Česká gymnastická federace

Akce

23.5.2019 - 25.5.2019 AE

AER Mistrovství Evropy

23.5.2019 - 26.5.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Osijek

25.5.2019 SGZ

Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF)

25.5.2019 SGM

SGM Pražská veteraniáda

25.5.2019 SGZ

SGŽ Memoriál K. Parmy

25.5.2019 - 26.5.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 03

25.5.2019 OS

ŠPL Modřanský Tarzan

25.5.2019 SGZ

Dokská kladina

25.5.2019 - 26.5.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – nižší výkonnostní úroveň

25.5.2019 VG

VG Přehlídka pohybových skladeb – OPEN

25.5.2019 SGZ

Mimi pohár

25.5.2019 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

26.5.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

26.5.2019 PA

Český pohár v parkouru - Zlín

26.5.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje v Opavě

30.5.2019 - 2.6.2019 AG

AKR Geneva Intl. Acro Cup

30.5.2019 - 2.6.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Koper

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Gym Festival

1.6.2019 - 2.6.2019 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT

1.6.2019 - 2.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR MT

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

1.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

1.6.2019 TR

TRA 3. Pohárový závod

1.6.2019 TG

TG Brněnský pohár

2.6.2019 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

2.6.2019 SGM

Přebor Jihočeského kraje

8.6.2019 SGM

SGM - I. liga, II. liga (liga mládeže)

8.6.2019 SGZ

SGŽ Frýdlantské sportovní hry

8.6.2019 TR

TRA Český závod věkových skupin

8.6.2019 - 9.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

8.6.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

8.6.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje žen

8.6.2019 SGZ

SGŽ - Přebor Zlínského kraje

9.6.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

9.6.2019 TR

TRA Mistrovství ČR

15.6.2019 - 16.6.2019 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

15.6.2019 - 16.6.2019 AG

AKR Intl. Österreichische Sportakrobatik Meisterschaft

15.6.2019 - 16.6.2019 AE

AER Winti Cup International

15.6.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

15.6.2019 SGZ

Čerti s andělem

15.6.2019 - 16.6.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

15.6.2019 PA

Gatorade Speedrun na Náplavce

21.6.2019 - 30.6.2019 AE, AG, TR

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 30.6.2019 SGM, SGZ

EVROPSKÉ HRY

21.6.2019 - 23.6.2019 SGZ

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

Reklama

SGM Mistrovství ČR MT

sportovní gymnastika mužů
 1.6.-2.6.2019
 pořadatel: TJ TŽ Třinec
 přihlášky prostřednictvím GISu do 26.5.2019

Seznam přihlášek

Kadeti (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švejkovský Jakub 2004 GK Šumperk Smékal
2 Bago Daniel 2004 Merkur ČB Erhart
3 Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk
5 Vašák Antonín 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk
6 Kusák Jan 2007 T.J. Sokol Kladno Podpěra
7 Marghold František 2004 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Vachutka Jan 2005 T.J. Sokol Šternberk Kryl Zbyněk
9 Daněk Jonáš 2006 T.J. Sokol Zlín Bezručko
10 Kopecký Michal 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
11 Pluhař Ondřej 2005 T.J. Sokol Zlín Bezručko
12 Mlčoch Martin 2006 TJ Prostějov Hemerka
13 Nosek Adam 2006 TJ Prostějov Hemerka
14 Turoň Jáchym 2005 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

Junioři (2001 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nový Radek 2002 Gymnastika Liberec Slezáček
2 Kaplan Daniel David 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
3 Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek
4 Běhal Jonáš 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
5 Durák Miroslav 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
6 Gagamov Jack 2005 T.J. Sokol Brno I
7 Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk
8 Neshyba Milan 2004 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
9 Šácha Vojtěch 2002 T.J. Sokol Brno I Hedbávný
10 Hejný Jakub 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
11 Neumann Antonín 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
12 Smetana Sebastián 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
13 Szabó Daniel 2001 T.J. Sokol Kolín Taftl
14 Vogl Štěpán 2002 T.J. Sokol Kolín Taftl
15 Mareš Tomáš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
16 Šteffl Boreš 2001 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
17 Zítko Jakub 2002 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový
18 Hambálek Jan 2001 T.J. Sokol Zlín Bezručko
19 Maršálek Matěj 2003 T.J. Sokol Zlín Bezručko
20 Bartošek Lukáš 2002 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž

Muži (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fiala Martin 2000 SK Hradčany Labonek, Hedvábný
2 Solovjev Svjatoslav 1996 SK Hradčany Labonek
3 Černý František 1998 T.J. Sokol Brno I Vlk
4 Jessen David 1996 T.J. Sokol Brno I
5 Krejčí Milan 1973 T.J. Sokol Brno I Caska
6 Bega David 2000 T.J. Sokol Kolín Taftl
7 Klement Petr 1997 T.J. Sokol Kolín Taftl
8 Kratochvíl David 1991 T.J. Sokol Kolín Taftl
9 Radovesnický Daniel 1994 T.J. Sokol Kolín Taftl
10 Hampel Jiří 1997 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
11 Šmejkal Michal 1995 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
12 Švehlík Jakub 1999 T.J. Sokol Praha Vršovice Chrudimský
13 Bajer Lukáš 2000 T.J. Sokol Zlín Bezručko
14 Ponížil Daniel 2000 TJ Prostějov Musil
15 Sliž Radomír 1999 TJ TŽ Třinec Schlauer, Sliž

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři