Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

19.10.2019 - 20.10.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 05

19.10.2019 - 20.10.2019 AE

AER Pohár Federací - 3. kolo

20.10.2019 SGM

SGM Memoriál K. Hartiga

20.10.2019 SGZ

SGŽ O Cenu Chodska

20.10.2019 SGZ

Baby Gym Cup 2019

22.10.2019 - 27.10.2019 AG

Evropský závod věkových skupin (EAGC)

25.10.2019 - 28.10.2019 TG

TG Školení rozhodčích I., II. a III. třídy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGM

SGM Grand-Prix J. Matuchy

26.10.2019 - 27.10.2019 SGZ

SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C

26.10.2019 - 27.10.2019 AE

Plovdiv Cup Aerobics Open

28.10.2019 - 3.11.2019 AG

Mistrovství Evropy v akrobatické gymnastice

1.11.2019 - 3.11.2019 AE

Egyptian Pharos Cup

1.11.2019 - 3.11.2019 SGZ

SGŽ Praktický seminář pro trenéry

2.11.2019 SGM, SGZ

SG Chebská bradla

2.11.2019 SGZ

SGŽ POHÁR STUDENTSTVA

2.11.2019 - 3.11.2019 SGM

SGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky

2.11.2019 TG

TG Plzeňský pohár

2.11.2019 TR

Alpen Cup

2.11.2019 TG

TG International Austrian TeamGym Cup

3.11.2019 SGZ

Přebor města Ostravy

7.11.2019 SGM

SGM Přebor Středočeského kraje VS 2019

8.11.2019 - 10.11.2019 PA

1. Mistrovství ČR v Parkouru

9.11.2019 TG

TG Finále ČASPV TeamGym Junior, Senior a Tria

9.11.2019 SGZ

SGŽ Jindřichohradecká liga

9.11.2019 SGZ

SGŽ Memoriál V. Medové

9.11.2019 TR

TRA 5. Pohárový závod

9.11.2019 SPL

ŠPL Memoriál L. Váchy

9.11.2019 SGM

Přebor Zlínského kraje

9.11.2019 SGZ

Ještědský pohár

9.11.2019 SGZ

SGŽ Nominační závod na OHC

9.11.2019 AG

Mistrovství České Republiky AG 2019

10.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor ČOS - Finále

10.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

Reklama

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

sportovní gymnastika žen
 26.5.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Moravská Ostrava 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.5.2018

Seznam přihlášek

VS2 A (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
2 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
6 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
7 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
9 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
10 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
11 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
12 Směšná Natálie 2008 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
13 Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Vlková Hajdin
14 Marešová Šárka 2008 KSG Moravská Slavia Brno Konečná a kol.
15 Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Opočenská
16 Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská
17 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská
18 Ratajová Kateřina 2010 SK Hradčany Miškovic
19 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
20 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
21 Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
22 Hepnarová Karolína 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
23 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
24 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
25 Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
26 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Vaclavíková, Pánková
27 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
28 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
29 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
30 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
31 Šuplerová Nina 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
32 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
33 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
34 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
35 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
36 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
37 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
38 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
39 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
40 Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
41 Gřešíčková Tereza 2008 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
42 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
43 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
44 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
45 Martináková Natálie 2008 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
46 Klímková Mariana 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
47 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
48 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
49 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3 A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Veselá
2 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
3 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Veselá
4 Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Lužová, Kostrbik, Hajdin
5 Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
6 Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
7 Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic
8 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
9 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
10 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
11 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
12 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
15 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
17 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
18 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
19 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
20 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
21 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
22 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
23 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
24 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
25 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
26 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
27 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
28 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
29 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS4 A - kadetky (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
2 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Musil
3 Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
4 Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
5 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
6 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
7 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
9 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Slezáček
10 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Slezáček
11 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

juniorky a ženy (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
3 Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková
4 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová
6 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
7 Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov Lukášová
8 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
9 Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová
10 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři