Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGM Předvánoční pohár

sportovní gymnastika mužů
 2.12.2018
 pořadatel: T.J. Sokol Plzeň 1
 adresa: Štruncovy sady 1, Plzeň
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2018

Seznam přihlášek

1. kategorie 2010 - 2012 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
2 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
5 Smith Richard 2011 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
6 Mikuš Antonín 2010 TJ Sokol Rokycany
7 Svoboda Eduard 2010 TJ Sokol Rokycany Mužík
8 Neuman Jan 2010 TJ Sokol Rokycany
9 Karpíšek David 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec
10 Bierl Antonín 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
11 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
13 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
14 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Šelmát Daniel 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
16 Zvěřina Mikuláš 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková

2. kategorie 2007 - 2009 (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jokl Tomáš 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartovã
2 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 JanováReinwartová
3 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
5 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
6 Ceplecha Petr 2007 TJ Sokol Rokycany Potomak
7 Pohl Herbert 2007 TJ Sokol Rokycany
8 Spal Ondřej 2008 TJ Sokol Rokycany Mužík
9 Svoboda Jonáš 2007 TJ Sokol Rokycany Mužík
10 Procházka David 2008 TJ Sokol Rokycany Potomak
11 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Cvígr Adam 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kolektiv trenérů

3. kategorie 2004 - 2006 (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chládek Martin 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
2 Chládek Pavel 2005 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartová
3 Marckardt Eric 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi,Reinwartovà
4 Mráz Pavel 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
5 Reinwart Zdeněk 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová
6 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
7 Iordatiy Heorhiy 2004 TJ Sokol Rokycany Potomak
8 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak

4. kategorie 2001 - 2003 (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Moravanský Jan 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Kulle Dalibor 2002 TJ Sokol Rokycany Potomak
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

5. kategorie 2000 a starší (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorný Jiří 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi
2 Smrž Petr 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Janovi

rozhodčí

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalina Jiří 1963 T.J. Sokol Plzeň 1
2 Štěpán Vladimír 1959 T.J. Sokol Plzeň 1
3 Svobodová Michaela 1992 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Spartak MAS Sezimovo Ústí

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři