Česká gymnastická federace

Akce

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGŽ Přebor města Znojma

sportovní gymnastika žen
 13.6.2018
 pořadatel: Klub sportovní gymnastiky Znojmo
 adresa: Vídeňská 84
 přihlášky prostřednictvím GISu do 13.6.2018

Seznam přihlášek

1. VS 1A

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Geržová Hana 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Jelínková Lucie 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Pokorná Markéta 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Sabová Kamila 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Sűsenbeková Anastázie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

2. VS 2A

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

3. VS 4B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

5. VS 5B

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

6. VS 5C

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kseničová Kateřina 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Molíková Simona 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Štrosová Veronika 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
4 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

4. VS 4C

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
2 Budinská Lucie 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
3 Dobešová Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Jeřábková Eveli Nicol 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Majerová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
8 Pokorná Monika 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Sochorová Eva 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Šupková Petra 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
11 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
12 Matoušková Klára 2007 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
13 Modrá Dominika 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
14 Švaříčková Ester 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři