Česká gymnastická federace

Akce

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

Reklama

SGM Přebor ČOS - Morava

sportovní gymnastika mužů
 14.4.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Brno I
 adresa: Kounicova 20/22
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.4.2018

Seznam přihlášek

Nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
2 T.J. Sokol Brno I Strykytsya Dominik 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
3 T.J. Sokol Brno I Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
4 T.J. Sokol Brno I B Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
5 T.J. Sokol Brno I B Pilát Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
6 T.J. Sokol Brno I B Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
7 T.J. Sokol Brno I C Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
8 T.J. Sokol Brno I C Svoboda Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
9 T.J. Sokol Brno I C Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
10 T.J. Sokol Brno I D Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
11 T.J. Sokol Brno I D Kalaš Matěj 2009 T.J. Sokol Brno I Caska
12 T.J. Sokol Brno I D Nikolaev Matvey 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
13 TJ Sokol Šternberk Fabrik Richard 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
14 TJ Sokol Šternberk Kořenek Antonín 2009 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
15 TJ Sokol Šternberk Tiefenbach František 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
16 TJ Sokol Šternberk B Krajíček Jaroslav 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
17 TJ Sokol Šternberk B Nykl Mikuláš 2010 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
18 TJ Sokol Zlín Kovář Filip 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko
19 TJ Sokol Zlín Mikeš Václav 2009 TJ Sokol Zlín Bezručko Jurij
20 TJ Sokol Zlín Murka Filip 2009 TJ Sokol Zlín Daněk Pavel

Mladší žáci (2007 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Bazala Vojtěch 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
2 T.J. Sokol Brno I Měřínský David 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
3 T.J. Sokol Brno I Štěpánek Radek 2008 T.J. Sokol Brno I Caska st.
4 T.J. Sokol Brno I B Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
5 T.J. Sokol Brno I B Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
6 T.J. Sokol Brno I B Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
7 TJ Sokol Zlín Jaroš Milan 2008 TJ Sokol Zlín Bezručko
8 TJ Sokol Zlín Klimeš Sebastian 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko
9 TJ Sokol Zlín Vaculík Jonáš 2007 TJ Sokol Zlín Bezručko

Starší žáci (2004 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Brno I Chamzin Karim 2006 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
2 TJ Sokol Šternberk Nesrsta Jonáš 2006 TJ Sokol Šternberk Kryl Zbyněk

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři