Česká gymnastická federace

Akce

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

Reklama

SGM Předvánoční pohár

sportovní gymnastika mužů
 2.12.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Plzeň 1
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2018

Seznam přihlášek

1. kategorie 2010 - 2012 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
5 Smith Richard 2011 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
6 Mikuš Antonín 2010 TJ Sokol Rokycany
7 Svoboda Eduard 2010 TJ Sokol Rokycany Mužík
8 Neuman Jan 2010 TJ Sokol Rokycany
9 Karpíšek David 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
10 Bierl Antonín 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
11 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
16 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

2. kategorie 2007 - 2009 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 JanováReinwartová
3 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
5 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
6 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak
7 Pohl Herbert 2007 TJ Sokol Rokycany
8 Spal Ondřej 2008 TJ Sokol Rokycany Mužík
9 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík
10 Procházka David 2008 TJ Sokol Rokycany Potomak
11 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kolektiv trenérů

3. kategorie 2004 - 2006 (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
7 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
8 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak

4. kategorie 2001 - 2003 (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

5. kategorie 2000 a starší (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalina Jiří 1963 T.J. Sokol Plzeň 1
2 Štěpán Vladimír 1959 T.J. Sokol Plzeň 1
3 Svobodová Michaela 1992 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Spartak MAS Sezimovo Ústí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři