Česká gymnastická federace

Akce

19.9.2019 - 22.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP GIUAMARES

20.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Workshop žactvo

20.9.2019 - 22.9.2019 VG

VG Gymnastický kemp - žákyně

21.9.2019 - 22.9.2019 TR

TRA Závod Světového poháru RUS

27.9.2019 - 29.9.2019 TG

TG Coaches course TU/TR Level 3

28.9.2019 TR

TRA 4. Pohárový závod

28.9.2019 - 29.9.2019 SGZ

Výcvikový tábor žákyň

4.10.2019 - 13.10.2019 SGM, SGZ

SG MISTROVSTVÍ SVĚTA

4.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod

4.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

5.10.2019 - 6.10.2019 TR

TRA Závod Světového poháru ESP

5.10.2019 TR

TRA Podzvičínský skokánek

5.10.2019 - 6.10.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.1

5.10.2019 - 6.10.2019 SGZ

Testování výběru žákyň ČR

6.10.2019 TG

TG Memoriál H. Myšákové

11.10.2019 - 12.10.2019 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

11.10.2019 - 13.10.2019 AG

Gutenberg Cup

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

Školení trenérů SG II. a III. třídy

12.10.2019 SGZ

SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda

12.10.2019 SGM, SGZ

SG Závod přípravek

12.10.2019 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

13.10.2019 SGZ

SGŽ Závod gymnastických nadějí

13.10.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy VS

Reklama

AER Mistrovství ČR

gymnastický aerobik
 8.3.-10.3.2019
 pořadatel: Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 24.2.2019

Seznam přihlášek

SEN IW (2001 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Císařová Nela 2001 AKPR Prostějov Jakub Strakoš
2 Radičová Veronika 2001 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
3 Kudláčková Tereza 1999 Corridoor Jakub Strakoš
4 Rychnová Andrea 1999 Corridoor Strakoš
5 Dousková Šárka 1996 Sport Aerobic Liberec
6 Hanzalová Dita 1999 Sport Aerobic Liberec

SEN IM (2001 a starší)

SEN MP (2001 a starší)

SEN TR (2001 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kudláčková Tereza 1999 Corridoor Jakub Strakoš
2 AKPR Prostějov, spolek Ryšťáková Lucie 1999 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
3 AKPR Prostějov, spolek Radičová Veronika 2001 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
4 AKPR Prostějov, spolek Císařová Nela 2001 AKPR Prostějov Jakub Strakoš
5 Sport Aerobic Liberec, z.s. Bernátová Kristýna 1993 Sport Aerobic Liberec
6 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hanzalová Dita 1999 Sport Aerobic Liberec

SEN GR (2001 a starší)

SEN STEP (2004 a starší)

SEN DANCE (2004 a starší)

AG2 IW (2004 - 2002)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Slámová Eliška 2004 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
2 Střelcová Martina 2003 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
3 Drapáková Sabina 2002 Corridoor
4 Herzánová Dominika 2002 Corridoor Jakub Strakoš
5 Juránková Sabina 2004 Corridoor Jakub Strakoš
6 Vitoušová Anna 2004 Corridoor Jakub Strakoš
7 Rotheová Anita 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
8 Valentová Tereza 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Vondráková Anna-marie 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Kopicová Andrea 2003 Sport Aerobic Liberec
11 Kosejková Markéta 2002 Sport Aerobic Liberec
12 Kysilková Linda 2003 Sport Aerobic Liberec
13 Paulíková Kateřina 2004 Sport Aerobic Liberec
14 Pjanková Alexandra 2004 Sport Aerobic Liberec
15 Stejskalová Anna 2004 Sport Aerobic Liberec
16 Brožová Kateřina 2003 T.J. Sokol Kampa Melounová

AG2 IM (2004 - 2002)

AG2 MP (2004 - 2002)

AG2 TR (2004 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Paulíková Kateřina 2004 Sport Aerobic Liberec
2 Brožová Kateřina 2003 T.J. Sokol Kampa Melounová
3 AKPR Prostějov, spolek Protivánková Natálie 2004 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
4 AKPR Prostějov, spolek Slámová Eliška 2004 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
5 AKPR Prostějov, spolek Střelcová Martina 2003 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
6 Corridoor z.s. Vitoušová Anna 2004 Corridoor Jakub Strakoš
7 Corridoor z.s. Vomáčková Veronika 2003 Corridoor Jakub Strakoš
8 Pro Fitness Praha z.s. Rotheová Anita 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Pro Fitness Praha z.s. Valentová Tereza 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kašparová Petra 2002 Sport Aerobic Liberec
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kopicová Andrea 2003 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kysilková Linda 2003 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Bui Anna 2004 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Pjanková Alexandra 2004 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Stejskalová Anna 2004 Sport Aerobic Liberec
16 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Bornová Natálie 2004 Sport Aerobic Liberec
17 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Gajancová Sabina 2004 Sport Aerobic Liberec
18 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Resselová Alžběta 2003 Sport Aerobic Liberec

AG2 GR (2004 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Corridoor z.s. Drapáková Sabina 2002 Corridoor
2 Corridoor z.s. Herzánová Dominika 2002 Corridoor Jakub Strakoš
3 Corridoor z.s. Juránková Sabina 2004 Corridoor Jakub Strakoš
4 Corridoor z.s. Strejčková Tereza 2003 Corridoor
5 Corridoor z.s. Vomáčková Veronika 2003 Corridoor Jakub Strakoš

AG2 STEP (2007 - 2001)

AG2 DANCE (2007 - 2001)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AKPR Prostějov, spolek Dittmannová Alžběta 2002 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
2 AKPR Prostějov, spolek Nenálová Kateřina 2003 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
3 AKPR Prostějov, spolek Protivánková Natálie 2004 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
4 AKPR Prostějov, spolek Slámová Eliška 2004 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
5 AKPR Prostějov, spolek Střelcová Martina 2003 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
6 AKPR Prostějov, spolek Zbořilová Tereza 2002 AKPR Prostějov Mgr. Pavlína Radičová
7 Pro Fitness Praha z.s. Doležalová Klaudie Mae 2002 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
8 Pro Fitness Praha z.s. Rotheová Anita 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Pro Fitness Praha z.s. Valentová Tereza 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Pro Fitness Praha z.s. Vondráková Anna-marie 2003 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Bui Anna 2004 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kašparová Petra 2002 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kosejková Markéta 2002 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. Paulíková Kateřina 2004 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. Pjanková Alexandra 2004 Sport Aerobic Liberec
16 Sport Aerobic Liberec, z.s. Stejskalová Anna 2004 Sport Aerobic Liberec
17 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Bornová Natálie 2004 Sport Aerobic Liberec
18 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Gajancová Sabina 2004 Sport Aerobic Liberec
19 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Kopicová Andrea 2003 Sport Aerobic Liberec
20 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Kysilková Linda 2003 Sport Aerobic Liberec
21 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Resselová Alžběta 2003 Sport Aerobic Liberec

AG2 TA TR (2007 - 2001)

AG2 TA GR (2007 - 2001)

AG1 IW (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hasíková Vendula 2006 Aerobik klub Zlín
2 Kubačáková Žaneta 2006 Aerobik klub Zlín
3 Malotová Adéla 2006 Aerobik klub Zlín
4 Ohnůtková Karolína 2006 Aerobik klub Zlín
5 Zapletalová Klára 2006 Aerobik klub Zlín
6 Mlejnková Eliška 2005 AG - FIT Gabriela Daulová
7 Dvořáková Karolína 2005 Corridoor
8 Fabiková Patricie 2007 Corridoor
9 Sojková Julie 2005 Corridoor Strakoš
10 Fosterová Anežka 2005 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Mrázková Jasmína 2007 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
12 Řezáčová Nela 2006 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
13 Hašková Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
14 Lesáková Viktorie 2005 Sport Aerobic Liberec
15 Rajtrová Lucie 2006 Sport Aerobic Liberec
16 Strobachová Kristýna 2005 Sport Aerobic Liberec
17 Balcárková Anežka 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
18 Bláhová Sára 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
19 Brožová Veronika 2006 T.J. Sokol Kampa Melounová
20 Kropáčková Kateřina 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
21 Melounová Viktorie 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
22 Tomšíčková Hedvika 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
23 Tománková Linda 2005 VSK VUT Brno

AG1 IM (2007 - 2005)

AG1 MP (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hašková Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
2 Sport Aerobic Liberec, z.s. Ševčík Matěj 2007 Sport Aerobic Liberec

AG1 TR (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aerobik klub Zlín, z.s. Hasíková Vendula 2006 Aerobik klub Zlín
2 Aerobik klub Zlín, z.s. Ohnůtková Karolína 2006 Aerobik klub Zlín
3 Aerobik klub Zlín, z.s. Zapletalová Klára 2006 Aerobik klub Zlín
4 Corridoor z.s. Dvořáková Karolína 2005 Corridoor
5 Corridoor z.s. Volhejnová Karolína 2005 Corridoor
6 Corridoor z.s. Wienerová Veronika 2005 Corridoor
7 Pro Fitness Praha z.s. Fosterová Anežka 2005 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
8 Pro Fitness Praha z.s. Mrázková Jasmína 2007 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Pro Fitness Praha z.s. Řezáčová Nela 2006 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Sport Aerobic Liberec, z.s. Lesáková Viktorie 2005 Sport Aerobic Liberec
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Rajtrová Lucie 2006 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Strobachová Kristýna 2005 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Hašková Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Oberreiterová Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Ševčík Matěj 2007 Sport Aerobic Liberec
16 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Pytlounová Adéla 2005 Sport Aerobic Liberec
17 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Šplíchalová Sára 2006 Sport Aerobic Liberec
18 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Vojtová Kristýna 2005 Sport Aerobic Liberec
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Bláhová Sára 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kropáčková Kateřina 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sosnová Pavlína 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Brožová Veronika 2006 T.J. Sokol Kampa Melounová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Melounová Viktorie 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Tomšíčková Hedvika 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová

AG1 GR (2007 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aerobik klub Zlín, z.s. Hasíková Vendula 2006 Aerobik klub Zlín
2 Aerobik klub Zlín, z.s. Kubačáková Žaneta 2006 Aerobik klub Zlín
3 Aerobik klub Zlín, z.s. Malotová Adéla 2006 Aerobik klub Zlín
4 Aerobik klub Zlín, z.s. Ohnůtková Karolína 2006 Aerobik klub Zlín
5 Aerobik klub Zlín, z.s. Zapletalová Klára 2006 Aerobik klub Zlín
6 Corridoor z.s. Dvořáková Karolína 2005 Corridoor
7 Corridoor z.s. Fabiková Patricie 2007 Corridoor
8 Corridoor z.s. Molnárová Amélie 2006 Corridoor Tereza Šoltysová
9 Corridoor z.s. Volhejnová Karolína 2005 Corridoor
10 Corridoor z.s. Wienerová Veronika 2005 Corridoor
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Bláhová Sára 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Brožová Veronika 2006 T.J. Sokol Kampa Melounová
13 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kropáčková Kateřina 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
14 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Melounová Viktorie 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
15 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sosnová Pavlína 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová

AG1 STEP (2010 - 2002)

AG1 DANCE (2010 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AG - FIT, z.s. Bártová Patrície Martina 2008 AG - FIT Gabriela Daulová
2 AG - FIT, z.s. Daulová Adela 2005 AG - FIT Gabriela Daulová
3 AG - FIT, z.s. Duží Magdaléna 2005 AG - FIT Gabriela Daulová
4 AG - FIT, z.s. Lněničková Laura 2009 AG - FIT Gabriela Daulová
5 AG - FIT, z.s. Němčíková Klára 2007 AG - FIT Gabriela Daulová
6 AG - FIT, z.s. Vykydalová Markéta 2007 AG - FIT Gabriela Daulová
7 Pro Fitness Praha z.s. Fosterová Anežka 2005 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
8 Pro Fitness Praha z.s. Tapilskaya Vasilisa 2005 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Pro Fitness Praha z.s. B Mrázková Jasmína 2007 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Pro Fitness Praha z.s. B Řezáčová Nela 2006 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hašková Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Lesáková Viktorie 2005 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. Oberreiterová Tereza 2007 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. Rajtrová Lucie 2006 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. Strobachová Kristýna 2005 Sport Aerobic Liberec
16 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Balcárková Anežka 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Bláhová Sára 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Brožová Kateřina 2003 T.J. Sokol Kampa Melounová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Brožová Veronika 2006 T.J. Sokol Kampa Melounová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Danihelová Daniela 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kropáčková Kateřina 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Melounová Viktorie 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sosnová Pavlína 2005 T.J. Sokol Kampa Melounová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Tomšíčková Hedvika 2007 T.J. Sokol Kampa Melounová

AG1 TA TR (2010 - 2002)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Aerobik klub Zlín, z.s. Kubačáková Žaneta 2006 Aerobik klub Zlín
2 Aerobik klub Zlín, z.s. Pečeňová Sophie 2006 Aerobik klub Zlín
3 Aerobik klub Zlín, z.s. Štachová Tereza 2005 Aerobik klub Zlín
4 Sport Aerobic Liberec, z.s. Gleichová Zuzana Marta 2006 Sport Aerobic Liberec
5 Sport Aerobic Liberec, z.s. Niesnerová Nela 2006 Sport Aerobic Liberec
6 Sport Aerobic Liberec, z.s. Vojtová Kristýna 2005 Sport Aerobic Liberec
7 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Listíková Barbora 2007 Sport Aerobic Liberec
8 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Rottova Kateřina 2007 Sport Aerobic Liberec

AG1 TA GR (2010 - 2002)

ND IW (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártová Patrície Martina 2008 AG - FIT Gabriela Daulová
2 Bomberová Sophia 2010 AG - FIT Gabriela Daulová
3 Lněničková Laura 2009 AG - FIT Gabriela Daulová
4 Foukalová Nikola 2009 AKPR Prostějov
5 Nikola Grulichová 2009 AKPR Prostějov
6 Vyhlídalová Eliška 2008 AKPR Prostějov
7 Fryaufová Anežka 2008 Corridoor
8 Školová Barbora 2008 Corridoor Strakošovi
9 Buštová Rozálie 2008 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Hrochová Sára 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Mrázková Eliana 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
12 Šlegrová Dita 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
13 Valterová Sára 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
14 Votrubová Klára 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
15 Wagnerová Kristýna 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
16 Winklerová Nikol 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
17 Hašková Veronika 2009 Sport Aerobic Liberec
18 Hauzrová Anežka 2008 Sport Aerobic Liberec
19 Kučabová Aneta 2008 Sport Aerobic Liberec
20 Příplatová Anna 2010 Sport Aerobic Liberec
21 Rosior Nicola 2008 Sport Aerobic Liberec
22 Ševčíková Lenka 2010 Sport Aerobic Liberec
23 Uchytilová Veronika 2008 Sport Aerobic Liberec
24 Urválková Laura 2008 Sport Aerobic Liberec
25 Závacká Lucie 2009 Sport Aerobic Liberec
26 Dubová Viktorie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
27 Hanzlíková Veronika 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
28 Orszaghová Emma 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
29 Sboeva Margarita 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
30 Smejkalová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
31 Vozabulová Valérie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová

ND IM (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gorokhov Mikhail 2009 Corridoor Jakub Strakoš
2 Tománek Dalibor 2009 VSK VUT Brno

ND MP (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AKPR Prostějov, spolek Foukalová Nikola 2009 AKPR Prostějov
2 Sport Aerobic Liberec, z.s. Uchytilová Veronika 2008 Sport Aerobic Liberec
3 Sport Aerobic Liberec, z.s. Vidner Václav 2008 Sport Aerobic Liberec
4 Vysokoškolský sportovní klub Vysokého učení techni Tománek Dalibor 2009 VSK VUT Brno

ND TR (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AG - FIT, z.s. Bártová Patrície Martina 2008 AG - FIT Gabriela Daulová
2 AG - FIT, z.s. Bomberová Sophia 2010 AG - FIT Gabriela Daulová
3 AG - FIT, z.s. Lněničková Laura 2009 AG - FIT Gabriela Daulová
4 AKPR Prostějov, spolek Koblížková Anežka 2008 AKPR Prostějov
5 AKPR Prostějov, spolek Taršinská Kateřina 2008 AKPR Prostějov
6 AKPR Prostějov, spolek Vyhlídalová Eliška 2008 AKPR Prostějov
7 Corridoor z.s. Fryaufová Anežka 2008 Corridoor
8 Corridoor z.s. Molnárová Viktorie 2009 Corridoor Tereza Šoltysová
9 Corridoor z.s. Passianová Agáta 2009 Corridoor Tereza Šoltysová
10 Pro Fitness Praha z.s. Buštová Rozálie 2008 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Pro Fitness Praha z.s. Hrochová Sára 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
12 Pro Fitness Praha z.s. Šlegrová Dita 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
13 Pro Fitness Praha z.s. B Mrázková Eliana 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
14 Pro Fitness Praha z.s. B Valterová Sára 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
15 Pro Fitness Praha z.s. B Votrubová Klára 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
16 Sport Aerobic Liberec, z.s. Příplatová Anna 2010 Sport Aerobic Liberec
17 Sport Aerobic Liberec, z.s. Ševčíková Lenka 2010 Sport Aerobic Liberec
18 Sport Aerobic Liberec, z.s. Vidner Václav 2008 Sport Aerobic Liberec
19 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Bui Eliška 2009 Sport Aerobic Liberec
20 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Hašková Veronika 2009 Sport Aerobic Liberec
21 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Závacká Lucie 2009 Sport Aerobic Liberec
22 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Červinková Eliška 2008 Sport Aerobic Liberec
23 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Kučabová Aneta 2008 Sport Aerobic Liberec
24 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Urválková Laura 2008 Sport Aerobic Liberec
25 Sport Aerobic Liberec, z.s. D Balážová Michaela 2009 Sport Aerobic Liberec
26 Sport Aerobic Liberec, z.s. D Hauzrová Anežka 2008 Sport Aerobic Liberec
27 Sport Aerobic Liberec, z.s. D Rosior Nicola 2008 Sport Aerobic Liberec
28 Sport Aerobic Liberec, z.s. E Karpetová Klaudie 2010 Sport Aerobic Liberec
29 Sport Aerobic Liberec, z.s. E Kuchařová Anna 2009 Sport Aerobic Liberec
30 Sport Aerobic Liberec, z.s. E Vašáková Dorota 2009 Sport Aerobic Liberec
31 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Dubová Viktorie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
32 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Smejkalová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
33 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Svobodová Marie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
34 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Hanzlíková Veronika 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
35 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Pechová Kateřina 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
36 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Vozabulová Valérie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
37 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Orszaghová Emma 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
38 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Puchala Natalie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
39 Tělocvičná jednota Sokol Kampa C Sboeva Margarita 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová

ND GR (2010 - 2008)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Corridoor z.s. Černohorská Elena 2008 Corridoor Tereza Šoltysová
2 Corridoor z.s. Fišerová Niki 2008 Corridoor Tereza Šoltysová
3 Corridoor z.s. Fryaufová Anežka 2008 Corridoor
4 Corridoor z.s. Molnárová Viktorie 2009 Corridoor Tereza Šoltysová
5 Corridoor z.s. Passianová Agáta 2009 Corridoor Tereza Šoltysová
6 Pro Fitness Praha z.s. Buštová Rozálie 2008 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
7 Pro Fitness Praha z.s. Hrochová Sára 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
8 Pro Fitness Praha z.s. Šlegrová Dita 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
9 Pro Fitness Praha z.s. Valterová Sára 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
10 Pro Fitness Praha z.s. Winklerová Nikol 2010 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Bui Eliška 2009 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hašková Veronika 2009 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. Příplatová Anna 2010 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. Ševčíková Lenka 2010 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. Uchytilová Veronika 2008 Sport Aerobic Liberec
16 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Červinková Eliška 2008 Sport Aerobic Liberec
17 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Kučabová Aneta 2008 Sport Aerobic Liberec
18 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Rosior Nicola 2008 Sport Aerobic Liberec
19 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Urválková Laura 2008 Sport Aerobic Liberec
20 Sport Aerobic Liberec, z.s. B Závacká Lucie 2009 Sport Aerobic Liberec
21 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Balážová Michaela 2009 Sport Aerobic Liberec
22 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Hauzrová Anežka 2008 Sport Aerobic Liberec
23 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Karpetová Klaudie 2010 Sport Aerobic Liberec
24 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Kuchařová Anna 2009 Sport Aerobic Liberec
25 Sport Aerobic Liberec, z.s. C Vašáková Dorota 2009 Sport Aerobic Liberec
26 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Dubová Viktorie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
27 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hanzlíková Veronika 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
28 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pechová Kateřina 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
29 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Svobodová Marie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
30 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Vozabulová Valérie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
31 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Kotyková Ema 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
32 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Orszaghová Emma 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
33 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Puchala Natalie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
34 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Sboeva Margarita 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
35 Tělocvičná jednota Sokol Kampa B Smejkalová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová

ND STEP (2013 - 2005)

ND DANCE (2013 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pro Fitness Praha z.s. Buštová Rozálie 2008 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
2 Pro Fitness Praha z.s. Hassmannová Angelika Mia 2008 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
3 Pro Fitness Praha z.s. Hrochová Sára 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
4 Pro Fitness Praha z.s. Šlegrová Dita 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
5 Pro Fitness Praha z.s. Wagnerová Kristýna 2009 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
6 Sport Aerobic Liberec, z.s. Bui Eliška 2009 Sport Aerobic Liberec
7 Sport Aerobic Liberec, z.s. Červinková Eliška 2008 Sport Aerobic Liberec
8 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hašková Veronika 2009 Sport Aerobic Liberec
9 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hauzrová Anežka 2008 Sport Aerobic Liberec
10 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kučabová Aneta 2008 Sport Aerobic Liberec
11 Sport Aerobic Liberec, z.s. Příplatová Anna 2010 Sport Aerobic Liberec
12 Sport Aerobic Liberec, z.s. Rosior Nicola 2008 Sport Aerobic Liberec
13 Sport Aerobic Liberec, z.s. Ševčíková Lenka 2010 Sport Aerobic Liberec
14 Sport Aerobic Liberec, z.s. Urválková Laura 2008 Sport Aerobic Liberec
15 Sport Aerobic Liberec, z.s. Závacká Lucie 2009 Sport Aerobic Liberec
16 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Dubová Viktorie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
17 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Hanzlíková Veronika 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
18 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kotyková Ema 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
19 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Orszaghová Emma 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
20 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Pechová Kateřina 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová
21 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Puchala Natalie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
22 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Sboeva Margarita 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
23 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Smejkalová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
24 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Svobodová Marie 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
25 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Vozabulová Valérie 2010 T.J. Sokol Kampa Melounová

ND TA TR (2013 - 2005)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AKPR Prostějov, spolek Nikola Grulichová 2009 AKPR Prostějov
2 AKPR Prostějov, spolek Tylová Lucie 2009 AKPR Prostějov
3 AKPR Prostějov, spolek Vláčilíková Vendula 2008 AKPR Prostějov
4 Sport Aerobic Liberec, z.s. Fořtová Anežka 2008 Sport Aerobic Liberec
5 Sport Aerobic Liberec, z.s. Knapová Lucie 2008 Sport Aerobic Liberec
6 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kozáková Ellen 2008 Sport Aerobic Liberec
7 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kohoutová Vanesa 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová
8 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Kotyková Ema 2009 T.J. Sokol Kampa Melounová
9 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Vystrčilová Veronika 2008 T.J. Sokol Kampa Melounová

ND TA GR (2013 - 2005)

NG IW (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pavlíková Natálie 2011 Pro Fitness Praha Iva Šramlová Tereza Picková
2 Hrdličková Nela 2011 SK Aerobic Professional Znojmo Protivínský František
3 Matoušková Nela 2011 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
4 Hrdličková Petra 2011 Sport Aerobic Liberec
5 Kubínová Liliana 2011 Sport Aerobic Liberec
6 Sitková Leona 2011 Sport Aerobic Liberec

NG IM (2013 - 2011)

NG MP (2013 - 2011)

NG TR (2013 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 SK Aerobic professional z.s. Boudná Sofie 2011 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
2 SK Aerobic professional z.s. Hrdličková Nela 2011 SK Aerobic Professional Znojmo Protivínský František
3 SK Aerobic professional z.s. Matoušková Nela 2011 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
4 SK Aerobic professional z.s. B Jebáčková Vanessa 2011 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
5 SK Aerobic professional z.s. B Kořínková Dominika 2012 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
6 SK Aerobic professional z.s. B Křenecká Anna Marie 2012 SK Aerobic Professional Znojmo František Protivínský
7 Sport Aerobic Liberec, z.s. Hrdličková Petra 2011 Sport Aerobic Liberec
8 Sport Aerobic Liberec, z.s. Kubínová Liliana 2011 Sport Aerobic Liberec
9 Sport Aerobic Liberec, z.s. Sitková Leona 2011 Sport Aerobic Liberec
10 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Andruškiv Tereza 2012 T.J. Sokol Kampa Melounová
11 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Novotná Sára 2011 T.J. Sokol Kampa Melounová
12 Tělocvičná jednota Sokol Kampa Novotná Simona 2011 T.J. Sokol Kampa Melounová

NG GR (2013 - 2011)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři