Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

Mikulášský pohár

sportovní gymnastika mužů
 28.11.2015
 pořadatel: Spartak Sezimovo Ústí
 adresa: www.tjspartaksu.cz/gymnastika
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2015
 elektronické výsledky
25. ročník závodu ve sportovní gymnastice mužů i žen. Pořádaném ve sportovní hale gymnázia v Táboře, oddílem sportovní gymnastiky Spartak Sezimovo Ústí. *********************************
IMG_8312 gis.JPG IMG_8321.JPG IMG_8323 – kopie.JPG IMG_8331 gis.JPG

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
2 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
3 Tamáš Adam 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
4 Vlášek Jiří 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
5 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
6 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
7 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
8 Brázdil Matyáš 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
9 Koreš Jakub 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
10 Šmíd Michal 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

Mladší žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smith Joseph 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
2 Polák Petr 2005 TJ Lokomotiva Cheb Šverdík, Ferling
3 Prokop Vojtěch 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
4 Psota Daniel 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
5 Šmíd Matěj 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 Houska Jan 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková, Svobodová

Starší žáci

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři