Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

Reklama

SGŽ Nominační závod na OHC

sportovní gymnastika žen
 10.11.2018
 pořadatel: TJ Sokol Kampa
 adresa: Na Balkáně 812, Praha 3
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.11.2018
 elektronické výsledky
Závod proběhne po skončení závodu Memoriál Věry Medové: Účast na kvalifikaci pro OHC: závodnice ročník narození 2005 - 2003.

Seznam přihlášek

Kvalifikace OHC (2005 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Riantová Natálie 2003 SK Hradčany Opočenská
2 Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
3 Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
4 Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková
5 Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
7 Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
8 Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
9 Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová,
10 Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
11 Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
12 Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
13 Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová
14 Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová
15 Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil
16 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
17 Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Miškovic

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři