Česká gymnastická federace

Akce

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Kvalifikační závod MČR - VS3A, VS4A

sportovní gymnastika žen
 8.5.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.5.2018

Prosím nezapomeňte vyplnit i rozhodčí, v případě, že nemáte, napište to do poznámky. Pokuty jsou 300 Kč za každou zúčastněnou závodnici Děkuji

Seznam přihlášek

VS3 A - žákyně A (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
4 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Suchánková Petra 2008 SK Hradčany Miškovic
6 Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
7 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
8 Mašová Vanesa 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
9 Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Janečková
10 Růžičková Adéla 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Lužová, Kostrbík
12 Vlková Alice 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Vltavská Laura Katarína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Varyšová Klára 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
15 Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
16 Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
17 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
18 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
19 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
20 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová, Musil
21 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
23 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
24 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková
25 Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
26 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
28 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
29 Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
30 Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
31 Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
32 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
33 Bézová Michaela 2007 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
34 Minaříková Ema 2008 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
35 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS4A - kadetky (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
4 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
5 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
6 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
7 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
8 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Skupina treneru
9 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
10 Drncová Eliška 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
11 Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
12 Jelínková Karolína 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Kršková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
15 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
16 Cívelová Kristina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
17 Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
18 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
19 Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
20 Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
21 Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
22 Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Nazarenko
23 Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
24 Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Libichová, Slezáček
25 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři