Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

26.2.2019 OS

ŠPL POPRASK Praha 12

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

5.3.2019 OS

ŠPL Přebor pražských škol

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

9.3.2019 OS

Šplh schodištěm

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

Reklama

SGŽ Závod gymnastických nadějí

sportovní gymnastika žen
 14.10.2018
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
 adresa: ZŠ Ratibořická, Praha 9
 přihlášky prostřednictvím GISu do 10.10.2018
 elektronické výsledky
Závodí dívky roč. 2011-2012 čtyřboj a roč. 2012 a mladší dvojboj lavička, prostná + vložené závody skok a šplh. Roč. 2012 si může vybrat, ale pouze jednu kategorii. Závod probíhá odpoledne po skončení Podzimního Přeboru Prahy

Seznam přihlášek

I. kategorie (2012-2015) (2015 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
2 Staševská Klaudie 2013 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Jakubcová Eliška 2012 KSG Most, z.s.
4 Pěničková Alena 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
5 Škeříková Beáta 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
6 Záklasníková Mariana 2012 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
7 Vaňková Hermína 2012 SG Liberec Bernardová,Mezeiová
8 Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
9 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
10 Volková Dominika 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
11 Tomšíková Aneta 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
12 Burešová Karolína 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
13 Janáková Zuzana 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
14 Kratochvílová Natálie 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
15 Krejčí Lea 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
16 Křížová Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
17 Ondrušková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
18 Řezníková Adéla 2012 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.
19 Štaidlová Edita 2012 TJ Sokol Kampa
20 Vališová Laura 2012 TJ Sokol Kampa Stupková
21 Cimbotová Ella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
22 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
23 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
24 Slobodová Gabriela 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
25 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

II. kategorie (2011-2012) (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
2 Pollice Gabriella 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
3 Přibylová Tereza 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Fitzpatrick Emily 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
6 Pavelková Marianna 2011 HOP Dolní Jirčany z.s. kolektiv trenérů
7 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
9 Bartásková Aneta 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Rovná Dominika 2011 KSG Most, z.s. Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
12 Kaňková Inna 2011 SG Liberec
13 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
14 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
15 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
16 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
17 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři