Česká gymnastická federace

Akce

29.8.2019 - 1.9.2019 TG

TG High performance training camp

31.8.2019 OS

ŠPL Memoriál J.Gruncla

6.9.2019 - 8.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Szombathely

7.9.2019 - 8.9.2019 TR

TRA Výcvikový tábor 04

7.9.2019 - 14.9.2019 OS

ŠPL Šutr Liberec

7.9.2019 - 8.9.2019 SGZ

SGŽ Seminář k nácviku hodnocení sestav a zápisu sestav

8.9.2019 PA

Český pohár - 2. závod - Praha

13.9.2019 - 15.9.2019 AG

AKR Lisabon Intl. Acro Cup

13.9.2019 - 15.9.2019 PA

World Urban Games

14.9.2019 XX

ČGF - Valná hromada

14.9.2019 - 15.9.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Paris

14.9.2019 - 15.9.2019 TG

TG Testování pro nominaci širšího reprezentačního výběru ME 2020

Reklama

SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B)

sportovní gymnastika žen
 21.6.-23.6.2019
 pořadatel: hala Věry Čáslavské - Černošice
 adresa: Černošice, Za školou
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.6.2019
 elektronické výsledky
možnost ubytování přímo na Zimním stadionu, pan Slapnička do 23.5. email: zimni.stadion@sk-cernosice.cz

Seznam přihlášek

VS1A (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
6 Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
7 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
8 Bourová Agáta 2011 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
9 Zavadilová Zdenka 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
10 Zralá Eliška 2011 KSG Litvínov R.Hochelova
11 Najdekrová Julie 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
12 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
13 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
14 Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
15 Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
16 Berková Leontýna 2011 SG Liberec Bernardová, Mezeiová
17 Pálková Anička 2011 SK Hradčany Fialová/Opočenská
18 Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
22 Huttová Anna 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
23 Nozarová Viktorie 2011 T.J. Sokol Domažlice Janoušková, Gibfriedová
24 Mezerová Eva 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
25 Paulíčková Daniela 2011 T.J. Sokol Kampa Libichová
26 Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
27 Kazyrevič Darja 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová,Rejchrtová K,Milerská.
28 Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Kalašová,Rejchrtová K,Milerská.
29 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
30 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
31 Karbanová Amálka 2011 TJ Jičín Lenka Karbanová
32 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
33 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
34 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
35 Auersvaldová Agáta 2011 TJ Spartak Vrchlabí Zirmová a kol.
36 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková

VS2A (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Steinhauserová Julie 2010 AC Sparta Praha Kolektiv trenérů
2 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Dvořáková
3 Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
5 Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
6 Klimentová Anna 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková
7 Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Jechová
8 Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
9 Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora
10 Košutová Iva 2009 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
11 Löfflerová Kristýna 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
12 Contiero Elisa 2010 GYMPRA Morysková, Konečný
13 Kohútová Pavla 2010 KSG Most Čejková, Kopecká
14 Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
15 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
16 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
17 Mazánková Ella 2010 T.J. Sokol Brno I Vlková
18 Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
19 Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
20 Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
21 Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
23 Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
24 Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
25 Míková Denisa 2009 T.J. Sokol Brno I Blatecká
26 Poulíková Marie 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká
27 Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
28 Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
29 Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
30 Jenšíková Valentýna 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
31 Měřinská Beata 2010 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová
32 Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová
33 Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
34 Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
35 Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
36 Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
37 Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
38 Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
39 Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
40 Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
41 Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
42 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
43 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
44 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
45 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
46 Kunclová Mariana 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
47 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
48 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
49 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
50 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtovi
51 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Moryskova
52 Hanzlová Alice 2010 TJ Prostějov Veronika Lukášová
53 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
54 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Sýkorová, Paková
55 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
56 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
57 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS3A (žákyně A) (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Růžičková Anna 2008 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Janků Michaela 2009 GK Šumperk Urbanová
3 Machytková Jitka 2009 GK Šumperk Urbanová
4 Machytková Lenka 2009 GK Šumperk Urbanová
5 Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová
6 Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová
7 Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
8 Škardová Magdaléna 2007 Gymnastika Říčany Jechová
9 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
10 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
11 Hurtová Tereza 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
12 Matiunina Varvara 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
13 Racíková Michaela 2008 KSG Litvínov Skup.treneru
14 Ulrychová Marie Natálie 2009 KSG Litvínov Skup.treneru
15 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
16 Průšková Zuzana 2008 SG Liberec Vrchovecká
17 Sedláčková Gabriela 2008 SG Liberec Vrchovecká
18 Arazimová Denise 2008 SK Hradčany Fialová/Štefánková
19 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta
20 Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Vlková
21 Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
22 Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
23 Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
24 Svobodová Emily 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
25 Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
26 Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík
27 Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká
28 Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká
29 Blechová Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
30 Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
31 Sytenská Anna 2008 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
32 Plevová Laura 2009 T.J. Sokol Kampa Libichová
33 Patrovská Ema 2010 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
34 Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
35 Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
36 Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
37 Háchová Daniela 2009 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko
38 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
39 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
40 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková

VS4B (žákyně B) (2010 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bruštíková Amelie Anna 2007 GK Šumperk Urbanová
2 Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová
3 Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová
4 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
5 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
6 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová, Paková
8 Talian Karolína 2007 Gym Dobřichovice Kudličková
9 Pospíšilová Lea 2008 Gym Dobřichovice Kudličková
10 Kroupová Valerie 2007 Gymnastika Říčany Jechová
11 Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
13 Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Kubešová, Bago
14 White Hannah 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
15 Bartuňková Nela 2009 SG Liberec Vrchovecká
16 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Vavroušková
17 Kenšová Karolína 2008 SK UP Olomouc Michnová
18 Nemerádová Nikola 2009 SK UP Olomouc Čadová, Michnová
19 Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková, Lužová, Kostrbík
20 Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
21 Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
22 Kočí Tereza 2007 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
23 Bauerová Šarlota 2008 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
24 Čechovská Emma Augustina 2009 T.J. Sokol Hodonín Kudrnová Lucie
25 Blažková Barbora 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková
26 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
27 Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
28 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
29 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
30 Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
31 Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
32 Pospíšilová Julie 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
33 Šmídová Ema 2007 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
34 Špidlenová Lucie 2008 T.J. Sokol Pardubice I Avramová, Sochová
35 Pubcová Nela 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Velíšková
36 Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
37 Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
38 Martináková Natálie 2008 T.J. Sokol Vsetín Baranová
39 Mikešová Karolina 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová Eva
40 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
41 Holá Kristýna 2007 TJ Jičín Kodešová
42 Mašátová Anna 2008 TJ Jičín Kodešová
43 Petráčková Dominika 2009 TJ Loko Pardubice Kupková H., Kolman P.
44 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
45 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
46 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Burešová, Linková
47 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
48 Němečková Klára 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská
49 Prášková Elizabeth 2007 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská

VS5B (juniorky B) (2007 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hvižďová Julie 2006 GK Šumperk Urbanová
2 Osladilová Adéla 2005 GK Šumperk Urbanová
3 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Herinková Tereza 2005 KSG Litvínov Skup.treneru
5 Nováková Barbora 2005 KSG Litvínov Skup.treneru
6 Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
9 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
10 Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
11 Hajdinová Karolína 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
14 Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
15 Kocková Vanessa 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
16 Dufková Markéta 2005 T.J. Sokol Domažlice Gibfriedová
17 Horníková Karolína 2006 T.J. Sokol Chrudim Linková
18 Kulhavá Sára 2005 T.J. Sokol Chrudim Linková
19 Vondráčková Barbora 2006 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková
20 Klimešová Justina Ella 2006 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová
21 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
23 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
24 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
25 Janderová Zuzana 2005 TJ Jičín Kodešová
26 Bauerová Karin 2007 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
27 Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
28 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
29 Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
30 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
31 Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
32 Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
33 Huberová Viktorie 2006 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská
34 Kalenská Gabriela 2005 TJ Spartak Vrchlabí Nyklíčková,Dlouhá, Koldovská
35 Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
36 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
37 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS6B (ženy B) (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová
2 Černá Marie 2000 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká
4 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká
5 Latinová Johana 2004 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Vasilevová Lenka 1988 T.J. Sokol Kampa Šimonovská
8 Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Němcová Nikol 2002 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
10 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Jaklová Klára 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková
12 Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová
13 Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová
14 Sochová Monika 2002 T.J. Sokol Pardubice I Avramová
15 Kovaříková Eliška 2000 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová, Zvěřinová
16 Balcarová Eliška 2001 T.J. Sokol Plzeň 1 Hirmerová,Zvěřinová
17 Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová
18 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
19 Matoušková Kateřina 2004 TJ Jičín Petra Kodešová
20 Šťovíčková Eliška 2004 TJ Loko Pardubice Kupková H.,Kolman P.
21 Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
22 Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Nováková, Lagronová, Bažantová
23 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři