Česká gymnastická federace

Akce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

23.6.2019 - 27.6.2019 SGM, SGZ

SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

23.6.2019 - 27.6.2019 TR

TRA LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže

27.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ

5.7.2019 SGM

SGM Memoriál Novotného, Bortela,Kejře, Petržely

5.7.2019 - 15.7.2019 SGM

SGM Tréninkový kemp UEG

7.7.2019 - 13.7.2019 VG

VG 16. Světová Gymnaestráda

14.7.2019 - 20.7.2019 AE

AER Tréninkový kemp UEG

16.7.2019 - 26.7.2019 SGZ

SGŽ Tréninkový kemp UEG

21.7.2019 - 27.7.2019 SGM, SGZ

SG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

21.7.2019 - 27.7.2019 TR

TRA Tréninkový kemp UEG

Reklama

SG Závod přípravek

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 13.10.2018
 pořadatel: Trhové Sviny
 adresa: Školní ulice, Trhové Sviny (tělocvična u základní školy)
 přihlášky prostřednictvím GISu do 9.10.2018

tento závod je určen pro děti z Jihočeského kraje a kraje Vysočina
08 - 09.jpg 2010.jpg 2011.jpg 2012.jpg 2013 a ml..jpg kluci.jpg nejmladsi ucastnice.jpg

Seznam přihlášek

Kat. I. - roč. 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Líkařová
2 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Líkařová
3 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Líkařová
4 Brádková Adéla 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
5 Dvořáková Klára 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
6 Másílková Zuzana 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
7 Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
8 Holická Tereza 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková
9 Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Látová, Krajňáková, Havelková
10 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová, Jírová
11 Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
12 Králová Eva 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
13 Kubíková Eleonora 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina

Kat. II. - roč. 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová E.
2 Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová E.
3 Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Němcová,
4 Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Němcová,
5 Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
6 Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
7 Jindrová Eliška 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
8 Mášlová Elen 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina

Kat. III. - roč. 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
2 Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
3 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
4 Čermáková Nella 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
5 Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
6 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
7 Nedorostová Elen 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
8 Sýkorová Kateřina 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
9 Sýkorová Lucie 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana

Kat. IV. - roč. 2008 - 2009 (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
2 Lavičková Nikol 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Záhorková Jana
3 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
4 Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
5 Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

Kat. I. - roč. 2009 - 2010 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
2 Sobotík Martin 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

Kat. II. - roč. 2011 a ml. (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hanefl Vojtěch 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec
2 Pitálek Eduard 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
3 Sobotík Jakub 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
4 Krátký Matěj 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub
5 Lavička David 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

Kat. V. - roč. 2013 a ml. (2013 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová M.
2 Táborská Anna Marie 2013 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová M.
3 Aldorfová Sofie 2013 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Vaněčková
4 Kubaláková Julie 2013 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Vaněčková
5 Vaněčková Magdalena 2013 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Vaněčková
6 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová, Jírová
7 Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová,Jírová
8 Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová, Jírová
9 Regásková Julie 2013 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová, Jírová
10 Růtová Nela 2013 TJ Slovan Jindřichův Hradec Parmová,Jírová
11 Vávrová Gita 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Hamadej Jakub

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři