Česká gymnastická federace

Akce

16.3.2019 TR

TRA Aalsmeer Flower Cup

16.3.2019 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

16.3.2019 VG

VG Festival pohybových skladieb

16.3.2019 - 17.3.2019 AE

AER Pohár Federací - 1. kolo

17.3.2019 TG

TG Říčany TeamGym Cup

19.3.2019 OS

ŠPL Memoriál B. Šupčíka

20.3.2019 - 23.3.2019 SGM, SGZ

SGM, SGZ - SP Doha

21.3.2019 - 22.3.2019 OS

AŠSK Republikové finále šplh 4,5

22.3.2019 - 24.3.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů SG žen a mužů III. třídy

23.3.2019 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2019

23.3.2019 SGZ

SGŽ Velká cena Hradce Králové

23.3.2019 - 24.3.2019 AE

AER Mistry s Mistry

23.3.2019 SGM

SGM - MEMORIÁL P. PETRŽELY A A.SOUČKA

23.3.2019 SGZ

SGŽ Ostravský čertík

23.3.2019 SGZ

SGŽ Závod přípravek

23.3.2019 - 24.3.2019 TR

TRA Závod O libereckého skokana I.

24.3.2019 SGM, SGZ

SGŽ, SGM Školení trenérů III. tř. sportovní gymnastiky - závěrečné zkoušky

24.3.2019 SGM, SGZ

SG Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka

24.3.2019 SGZ

Gymnastická mimina

27.3.2019 AE

AER SP Cantanhede

30.3.2019 TG

TG Pohár města Třebíče

30.3.2019 - 31.3.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 02

30.3.2019 - 31.3.2019 SGZ

SGŽ Elek Matolay Memorial

30.3.2019 OS

ŠPL Šplh na laně v Olympii

31.3.2019 TG

TG Memoriál V. Straky - Vršovice Gym Open

5.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Slovak Aerobic Open

6.4.2019 SGZ

SGŽ Zelena Jama Open

6.4.2019 - 7.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

6.4.2019 SGM

SGM Moravská liga 1. kolo

6.4.2019 SGM, SGZ

SG Finále AŠSK ve sportovní gymnastice

6.4.2019 SGZ

SGŽ Veselský pohár

6.4.2019 SGZ

Jarní pohár Plzeň

6.4.2019 TR

TRA Přebor Moravy

6.4.2019 - 7.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - teoretická část

6.4.2019 - 7.4.2019 PA

PK FIG World Cup Chengdu

6.4.2019 - 7.4.2019 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – vyšší výkonnostní úroveň

7.4.2019 SGM

Jarní pohár Plzeň

10.4.2019 - 14.4.2019 SGM, SGZ

SG Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

12.4.2019 - 14.4.2019 AG

AKR Flanders Intl. Acro Cup , FIAC

13.4.2019 - 14.4.2019 AE

AER Mistry s Mistry

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál E. Bosákové

13.4.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Z. Hartlové

13.4.2019 - 14.4.2019 TR

TRA Školení trenérů III.tř - praktická část

18.4.2019 SGZ

SGŽ 1. kontrolní závod na LODM - pouze MS kraj

Reklama

ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 20.4.2019
 pořadatel: Sportovní hala
 adresa: F. J. Curie 5, Znojmo
 přihlášky prostřednictvím GISu do 1.4.2019

NOCLEH NEBUDE ZAJIŠTĚN.

Seznam přihlášek

I. MIMI (2011 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Auerová Iva 2011 KSG Znojmo kol.
2 Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo kol.
3 Krejčí Sofie 2011 KSG Znojmo kol.
4 Rajnohová Natálie 2011 KSG Znojmo kol.
5 Balážová Nina 2013 KSG Znojmo kol.
6 Fitzová Lenka 2012 KSG Znojmo kol.
7 Krejčí Julie 2013 KSG Znojmo kol.
8 Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol.
9 Mikušová Anna 2013 KSG Znojmo kol.
10 Náhlíková Johanka 2013 KSG Znojmo kol.
11 Němcová Sofie 2013 KSG Znojmo kol.
12 Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo kol.
13 Rožnovská Eliška 2013 KSG Znojmo kol.
14 Spáčilová Ellen 2013 KSG Znojmo kol.
15 Zdražilová Elen 2013 KSG Znojmo kol.
16 Malinovská Melanie 2016 KSG Znojmo kol.

II. LADY (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Fendrichová Aneta 2008 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
2 Fousková Sára 2011 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
3 Leinweber Denisa 2005 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
4 Matoušková Klára 2007 KSG Znojmo kol.
5 Padělková Lilly 2005 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
6 Plačková Zuzana 2005 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
7 Slepánková Kristýna 2005 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
8 Stehlíková Agáta 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
9 Šikulová Klára 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
10 Vítoňová Karolína 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
11 Vlčková Amálie 2011 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
12 Burianová Kamila 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
13 Coufalová Jana 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
14 Dočekalová Edita 2009 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
15 Držmíšková Aneta 2006 KSG Znojmo Nováková,Vítoňová
16 Dvorcová Elisabet 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
17 Jedličková Nela 2009 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
18 Jonášová Julie 2008 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
19 Knoppová Lucie 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
20 Kočková Amálie 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
21 Kodytková Adriana 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
22 Modrá Dominika 2009 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
23 Nováková Kateřina 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
24 Nováková Valentýna 2010 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
25 Rybníčková Anežka 2008 KSG Znojmo kol.
26 Suchá Eva 2006 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
27 Šmídová Valentýna 2008 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová
28 Plechatá Eliška 2007 KSG Znojmo Nováková, Vítoňová

III. VS 1A - ZP ČGF s. 19 (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bechná Nicol 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Geržová Hana 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Chládková Michaela 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Jeřábková Vanessa 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Seifertová Rozálie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
10 Nguyen Que Anh 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.

IV. VS 1B - ZP ČGF s. 19 (2010 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chlubná Julie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 Dinh Thu My 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.

V. VS 2A - ZP ČGF s. 28 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.

VI. VS 4B mladší - ZP ČGF s. 14 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.

VII. VS 4B starší - ZP ČGF s. 14 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.

VIII. VS 5B - ZP ČGF s. 15 (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

IX. VS 6B - ZP ČGF s. 15 (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
3 Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
4 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Šenková Karolína 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

X. VS 3C - ZP ČGF s. 13 (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.

XI. VS 4C - ZP ČGF s. 13 (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.

XII. VS 5C - ZP ČGF s. 13 (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrbáčková Eliška 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.

XIII. VS 6C - ZP ČGF s. 13 (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
2 Urbanová Patricie 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.

XIV. nejmladší žáci - ZP ČGF s. 8 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Čuport Benjamín 2010 KSG Znojmo Kostik a kol.
2 Pilař Denis 2011 KSG Znojmo Kostik a kol.
3 Vančura Martin 2012 KSG Znojmo Kostik a kol.
4 Hlatký Jan 2012 KSG Znojmo Kostik a kol.
5 Komínek David 2010 KSG Znojmo Kostik a kol.
6 Kuchařík Patrik 2011 KSG Znojmo Kostik a kol.
7 Maršalík Lukas 2012 KSG Znojmo Kostik a kol.
8 Sovják Martin 2011 KSG Znojmo Kostik a kol.
9 Václavík Marek 2012 KSG Znojmo Kostik a kol.

XV. mladší žáci - ZP ČGF s. 9 (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Honzák Patrik 2008 KSG Znojmo Kostik a kol.
2 Uher Nicolas 2009 KSG Znojmo Kostik a kol.

XVI. starší žáci - ZP ČGF s. 10 (2005 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Staněk Robin 2007 KSG Znojmo Kostik a kol.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři