Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

Reklama

SGŽ Kvalifikační závod MČR - VS3A, VS4A

sportovní gymnastika žen
 8.5.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.5.2018

Prosím nezapomeňte vyplnit i rozhodčí, v případě, že nemáte, napište to do poznámky. Pokuty jsou 300 Kč za každou zúčastněnou závodnici Děkuji

Seznam přihlášek

VS3 A - žákyně A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic
6 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Kostrbík
12 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
15 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
17 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
18 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
19 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
20 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
21 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
23 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
24 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková
25 Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
26 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
28 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
30 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
31 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
32 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
33 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
34 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
35 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS4A - kadetky (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
4 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
5 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
6 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
7 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
8 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
9 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
10 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
15 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
16 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
17 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
18 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
20 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
21 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
22 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
23 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
24 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
25 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři