Česká gymnastická federace

Akce

16.2.2019 - 17.2.2019 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

16.2.2019 - 17.2.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.1 – vyšší výkonnostní úroveň

23.2.2019 SGM

SGM Brněnské kolo

23.2.2019 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2019 - 24.2.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 01

2.3.2019 SGM, SGZ

SG Austrian Team Open

2.3.2019 XX

I. Gymnastický ples

2.3.2019 - 3.3.2019 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III.třídy

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Czech Aerobic Open

8.3.2019 - 10.3.2019 AE

AER Mistrovství ČR

8.3.2019 - 10.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky

9.3.2019 SGZ

Gymnastické naděje

9.3.2019 AG

AG Klokan Cup

9.3.2019 SGM

SGM Seminář rozhodčích

10.3.2019 TG

TGJ na Vyšehradě

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

Reklama

SGZ Baby Gym Cup

sportovní gymnastika žen
 21.10.2018
 pořadatel: Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.10.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

I. mini 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Husariková Agáta 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
2 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
3 Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
4 Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
5 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
6 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Fišerová Linda 2013 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
8 Ireinová Jana 2012 GK Vítkovice Rychtová
9 Křižoščáková Sára 2013 GK Vítkovice Rychtová
10 Proroková Anna 2012 GK Vítkovice Rychtová
11 Štěpánková Stella 2013 GK Vítkovice Rychtová
12 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Rychtová
13 Ďulíková Klaudie 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
14 Augustinová Tereza 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
15 Paraska Lucie 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
16 Roučková Veronika 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
17 Řezníčková Karolína 2013 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
18 Svobodová Ivana 2012 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila
19 Náhlíková Johanka 2013 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
20 Galasová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
21 Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
22 Moštěková Helena 2013 KSG SK Přerov Cigánková
23 Nejmetová Barbora 2013 KSG SK Přerov Marčáková
24 Otáhalová Viktorie 2013 KSG SK Přerov Cigánková
25 Koutná Sabina 2012 KSG SK Přerov Marčáková
26 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
27 Dobřecká Tereza 2012 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
28 Macháčková Kateřina 2012 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
29 Martináková Eva 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová
30 Zemanová Magdalena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
31 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
32 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
33 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
34 Sirůčková Barbora 2012 TJ Loko Pardubice z.s.
35 Sasáková Tea 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
36 Van Den Eede Ella 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
37 Urbanová Rozálie 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
38 Sítková Dorota 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
39 Pernicová Anežka 2012 TJ Sokol Vsetín Hladký
40 Vodvárková Tereza 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
41 Vydrová Daniela 2012 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
42 Zeťková Kristýna 2013 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
43 Lipa Natálie 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
44 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
45 Vanduchová Elen 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková

II. Přípravka 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
2 Bradáčová Stela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
3 Buchtová Viktorie 2010 GK Vítkovice Kaczorová
4 Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
5 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
8 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
9 Štěpánová Tereza 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
10 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
11 Dolanská Adéla 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Žandová Jana
12 Křesinová Kristýna 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila
13 Langerová Eliška 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Kubíčková Ludmila
14 Doležalová Andrea 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
15 Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
16 Poláčková Adriana 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
17 Navrátilová Evelýna 2010 KSG SK Přerov Cigánková
18 Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
19 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
20 Kubešová Anna 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
21 Vavrečková Roxana 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
22 Sochorová Valentýna 2010 SK UP Olomouc Julie Michnová
23 Kapounková Anna Alexandra 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
24 Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
25 Holásková Gabriela 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
26 Králíková Valerie 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
27 Latinová Magdalena 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
28 Romanina Darja 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
29 Šuráňová Ema 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
30 Králíková Viktorie 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Havlová
31 Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
32 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
33 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
34 Kamrádová Rozálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
35 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Krestová
36 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Modrovičová
37 Kovářová Klára 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
38 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
39 Havlová Simona 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
40 Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Modrovičová
41 Baláčová Barbora 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová
42 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Chramostová
43 Faltýnková Laiene 2010 TJ Prostějov Lukášová
44 Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová
45 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
46 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová
47 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
48 Janečková Eliška 2010 TJ Prostějov Lukášová
49 Kaprálová Adéla 2011 TJ Prostějov Lukášová
50 Kozlová Tereza 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
51 Děcká Veronika 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
52 Kabeláčová Daniela 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
53 Říhová Nikol 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
54 Kajzrová Magdaléna 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
55 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
56 Kuzan Denisa 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
57 Koryčanská Viktorie 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm kolektiv
58 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
59 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
60 Česneková Beáta 2010 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
61 Barvířová Vanessa 2011 TJ Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
62 Šerá Kristýna 2011 TJ Sokol Vsetín Baranová, Pinkavová
63 Elšíková Aneta 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
64 Jarošová Leona 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
65 Šiková Klára 2011 TJ Sokol Zlín Rajnochová Eva
66 Banotova Laura 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
67 Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
68 Czempkova Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
69 Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
70 Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová, Jakešová
71 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
72 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková

III. Nejmladší žákyně (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
7 Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
8 Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová
9 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Vojtěchová Antonie 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
11 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
12 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
13 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
14 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
15 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
16 Hanzlová Alice 2010 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
17 Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
18 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
19 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
20 Vyňuchalová Kristýna 2010 TJ Loko Pardubice z.s. Květonová A., Veverková E.
21 Bakešová Adéla 2010 TJ Loko Pardubice z.s. Květonová A., Veverková E.

IV. Mladší žákyně (2009 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
4 Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Petrová
5 Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková
6 Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková
7 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
8 Burešová Jana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
9 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
10 Nejedlá Eliška 2009 TJ Loko Pardubice z.s.
11 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
12 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
13 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
14 Thurner Milena 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Perutková
15 Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
16 Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
18 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
19 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

V. Starší žákyně (2008 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
3 Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 Kalužíková Ema 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kempná Kateřina 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
9 Pomiklová Patricie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
10 Pomiklová Valerie 2008 GK Vítkovice Kaczorová
11 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová, Uhrová, Válová
12 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová, Valová
13 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová, Valová
14 Wagnerová Zuzana 2007 GK Vítkovice Uhrová, Valová
15 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
16 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá
17 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová, Veselá
18 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
19 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Petrová, Urbanová
20 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
21 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
22 Zemanová Jolana 2007 Gymnastika Zlín, z.s. Kateřina Valová
23 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
24 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
25 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
26 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková
27 Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková
28 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
29 Polidorová Eliška 2006 KSG SK Přerov Marčáková
30 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
31 Blahutová Terezia 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
32 Ferčáková Laura 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
33 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
34 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
35 Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová
36 Cibulcová Nikol 2007 TJ Prostějov Ponížilová
37 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
38 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
39 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
40 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
41 Česneková Laura 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
42 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
43 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
44 Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
45 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
46 Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

I. mini 2013 a ml (2013 a mladší)

II. Přípravka 2011 (2011)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři