Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

Reklama

TRA 5. Pohárový závod

skoky na trampolíně
 20.10.2018
 pořadatel: Dolní Bečva
 adresa: Základní škola, Dolní Bečva 578
 přihlášky prostřednictvím GISu do 30.9.2018

oddíly TRA

Seznam přihlášek

Ženy jednotlivkyně (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Sikorová Karolína 1997 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Bártková Naďa 1986 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
4 Solanská Kateřina 1994 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
5 Frydrychová Zita 1991 Trampolíny Liberec, z.s. Marcela Šefrová

Muži jednotlivci (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Sült Adam 1994 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Pelc Martin 1992 TJ Sokol Žižkov I Kotrba

Synchronní dvojice dospělých (2005 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Naďa/Solanská Kateřina Bártková Naďa 1986 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
2 Bártková Naďa/Solanská Kateřina Solanská Kateřina 1994 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kozubek Jindřich
3 Fencl Filip/Hopfgartner George Fencl Filip 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Fencl Filip/Hopfgartner George Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Krainová Vendula/Čadová Aneta Čadová Aneta 1998 TJ Sokol Olomouc Mišáková
6 Krainová Vendula/Čadová Aneta Krainová Vendula 2003 TJ Sokol Olomouc Mišáková
7 Lichtágová Denisa/Sikorová Karolína Lichtágová Denisa 1999 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
8 Lichtágová Denisa/Sikorová Karolína Sikorová Karolína 1997 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
9 Pelc Martin/Rašťák Aleš Rašťák Aleš 2001 TJ Sokol Olomouc Mišáková/Vachutková
10 Pelc Martin/Rašťák Aleš Pelc Martin 1992 TJ Sokol Žižkov I Kotrba

Juniorky jednotlivkyně (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
2 Pencová Tereza 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Glaser, Schmidt
3 Huslarová Natálie 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Mahovská Kateřina 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Šimáčková Adéla 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
10 Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
11 Parusová Jindřiška 2003 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
12 Krhutková Natálie 2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
13 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
14 Šnyrychová Tereza 2003 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
15 Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
16 Hermanová Adéla 2003 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
17 Puhlovská Anna 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
18 Huňová Denisa 2005 TJ Sokol Olomouc Čadová/Vachutková
19 Krainová Vendula 2003 TJ Sokol Olomouc Mišáková
20 Richterová Julie 2005 TJ Sokol Olomouc Čadová/Vachutková
21 Pecáková Kateřina 2001 TJ Sokol Žižkov I Kotrba
22 Dvořáková Nikola 2005 TJ Sokol Žižkov I Topič
23 Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
24 Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
25 Hrudová Aneta 2005 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
26 Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
27 Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
28 Bendová Michaela 2001 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
29 Kočí Gabriela 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Blanka Michalková
30 Kupková Anna 2003 Trampolíny Litoměřice, z.s. Blanka Michalková

Junioři jednotlivci (2005 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
2 Hopfgartner George 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
3 Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
4 Nyass Jantu Sam 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
5 Hajdovský Vojtěch 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Glaser
6 Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
7 Šenkýř Adam 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
9 Křenek Filip 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
10 Obadálek Jakub 2003 TJ Sokol Olomouc Veličková
11 Rašťák Aleš 2001 TJ Sokol Olomouc Mišáková
12 Šalman Ondřej 2005 TJ Sokol Olomouc Veličková
13 Brodský Jonáš 2004 TJ Sokol Žižkov I Topič
14 Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
15 Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
16 Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
17 Růžička Horác 2005 Trampolíny Litoměřice, z.s. Kočvara Aleš
18 Štěrba Matěj 2003 Trampolíny Litoměřice, z.s. Blanka Michalková

Synchronní dvojice juniorů (2010 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Huňová Denisa/Richterová Julie Huňová Denisa 2005 TJ Sokol Olomouc Čadová/Vachutková
2 Huňová Denisa/Richterová Julie Richterová Julie 2005 TJ Sokol Olomouc Čadová/Vachutková
3 Jánošíková Eva/Svátková Barbora Jánošíková Eva 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
4 Jánošíková Eva/Svátková Barbora Svátková Barbora 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
5 Kolář Daniel/Povýšil Radek Kolář Daniel 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
6 Kolář Daniel/Povýšil Radek Povýšil Radek 2004 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
7 Korbelová Šárka/Milerová Klára Milerová Klára 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
8 Korbelová Šárka/Milerová Klára Korbelová Šárka 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
9 Krhutková Natálie/Vachníková Šárka Krhutková Natálie 2002 TJ Rožnov pod Radhoštěm Křenková Lucie
10 Krhutková Natálie/Vachníková Šárka Vachníková Šárka 2001 TJ Rožnov pod Radhoštěm Vachníková Jinka
11 Křivancová Agáta/Pretlová Adéla Pretlová Adéla 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
12 Křivancová Agáta/Pretlová Adéla Křivancová Agáta 2003 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
13 Kubík Lukáš/Křivanec Max Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
14 Kubík Lukáš/Křivanec Max Křivanec Max 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
15 Mráz Matouš/Vodička Jakub Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
16 Mráz Matouš/Vodička Jakub Vodička Jakub 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
17 Novák Matyáš/Červinka Oliver Novák Matyáš 2005 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
18 Novák Matyáš/Červinka Oliver Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
19 Pilpach David/Věchet Pavel Pilpach David 2002 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt, Dufek
20 Pilpach David/Věchet Pavel Věchet Pavel 2002 Trampolíny Liberec, z.s. Miroslav Patrman
21 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Tyllerová Anna 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
22 Ryšavá Barbora/Tyllerová Anna Ryšavá Barbora 2004 T.J. Sokol Kampa - TRA Libichová
23 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Urbanová Anezka 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
24 Urbanová Anezka/Vavřinová Natálie Vavřinová Natálie 2003 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová

Žákyně jednotlivkyně (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Loskotová Zora 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
2 Švábíková Apolena 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Petr Dufek
3 Boušková Eva 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
4 Divoká Denisa 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
5 Kubelková Dominika 2009 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
6 Zachovalová Adéla 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
7 Žirovnická Adéla 2008 T.J. Sokol Kampa - TRA Zwingerová
8 Černá Nela 2007 TJ Aero Odolena Voda Topičová
9 Matoušková Sára 2008 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
10 Mráčková Karolína 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
11 Verešová Eliška 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
12 Jechová Linda 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar a kol.
13 Dohnálková Katrin 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
14 Dohnálková Viktorie 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
15 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
16 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
17 Mikešová Nikol 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
18 Ziková Laura 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
19 Hermanová Linda 2008 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
20 Schejbalová Bára 2009 TJ Sokol Dvůr Králové n. L. Bek Jaromír
21 Bozděchová Lucie 2008 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
22 Dostálová Barbora 2007 TJ Sokol Olomouc Dostál
23 Krčálová Michaela 2007 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
24 Pešková Zuzana 2006 TJ Sokol Olomouc Mišáková
25 Krejčová Eliška 2007 TJ Sokol Olomouc Čadová/Vachutková
26 Dostálová Nela 2007 TJ Sokol Žižkov I Topičová
27 Palirova Anna 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
28 Wieserová Julie 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
29 Opalecká Jolana 2009 Trampolíny Liberec, z.s. Soňa Hrudová
30 Němečková Johanka 2007 Trampolíny Litoměřice, z.s. Michalko

Žáci jednotlivci (2010 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubík Lukáš 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Dufek
2 Červinka Oliver 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
3 Kysilka Filip 2007 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
4 Mráz Matouš 2006 T.J. Sokol Kampa - TRA Schmidt
5 Heteš Daniel 2006 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
6 Matviak Jakub 2007 TJ Aero Odolena Voda Kelnar
7 Zvalený Vít 2008 TJ Rožnov pod Radhoštěm Juříčková
8 Kubáček Oliver 2006 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
9 Volf Matyáš 2008 TJ Sokol Olomouc Mecnarowská
10 Horák Zdeněk 2006 TJ Sokol Olomouc Mišáková
11 Kosek Jiří 2008 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová
12 Patrman Filip 2007 Trampolíny Liberec, z.s. Daniela Bendová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři