Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ Předvánoční pohár

sportovní gymnastika žen
 1.12.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Plzeň 1
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2018

Seznam přihlášek

1. kategorie 2012 a mladší (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Hadrbolcová
2 Rezková Anett 2012 GYMPRA Morysková B
3 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Hadrbolcová
4 Sára Schmitzová 2012 GYMPRA Hadrbolcová
5 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B
6 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková
7 Černá Sandra 2012 T.J. Sokol Domažlice Salátová
8 Vojáčková Nicol 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
9 Zelenková Tereza 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
10 Jíchová Viktorie 2012 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
11 Bénová Nela 2013 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
12 Švestková Veronika 2012 TJ Sokol Poděbrady Juklíčková
13 Veselá Zuzana 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
14 Balšánková Natálie 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
15 Šmídová Tereza 2012 TJ Sokol Poděbrady Pošíková
16 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
17 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
18 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
19 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
20 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

2. kategorie 2010 - 2011 (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dubová Ester 2010 GYMPRA Morysková A.
2 Janočková Zoe 2010 GYMPRA Hadrbolcová
3 Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Hadrbolcová
4 Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Hadrbolcová
5 Sojáková Veronika 2011 GYMPRA Morysková B., Hadrbolcová
6 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Šlajchrtová Nina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Vohralíková Kateřina 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Salátová
12 Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
13 Tesařová Ela 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
14 Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
15 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Salátová
16 Dlouhá Alžběta 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
17 Šlechtová Daniela 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
18 Kropáčková Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
19 Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
20 Ptáčková Adéla 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
21 Šímová Michaela 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
22 Valčíková Mariana 2011 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Šimůnková
23 Honzlová Marie 2010 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
24 Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
25 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
26 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
27 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
28 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
29 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

3 kategorie 2008 - 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Leščáková Lucie 2009 GYMPRA Morysková B.
2 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B
3 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Hadrbolcová
4 Tumpachová Zuzana 2008 GYMPRA Morysková B.
5 Urbanová Sophie 2008 GYMPRA Morysková B.
6 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
7 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
8 Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
9 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
10 Chvojková Magdaléna 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Ba Marietta 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
12 Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
13 Nováková Alžbeta 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
14 Assmannová Kateřina 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
15 Raba Rozálie 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Petráková, Prát, Ševčíková
16 Nováková Anna 2008 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Nováková
17 Nociarová Sofie 2009 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
18 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
19 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
20 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
21 Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

4. kategorie 2005 a mladší (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková A.
2 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková A
3 Jeřábková Daniela 2005 GYMPRA Morysková B
4 Kandová Maria Delmar 2006 GYMPRA Morysková B.
5 Markovičová Marie 2007 GYMPRA Morysková B.
6 Blažková Kateřina 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
7 Černá Karolína 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
8 Feřsteková Eliška 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
9 Kacbundová Veronika 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
10 Kohlíčková Eliška 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
11 Krystlová Agáta 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
12 Zavadilová Anna 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
13 Zímová Barbora 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
14 Čejková Kateřina 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
15 Kleckerová Sára 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
16 Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
17 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
18 Šubrtová Tereza 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

5. kategorie 2008 a mladší (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
2 Patlevičová Amélie 2010 GYMPRA Morysková A., Konečný
3 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková A., Konečný
4 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
5 Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Duffková
6 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
7 Petrášková Tereza 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
8 Vojáčková Lucie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Vojáčková
9 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
11 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
12 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová

6. kategorie 2005 - 2007 (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
3 Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
4 Brožová Nelly 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
5 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
6 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
7 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
8 Ševčíková Tereza 2005 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
9 Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
10 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
11 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

7. kategorie 2004 a starší (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
2 Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
3 Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Svobodová Stanislava 1974 SK Hradčany
2 Duffková Miroslava 1999 T.J. Sokol Domažlice
3 Salátová Marie 2013 T.J. Sokol Domažlice
4 Prát Martin 1970 T.J. Sokol Žižkov II.
5 Bénová Michaela 1980 TJ Sokol Poděbrady
6 Mášová Kateřina 1996 TJ Tourist Říčany

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři