Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SG Přebor města Ostravy

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 6.5.2018
 pořadatel: GK Vítkovice
 adresa: Tělocvična GK Vítkovice, ul. 29. dubna 259/33, Ostrava- Výškovice
 přihlášky prostřednictvím GISu do 29.4.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Začínající žákyně A (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Libišová Dominika 2012 GK Vítkovice Prutkayová
5 Rozehnalová Eliška 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Schwarzová Ella 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Stuchlíková Elizabeth 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
9 Macháčová Bára 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
10 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
11 Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
12 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
13 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

Začínající žákyně B (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
2 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Vařechová Agáta 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

Mládež - dívky (2008 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nežiková Agáta 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Eva Oberherrová 2007 GK Vítkovice Hynek
3 Marinovová Viktorie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
4 Hoffmannová Juliana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
5 Kičmerová Eliška 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková
6 Kubánková Kateřina 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
7 Plechatá Adéla 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
8 Šáchová Barbora 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
9 Šáchová Zuzana 2006 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
10 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 0A 5-6 let (ZS 5-6let) (2013 - 2012)

VS 0A 7-8 let (ZS) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Janošcová Anna 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Mikendová Kristýna 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 0A 9+ (ZS) (2009 a starší)

VS 1A 7-8 let (VS 1) (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
6 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
7 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
8 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
9 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
10 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
11 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
12 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
13 Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
14 Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
15 Janičkovičová Julie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
16 Vaňková Ester 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
17 Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 1B (2009 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková, Stuchlá
2 Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
3 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
4 Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

VS 2A (VS 2) (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
4 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Kinclová
5 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková, Stuchlá
6 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
7 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
8 Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
9 Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková
11 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Macíčková

VS 2B (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová

VS 3A (žákyně A) (2009 - 2006)

VS 3B (2005 a starší)

VS 4A (kadetky) (2008 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
2 Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová
3 Žáková Beáta 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
5 Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy

VS 4B (žákyně B) (2009 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

VS 4C (žákyně C) (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
3 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
5 Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
6 Ferčáková Laura 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
7 Janečková Tereza 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
8 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
9 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

VS 5B (juniorky B) (2006 - 2004)

VS 5C (juniorky C) (2006 - 2004)

VS 6B (ženy B) (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová

VS 6C (ženy C) (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bohoňková Klára 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová

Začínající žáci A (2011 a mladší)

Začínající žáci B (2008 a mladší)

Nejmladší žáci (2011 - 2009)

Mladší žáci (2011 - 2007)

Starší žáci (2011 - 2004)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři