Česká gymnastická federace

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

Reklama

TRA 2. Pohárový závod

skoky na trampolíně
 21.4.2018
 pořadatel: Litoměřice
 adresa: KALICH ARÉNA - hokejová hala, Zahradnická 215/58, 412 01 Litoměřice 1
 přihlášky prostřednictvím GISu do 4.4.2018

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Ženy jednotlivkyně (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krausová Eliška 1985 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Polová Lucie 1997 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
4 Kubešová Kristýna 1999 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
5 Palacká Naďa 1986 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
6 Solanská Kateřina 1994 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
7 Frydrychová Zita 1991 Trampolíny Liberec, z.s. Marcela Šefrová

Muži jednotlivci (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Pelc Martin 1992 TJ Sokol Žižkov I Kotrba
4 Riedl Ladislav 1999 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman

Synchronní dvojice dospělých (2005 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Palacká Naďa/Solanská Kateřina Palacká Naďa 1986 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
2 Palacká Naďa/Solanská Kateřina Solanská Kateřina 1994 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
3 Parusová Jindřiška/Polová Lucie Parusová Jindřiška 2003 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
4 Parusová Jindřiška/Polová Lucie Polová Lucie 1997 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
5 Pelc Martin/Rašťák Aleš Rašťák Aleš 2001 TJ Sokol Olomouc Mišáková/Vachutková
6 Pelc Martin/Rašťák Aleš Pelc Martin 1992 TJ Sokol Žižkov I Kotrba
7 Riedl Ladislav/Sült Adam Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
8 Riedl Ladislav/Sült Adam Riedl Ladislav 1999 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman

Juniorky jednotlivkyně (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Huslarová Natálie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Mrázová Kateřina 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Parusová Jindřiška 2003 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
10 Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
11 Krhutková Natálie 2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
12 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
13 Krainová Vendula 2003 TJ Sokol Olomouc Mišáková/Vachutková
14 Pecáková Kateřina 2001 TJ Sokol Žižkov I Kotrba
15 Bendová Michaela 2001 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
16 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
17 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
18 Jánošíková Lucie 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Jitka Zrůstová
19 Košáková Kateřina 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Kateřina Košáková
20 Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
21 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
22 Havlová Adéla 2001 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
23 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
24 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
25 Záhorová Zora 2004 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko

Junioři jednotlivci (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
3 Samoylov Konstantin 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
6 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
7 Nyass Jantu Sam 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
8 Hajdovský Vojtěch 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Glaser
9 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Galser
10 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
11 Motal Erik 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
12 Rašťák Aleš 2001 TJ Sokol Olomouc Mišáková/Vachutková
13 Drtina Josef 2001 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
14 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
15 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
16 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
17 Horáček Pavel 2002 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
18 Michalko Adam 2002 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
19 Růžička Horác 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
20 Štěrba Matěj 2003 Trampolíny Litoměřice, z.s. Vítězslav Michalko
21 Trtek Martin 2003 Trampolíny Litoměřice, z.s. Blanka Michalková

Synchronní dvojice juniorů (2010 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Drtina Josef/Věchet Pavel Drtina Josef 2001 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
2 Drtina Josef/Věchet Pavel Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
3 Hrudová Aneta/Stasová Anna Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
4 Hrudová Aneta/Stasová Anna Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
5 Jánošíková Eva/Svátková Barbora Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
6 Jánošíková Eva/Svátková Barbora Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
7 Juříčková Andrea/Juříčková Michaela Juříčková Andrea 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
8 Juříčková Andrea/Juříčková Michaela Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
9 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
10 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
11 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
12 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
13 Krhutková Natálie/Vachníková Šárka Krhutková Natálie 2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
14 Krhutková Natálie/Vachníková Šárka Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
15 Křivancová Agáta/Pretlová Adéla Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
16 Křivancová Agáta/Pretlová Adéla Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
17 Kulveit Tobiáš/Motal Erik Kulveit Tobiáš 2006 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
18 Kulveit Tobiáš/Motal Erik Motal Erik 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
19 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
20 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
21 Nyass Jantu Sam/Pilpach David Nyass Jantu Sam 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
22 Nyass Jantu Sam/Pilpach David Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
23 Samoylov Konstantin/Šenkýř Adam Samoylov Konstantin 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
24 Samoylov Konstantin/Šenkýř Adam Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt

Žákyně jednotlivkyně (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
2 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
3 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerova
8 Černá Nela 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
9 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
10 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
11 Verešová Eliška 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
12 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková Petra
13 Marková Julie 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová/Patrman
14 Skřivánková Anna 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová/Patrman
15 Stasová Anna 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová/Patrman
16 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová/Patrman

Žáci jednotlivci (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Kysilka Filip 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
6 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
7 Kulveit Tobiáš 2006 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
8 Kosek Jiří 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová - Patrman
9 Nasirov Jakub 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Hrudová/Patrman
10 Nosek Martin 2006 Trampolíny Liberec, z.s. Patrman - Stasová
11 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
12 Wypasek Max 2008 Trampolíny Litoměřice, z.s. Michalková Blanka

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři