Česká gymnastická federace

Akce

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 25.11.2018
 pořadatel: Praha
 adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2018
 elektronické výsledky
POZOR závod se koná v NEĎELI 25.11.2018 !!! Závod probíhá za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy - děkujeme.

Seznam přihlášek

V. liga (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AC Sparta Praha Janků Ellen 2011 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
2 AC Sparta Praha Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
3 AC Sparta Praha Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Nikol Kopáčová
4 AC Sparta Praha Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
5 GT Šestajovice A Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
6 GT Šestajovice A Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
7 GT Šestajovice A Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
8 GT Šestajovice A Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
9 GT Šestajovice A Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
10 GT Šestajovice A Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
11 GT Šestajovice B Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
12 GT Šestajovice B Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
13 GT Šestajovice B Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Polákovi
14 GT Šestajovice B Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
15 GT Šestajovice B Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
16 GT Šestajovice B Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
17 GYMPRA Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
18 GYMPRA A Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
19 GYMPRA A Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
20 GYMPRA A Janočková Zoe 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
21 GYMPRA A Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Morysková A., Konečný
22 GYMPRA B Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
23 GYMPRA B Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B., Helekal
24 GYMPRA B Seidlová Stella 2009 GYMPRA Morysková B., Helekal
25 GYMPRA C Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
26 GYMPRA C Dubová Ester 2010 GYMPRA Morysková A.
27 GYMPRA C Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
28 GYMPRA C Kuhnová Viktorie 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
29 SK Hradčany Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová
30 SK Hradčany Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
31 SK Hradčany Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
32 SK Hradčany Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
33 SK Hradčany Zagorská Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
34 T.J. Sokol Žižkov II. Assmannová Kateřina 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
35 T.J. Sokol Žižkov II. Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
36 T.J. Sokol Žižkov II. Raba Rozálie 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková
37 T.J. Sokol Žižkov II. Ženíšková Janika 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková
38 T.J. Sokol Žižkov II. Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
39 T.J. Sokol Žižkov II. Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová
40 TJ Bohemians Praha Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
41 TJ Bohemians Praha Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
42 TJ Bohemians Praha Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
43 TJ Bohemians Praha Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
44 TJ Bohemians Praha Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
45 TJ Bohemians Praha Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová, Milerská, Rejchrtová K.
46 TJ Bohemians Praha B Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
47 TJ Bohemians Praha B Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
48 TJ Bohemians Praha B Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
49 TJ Bohemians Praha B Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
50 TJ Bohemians Praha B Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
51 TJ Slovan Praha Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
52 TJ Slovan Praha Prokopová Tereza 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
53 TJ Slovan Praha Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
54 TJ Slovan Praha Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
55 TJ Slovan Praha Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
56 TJ Slovan Praha Vondráčková Jolana 2010 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová
57 TJ Sokol Horní Počernice A Bišická Natálie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
58 TJ Sokol Horní Počernice A Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
59 TJ Sokol Horní Počernice A Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
60 TJ Sokol Horní Počernice A Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
61 TJ Sokol Horní Počernice A Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
62 TJ Sokol Horní Počernice B Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
63 TJ Sokol Horní Počernice B Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
64 TJ Sokol Horní Počernice B Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
65 TJ Sokol Horní Počernice B Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
66 TJ Sokol Horní Počernice B Svobodová Kristýna 2009 TJ Sokol Horní Počernice Waraus
67 TJ Sokol Horní Počernice C Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
68 TJ Sokol Horní Počernice C Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
69 TJ Sokol Horní Počernice C Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
70 TJ Sokol Horní Počernice C Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
71 TJ Sokol Horní Počernice C Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
72 TJ Sokol Horní Počernice C Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
73 TJ Sokol Kampa A Tvrdíková Eliška 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková
74 TJ Sokol Kampa A Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
75 TJ Sokol Kampa A Jenšíková Valentýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
76 TJ Sokol Kampa A Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
77 TJ Sokol Kampa A Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
78 TJ Sokol Kampa B Měřinská Beata 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
79 TJ Sokol Kampa B Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Kampa Šimonovská
80 TJ Sokol Kampa B Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
81 TJ Sokol Kampa B Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová
82 TJ Sokol Praha Vršovice Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
83 TJ Sokol Praha Vršovice Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
84 TJ Sokol Praha Vršovice Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
85 TJ Sokol Praha Vršovice Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
86 TJ Sokol Praha Vršovice Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
87 TJ Sokol Praha Vršovice Sikorová Emílie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.

IV. liga (2011 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Plevová Laura 2009 TJ Sokol Kampa Libichová
2 AC Sparta Praha Hrabánková Marie 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
3 AC Sparta Praha Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Dvořáková
4 AC Sparta Praha Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
5 AC Sparta Praha Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
6 GT Šestajovice Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
7 GT Šestajovice Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
8 GT Šestajovice Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Paková, Štefan
9 GT Šestajovice Machová Julie 2006 GT Šestajovice Paková, Štefan
10 GT Šestajovice Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Grygar
11 GYMPRA Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
12 GYMPRA Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
13 GYMPRA Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B.
14 GYMPRA Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
15 T.J. Sokol Žižkov II. Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
16 T.J. Sokol Žižkov II. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
17 T.J. Sokol Žižkov II. Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
18 T.J. Sokol Žižkov II. Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
19 T.J. Sokol Žižkov II. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
20 T.J. Sokol Žižkov II. Dupaux Emma 2007 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
21 TJ Bohemians Praha Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 TJ Bohemians Praha Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholaková, Nazarenko
23 TJ Bohemians Praha Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 TJ Bohemians Praha Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
25 TJ Bohemians Praha Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
26 TJ Slovan Praha Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
27 TJ Slovan Praha Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
28 TJ Slovan Praha Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
29 TJ Slovan Praha Ryšavá Viktorie 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová,Lagronová
30 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
31 TJ Sokol Horní Počernice Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
32 TJ Sokol Horní Počernice Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
33 TJ Sokol Horní Počernice Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
34 TJ Sokol Kampa Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Vytisková
35 TJ Sokol Kampa Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
36 TJ Sokol Kampa Flachsová Linda 2008 TJ Sokol Kampa Libichová
37 TJ Sokol Kampa Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
38 TJ Sokol Kampa Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
39 TJ Sokol Praha Vršovice Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
40 TJ Sokol Praha Vršovice Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
41 TJ Sokol Praha Vršovice Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
42 TJ Sokol Praha Vršovice Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

III. liga

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GYMPRA Kmoníčková Darina 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Morysková B.
2 GYMPRA Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 GYMPRA Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 GYMPRA Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
5 GYMPRA Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B.
6 GYMPRA Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
7 T.J. Sokol Žižkov II. Totková Lucie 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
8 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská Karolína 1998 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Seňková
9 T.J. Sokol Žižkov II. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
10 T.J. Sokol Žižkov II. Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
11 T.J. Sokol Žižkov II. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
12 T.J. Sokol Žižkov II. Jacková Lucia 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková
13 T.J. Sokol Žižkov II. B Klímová Zuzana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
14 T.J. Sokol Žižkov II. B Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
15 T.J. Sokol Žižkov II. B Totková Anna 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
16 T.J. Sokol Žižkov II. B Holubovská Simona 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
17 T.J. Sokol Žižkov II. B Buben Anastasia 1995 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
18 T.J. Sokol Žižkov II. C Ženíšková Berenika 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
19 T.J. Sokol Žižkov II. C Bendová Kristýna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
20 T.J. Sokol Žižkov II. C Jablonská Anežka 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
21 T.J. Sokol Žižkov II. C Skálová Tereza 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová, Nováková
22 T.J. Sokol Žižkov II. C Ženíšková Aranka 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková
23 T.J. Sokol Žižkov II. C Dykastová Tereza Anna 2003 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
24 T.J. Sokol Žižkov II. D Linzerová Dominika 1999 T.J. Sokol Žižkov II. Prát
25 T.J. Sokol Žižkov II. D Masopustová Zuzana 1991 T.J. Sokol Žižkov II. Martin Prát
26 T.J. Sokol Žižkov II. D Pryglová Aneta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
27 T.J. Sokol Žižkov II. D Becková Veronika 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
28 T.J. Sokol Žižkov II. D Brožová Adéla 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
29 T.J. Sokol Žižkov II. D Voljanská Viktorie 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
30 TJ Sokol Horní Počernice Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
31 TJ Sokol Horní Počernice Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
32 TJ Sokol Horní Počernice Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
33 TJ Sokol Horní Počernice Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
34 TJ Sokol Horní Počernice Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
35 TJ Sokol Horní Počernice Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

II. liga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Slovan Praha Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
2 TJ Slovan Praha Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
3 TJ Slovan Praha Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
4 TJ Slovan Praha Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
5 TJ Sokol Horní Počernice A Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
6 TJ Sokol Horní Počernice A Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
7 TJ Sokol Horní Počernice A Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
8 TJ Sokol Horní Počernice A Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
9 TJ Sokol Horní Počernice B Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
10 TJ Sokol Horní Počernice B Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 TJ Sokol Horní Počernice B Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
12 TJ Sokol Horní Počernice B Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
13 TJ Sokol Kampa Tatíčková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
14 TJ Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
15 TJ Sokol Kampa Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
16 TJ Sokol Kampa Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

I. liga a extraliga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Bohemians Praha Artamonova Sofya 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
2 TJ Bohemians Praha Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
3 TJ Bohemians Praha Prokop Claudia 2007 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
4 TJ Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
5 TJ Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
6 TJ Sokol Kampa A Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková
7 TJ Sokol Kampa A Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Slezáček
8 TJ Sokol Kampa A Plevová Valerie 2007 TJ Sokol Kampa Libichová
9 TJ Sokol Kampa A Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
10 TJ Sokol Kampa B Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Slezáček
11 TJ Sokol Kampa B Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
12 TJ Sokol Kampa B Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Slezáček
13 TJ Sokol Kampa B Riško Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová

V. liga - jednotlivkyně

IV. liga - jednotlivkyně

III liga - jednotlivkyně

II. liga - jednotlivkyně

I. liga a extraliga - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři