Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje

sportovní gymnastika žen
 24.11.2018
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Čs. Legií 16, 702 00 Moravská Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2018

soutěž družstev II. liga, III. liga, IV. liga, V. liga

Seznam přihlášek

II. liga (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
2 GK Vítkovice Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Prutkayová
3 GK Vítkovice Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 GK Vítkovice Petrová Eliška 1999 GK Vítkovice Grmelová
5 GK Vítkovice B Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
6 GK Vítkovice B Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
7 GK Vítkovice B Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
8 SGD Špičková-Opava, z.s. Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
9 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
10 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Hejtmánková Gabriela Eva 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
11 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Hilšerová Vivien 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
13 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
14 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Michnová Julie 1998 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková, Stuchlá
15 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
16 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková, Stuchlá
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Žáčková Vendula 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
19 TJ Sokol Kopřivnice Goršanová Zuzana 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
20 TJ Sokol Kopřivnice Němcová Nikol 2002 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 TJ Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 TJ Sokol Kopřivnice Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 TJ TŽ Třinec Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
24 TJ TŽ Třinec Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 TJ TŽ Třinec Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 TJ TŽ Třinec Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 TJ TŽ Třinec Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
28 TJ TŽ Třinec Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

III. liga (2005 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
2 GK Vítkovice Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová, Uhrová, Válová
3 GK Vítkovice Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
4 GK Vítkovice Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová, Válová
5 GK Vítkovice B Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Kaczorová
6 GK Vítkovice B Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová, Uhrová, Válová
7 GK Vítkovice B Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 GK Vítkovice B Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová, Válová
9 SGD Špičková-Opava, z.s. Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
10 SGD Špičková-Opava, z.s. Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava, z.s. spicková
11 SGD Špičková-Opava, z.s. Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
12 SGD Špičková-Opava, z.s. Silberová Kristýna 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
13 SGD Špičková-Opava, z.s. Sobotíková Eva 1995 SGD Špičková-Opava, z.s. davidova,spickova K
14 SGD Špičková-Opava, z.s. Šindlářová Sabina 2005 SGD Špičková-Opava, z.s. Bendová
15 TJ Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.

IV. liga (2011 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 GK Vítkovice Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
3 GK Vítkovice Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
4 GK Vítkovice Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
5 GK Vítkovice Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
6 SGD Špičková-Opava, z.s. Černínová Anna 2007 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopisova, Špičková
7 SGD Špičková-Opava, z.s. Foltysová Tereza 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopisova
8 SGD Špičková-Opava, z.s. Lichovníková Andrea 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova
9 SGD Špičková-Opava, z.s. Nelešovská Tereza 2007 SGD Špičková-Opava, z.s. Spicková
10 SGD Špičková-Opava, z.s. Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava, z.s. Kopisova
11 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
12 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
14 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
15 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
16 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
17 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
18 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
21 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
22 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Vavříčková Markéta 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
23 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 C Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
24 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
25 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
26 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 D Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
27 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová Vanessa 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
29 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
30 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
31 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
32 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
33 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Čuntová Tereza 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
34 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
35 TJ Sokol Kopřivnice A Kubínová Šárka 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
36 TJ Sokol Kopřivnice A Bartoňová Tereza 2009 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková
37 TJ Sokol Kopřivnice A Prokopová Tereza 2007 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
38 TJ Sokol Kopřivnice A Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
39 TJ Sokol Kopřivnice B Veselá Julie 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
40 TJ Sokol Kopřivnice B Hanzelková Denisa 2007 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
41 TJ Sokol Kopřivnice B Kahánková Lucie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
42 TJ Sokol Kopřivnice B Skálová Alexandra 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
43 TJ Sokol Kopřivnice B Ollenderová Sofie 2008 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
44 TJ TŽ Třinec Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
45 TJ TŽ Třinec Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
46 TJ TŽ Třinec Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
47 TJ TŽ Třinec Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

V. liga (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GK Vítkovice Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 GK Vítkovice Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 GK Vítkovice Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 GK Vítkovice Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 GK Vítkovice B Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 GK Vítkovice B Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
7 GK Vítkovice B Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
8 GK Vítkovice B Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
9 GK Vítkovice C Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová, Štroblíková
10 GK Vítkovice C Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 GK Vítkovice C Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 GK Vítkovice C Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
13 SGD Špičková-Opava, z.s. Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova K+D
14 SGD Špičková-Opava, z.s. Gillarová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. heiderová,sobotikova
15 SGD Špičková-Opava, z.s. Holubová Nikola 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. Spicková,sobotikova
16 SGD Špičková-Opava, z.s. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. spickova
17 SGD Špičková-Opava, z.s. Vavrečková Johanka 2009 SGD Špičková-Opava, z.s. heiderová, Špičková
18 SGD Špičková-Opava, z.s. Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova K+D
19 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
20 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Menšíková Evelína 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
21 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Lukácsová Silvie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
22 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
23 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 A Čonková Nela 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
24 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
25 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
26 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
27 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 B Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
28 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
29 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová, Chramostová
30 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
31 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Nakoukalová Nela 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
32 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
33 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Modrovičová
34 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Kovářová Klára 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová, Mazochová
35 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Petrová Veronika 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
36 TJ Sokol Kopřivnice Čajánková Liliana 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
37 TJ Sokol Kopřivnice Rosová Vanesa 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
38 TJ Sokol Kopřivnice Valášková Sofie 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
39 TJ Sokol Kopřivnice Votýpková Ema 2009 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D.
40 TJ Sokol Kopřivnice B Čubová Nela 2010 TJ Sokol Kopřivnice Macíčková A.
41 TJ Sokol Kopřivnice B Kahánková Bára 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
42 TJ Sokol Kopřivnice B Pešatová Olivie 2011 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
43 TJ Sokol Kopřivnice B Vu Natálie 2010 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová De.
44 TJ VOKD Ostrava-Poruba Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
45 TJ VOKD Ostrava-Poruba Čechová Sofie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
46 TJ VOKD Ostrava-Poruba Hubyčová Valerie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová
47 TJ VOKD Ostrava-Poruba Zavadilová Tereza 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři