a Ženy C – ročníky 2005 a starší (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Uhrová
3 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Večeřová, Benešová, Jelínková
5 Kaperová Tereza 2003 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopišová,spicková
6 Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava, z.s. spicková
7 Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Chomová Štěpánka 1997 T.J. Sokol Brno I
9 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
11 Šenková Nikola 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová
12 Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
13 Vítková Zuzana 2003 TJ Prostějov Lukášová
14 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
15 Beránková Kristýna 1998 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
16 Dostálová Denisa 1996 TJ Sokol Vysoké Mýto
17 Svobodová Anna 1996 TJ Sokol Vysoké Mýto
18 Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Pražáková Jana
19 Dede Karin 2001 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková Jana
20 Lašinská Michaela 2005 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VI. Juniorky – ročníky 2003 – 2005 (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Cihelková Adéla 2004 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
3 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
6 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
7 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
8 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 Kocurková Johana 2003 TJ Sokol Vsetín Baranová, Hladký
10 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
11 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
12 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VII. Ženy- ročníky 2002 a starší (2002 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
3 Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
4 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
5 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
6 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři