Česká gymnastická federace

Akce

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

19.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Workshop žactvo

19.4.2019 SGM

SGM Liberecký pohár

20.4.2019 - 21.4.2019 TR

TRA Závod Světového poháru BLR

20.4.2019 SGM, SGZ

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

22.4.2019 - 28.4.2019 SGM, SGZ

Test Event před EH

23.4.2019 - 24.4.2019 TG

TG Školení rozhodčích I. a II. třídy 2. část

25.4.2019 - 28.4.2019 AG

AKR Acro Cup

27.4.2019 AE

AER O Velikonoční vajíčko

27.4.2019 SGM

SGM ČOS oblastní přebor - Čechy

27.4.2019 SGM

SGM - ČOS oblastní přebor - Morava

27.4.2019 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek

27.4.2019 SGM

Přebor Středočeského kraje

27.4.2019 TR

TRA 1. Pohárový závod

27.4.2019 SGZ

Trhovosvinenský pohár 2019

28.4.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

28.4.2019 TR

TRA Litoměřický kalich

28.4.2019 SGZ

SGŽ Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

28.4.2019 SGZ

Memoriál J. Junka

28.4.2019 SGM

O zlatou placku

1.5.2019 SGM, SGZ

SG Nominační závod LODM- Jihomoravský kraj

3.5.2019 - 5.5.2019 SGM

SGM Memoriál Jozefa Pajora

4.5.2019 SGZ

SGŽ Brnkačka

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry

4.5.2019 TR

TRA Zlatý Radegast

4.5.2019 SGZ

SGŽ Rosická štika

4.5.2019 - 5.5.2019 AE

AER Nord Cup

5.5.2019 SGM

SGM Pohár města Rosice

6.5.2019 - 12.5.2019 XX

Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

8.5.2019 SGZ

Nominační závod na ODM za MS kraj

10.5.2019 - 11.5.2019 TG

TG Mistrovství ČR

11.5.2019 - 12.5.2019 AE

AER Pohár Federací - 2. kolo

11.5.2019 SGZ

SGŽ O pohár Českých Budějovic

11.5.2019 SGZ

SGŽ Kvalifikační závod MČR

11.5.2019 TR

TRA ČR - Hesensko

11.5.2019 SGM

SGM Májový pohár

12.5.2019 SGM

SGM Prebor Zlínského kraje

12.5.2019 SGM

krajský přebor Zl.muž.sl.

18.5.2019 - 19.5.2019 AE

AER Mistry s Mistry - finále

18.5.2019 SGM

SGM - Přebor ČOS

18.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

18.5.2019 SGZ

SGŽ O Pohár Věry Čáslavské

18.5.2019 TR

TRA 2. Pohárový závod

19.5.2019 TR

TRA Přebor Čech

19.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

Reklama

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

sportovní gymnastika žen
 13.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: Tělocvična ZŠ Ratibořická
 přihlášky prostřednictvím GISu do 8.10.2018
 elektronické výsledky
Rozcvičení od 8:00 hod Rozcvičení kladina: do 9:05 výška závodní kladiny 125 cm (starší, žákyně juniorky, ženy, od 9:10 výška 100 pro ml. žákyně. Rozcvičení přeskok: přeskok ml. žákyně do 8:50 poté výška stolu 110 od 9:35 výška stolu 125 Závod mimi, mladší a starší žákyně je bez rozcvičení. Juniorky a ženy rozcvičení 30 s. Hudby pro závod prosím zaslat na email: sotolova.lenka.gym@gmail.com !!! Startují : kategorie mimi (dvojboj lavička a prostná) - roč nar 2010 a mladší ( pokud nemají splněný VS1) ostatní kategorie čtyřboj dle rozpisu: mladší žákyně - roč. nar. 2009 a mladší, starší žákyně - roč. nar. 2006 – 2008, juniorky a ženy(jedna kat. - roč. nar. 2006 a starší, ročník 2006 si může vybrat, odpoledne Veteraniáda na ženském nářadí - dvojboj dle výběru -kat A nebo B roč. 1998 a starší V případě, že nejste registrováni v GIS, napište na email sotolova.lenka.gym@gmail.com Prostná na pružinovém páse Diony 17m

Seznam přihlášek

mimi (dvojboj) (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Šejvlová Kateřina 2010 Gym Dobřichovice, z.s.
3 Tomanová Elen 2010 Gym Dobřichovice, z.s. kolektiv
4 Čejková Sylva 2010 Gymnastický klub mládeže Olomouc Čechová Petra
5 Ladislavová Kateřina 2010 Gymnastický klub mládeže Olomouc Čechová Petra
6 Stonová Nikola 2011 HOP Dolní Jirčany z.s.
7 Hozáková Lucie 2010 individuální členové Kudličková
8 Tichavská Viktorie 2010 individuální členové Kudličková
9 Tudžaroffová Justýna 2010 individuální členové Kudličková
10 Skudrziková Nella 2012 individuální členové Kudličková
11 Cestrová Linda 2010 individuální členové Brzická
12 Suslová Klára 2010 individuální členové Brzická
13 Suchá Tereza 2010 individuální členové Brzická
14 Pleskačová Viktorie 2010 individuální členové Brzická
15 Janičová Karin 2010 individuální členové Brzická
16 Doležalová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
17 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
18 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
19 Heilová Bea Octavia 2011 SK Hradčany Lipšanová
20 Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová
21 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
22 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
23 Jirásková Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Waraus, Řezníčková
24 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
25 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
26 Trávníčková Adéla 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
27 Vinogradová Žasmina 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
28 Říhová Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
29 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
30 Schejbalová Ema 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
31 Kličková Karolína 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
32 Eliášová Nela 2010 TJ Sokol Vysoké Mýto
33 Štěpáníková Barbora 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
34 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

mladší žákyně (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
8 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
9 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
10 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 Albrechtová Stela 2009 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
12 Šťastná Sára 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
13 Smolíková Kateřina 2010 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
14 Kejvalová Karolína 2009 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
15 Bedřichová Julie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
16 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
17 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
18 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
19 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
20 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
21 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
22 Mikulecká Kateřina 2009 SK Hradčany Lipšanová
23 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
25 Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
26 Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
27 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
28 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
29 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
30 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
31 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
32 Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
33 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
34 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
35 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
36 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
37 Herzánová Valentýna 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
38 Horáčková Tereza 2009 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
39 Pakošová Sára 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
40 Petrusová Anežka 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
41 Šmídová Stela 2010 TJ Sokol Pardubice I Avramová,Sochová
42 Buryanová Nela 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
43 Giňová Vanesa 2009 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková Iveta
44 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
45 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
46 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
47 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
48 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
49 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
4 Novotná Amálie 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
5 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
6 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice, z.s. Kudličková
7 Hartlová Linda 2008 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
8 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
10 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
11 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Martina
12 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
13 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
14 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
15 Drusanová Valerie 2008 SG TJ Jičín Karbanová, Benešová
16 Holá Kristýna 2007 SG TJ Jičín Kodešová
17 Karbanová Natálie 2007 SG TJ Jičín Kodešová
18 Mašátová Anna 2008 SG TJ Jičín Kodešová
19 Kopáčková Anežka 2009 SG TJ Jičín Benešová
20 Janoutová Tereza 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
21 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
22 Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
24 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
25 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
26 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
27 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
28 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
29 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
30 Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
31 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
32 Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
33 Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
34 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
35 Ivaničová Karolina 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
36 Šmídová Ema 2007 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
37 Špidlenová Lucie 2008 TJ Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
38 Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
39 Vlková Anna 2007 TJ Sokol Poděbrady
40 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová
41 Pospíšilová Kateřina 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Engelová,Schwarzová, Pracnová
42 Řehořová Adrey 2007 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková
43 Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
44 Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
45 Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
46 Kroupová Valerie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

juniorky a ženy (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
3 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
4 Vojtěchová Anna 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
5 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
6 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
10 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
11 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
12 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
14 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
15 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
16 Zemanová Lucie 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková

Veteraniáda kat A (1998 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Veteraniáda kat B (1998 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vyvlečková Petra 1965 Gymnastický klub mládeže Olomouc
2 Hellingerová Karla 1976 Spartak Trutnov
3 Oravcová Ludmila 1978 Spartak Trutnov
4 Krejčí Eliška 1998 Spartak Trutnov
5 Macháčková Iveta 1963 TJ Sokol Vysoké Mýto
6 Samšeňáková Miroslava 1989 TJ Sokol Vysoké Mýto

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři